montáž LPG

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

driffter184
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11.12.2007 02:16
Zdieľať na Facebook

montáž LPG

Príspevok od používateľa driffter184 »

zdravím páni, pozeral som témy ohľadom montáže LPG, ale nedopracoval som sa k tomu, čo som chcel - chcem dať namontovať podtlakový (nasávací) systém do auta - cena cca 650€, pretože to je tak približne hodnota auta, nebudem tam preto dávať montovať sekvenčný systém - skúseností mám s LPG dostatok, ale s montážou nie, lebo som vždy kúpil auto už s plynom...

keďže som z okolia ZA, šiel som najprv do zádubnia ale tam mi povedali takú pálku, že som sa otočil a šiel preč, rovnakú sumu ponúkajú tieto montážne strediská - Pezinok, Sliač, Hlohovec - Šulekovo a Zvolen - chcel som sa spýtať, ktoré z týchto stredísk odporúčate na montáž, Vaše skúsenosti aj s týmto podtlakovým systémom (ako to zoštelujú, či to nekape, nestrieľa do filtra a podobne) ďakujem za odpovede, rýpalkovia prosím nepísať :)
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

hlavne je dolezite vediet, ci do tvojho auta taky splynovac moze ist (podtlak sa dava asi uz iba do starsich aut)

spotrebu vidis aku mam dolu v podpise, drvivu vacsinu vsak jazdim s totalne plnym autom (a vacsinou ho ani velmi nesetrim) takze je to primerane si myslim (a tie cesty u nas velmi k dobrej spotrebe neprispeju) .. ked jazdim sam alebo dvaja v aute tak mi spotreba klesne aj o vyse liter pri porovnatelnom style jazdy
Naposledy upravil/-a andy.gee v 28.07.2015 20:27, upravené celkom 1 krát.
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
driffter184
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11.12.2007 02:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa driffter184 »

Ďakujem za odpoveď Andy, do môjho auta je to hromadne schválené, takže tam problém nie je, takisto mám skúseností s autami na LPG dosť, spotreba 10 litrov na podtlakovke je úplne normálna... nežerie viac ani menej :D skôr som chcel osobné skúsenosti práve s týmito montážnymi strediskami... tak poprosím ak má niekto odtiaľ montované LPG, nech napíše, ďakujem
vranovcan
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 20.12.2008 12:25
Zdieľať na Facebook

re: korejovce

Príspevok od používateľa vranovcan »

Neposielaj ho do Korejoviec, dal som si tam namontovať splyňovač LOVATO a už 7 mesiac čakám na papiere, dotyčný pán je max. neseriózny!!!poslal som už podnet na OU na prešetrenie. Mal som už 4 auta na LPG ale toto nemá obdoby. Na OU mi povedali, že nie som jediný, ktorý sa na túto montážnu dielňu sťažoval, odborník je to dobý- prístup OTRASNÝ!!!!! :3c90:
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Re: re: korejovce

Príspevok od používateľa andy.gee »

no s lovato boli dost velke problemy sa mi mari nedavno co sa tyka papierovaciek (nejake schvalenia alebo povolenia neboli k dispozicii dlhsiu dobu)

ak mas zaujem, napis mi do sukromnej spravy zakladne udaje o aute, tvoje priezvisko a mesto a skusim zistit co sa da
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
vranovcan
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 20.12.2008 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vranovcan »

problém je v arogantnom jednaní toho pána s Korejoviec, sľuboval už asi 56x, že mi papiere domov, naposledy dnes!!!!ak je problém mal by mi to oznámiť a nie sa furt dookola vyhovárať!!on mi tvrdí, že papiere má, ale aj keď som bol za ním osobne zrazu mu nešla tlačiareň, potom internet, atď...On je vysmiaty lebo zaplatené už má. najlepšie na tom je, že mi konči STK, takže som v ...a to všetko kvôli "odborníkovi" z Korejoviec!!!! len dobrá rada neplaťte mu nič dokiaľ nedostanete papiere do ruky inak budete mať PROBLÉM!!!
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

musim povedat ze aj ja mam tuto skusenost :4012:
roberto2222
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 29.08.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Re: re: korejovce

Príspevok od používateľa roberto2222 »

vranovcan napísal:Neposielaj ho do Korejoviec, dal som si tam namontovať splyňovač LOVATO a už 7 mesiac čakám na papiere, dotyčný pán je max. neseriózny!!!poslal som už podnet na OU na prešetrenie. Mal som už 4 auta na LPG ale toto nemá obdoby. Na OU mi povedali, že nie som jediný, ktorý sa na túto montážnu dielňu sťažoval, odborník je to dobý- prístup OTRASNÝ!!!!! :3c90:
ja mam zase opačnu skusenost velmi seriozny -mal som v tich končinach dost važnu poruchu a ochotne prišiel v nedelu mi to opravit zadarmo.ja velmi šikovný rozumie sa tomu velmi dobre a neni to žiadny šuflikant.je mi luto že ste mali opačnu skusenost.
roberto2222
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 29.08.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roberto2222 »

a ešte niečo na margo korejoviec ,trufnem si povedat že je jeden z najlepšich odbor.na slovensku,ale poznam ešte jedneho v opatovej pri bojniciach tč 0903 108 950.uplný magor do plynu fakt dobry.mal som skusenosti aj s inými ale zle radšej písať nebudem ,ale dakujem lebo som sa poučil a vela naučil na chybach iných, takže ked sa mi niečo dodrbe -opravim si to sam prinajhoršie situacie letim do opatovej.
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Re: re: korejovce

Príspevok od používateľa lumenos »

roberto2222 napísal:
vranovcan napísal:Neposielaj ho do Korejoviec, dal som si tam namontovať splyňovač LOVATO a už 7 mesiac čakám na papiere, dotyčný pán je max. neseriózny!!!poslal som už podnet na OU na prešetrenie. Mal som už 4 auta na LPG ale toto nemá obdoby. Na OU mi povedali, že nie som jediný, ktorý sa na túto montážnu dielňu sťažoval, odborník je to dobý- prístup OTRASNÝ!!!!! :3c90:
ja mam zase opačnu skusenost velmi seriozny -mal som v tich končinach dost važnu poruchu a ochotne prišiel v nedelu mi to opravit zadarmo.ja velmi šikovný rozumie sa tomu velmi dobre a neni to žiadny šuflikant.je mi luto že ste mali opačnu skusenost.
- skusenosti to ano nepopieram je ozaj odbornikom aj prva skusenost s montazou aj servis nastavenie uz i prva revizia po roku ale co sa tyka papierov tak presne tak ako hovori kolega - ja cakam na svoje rok a prestava ma to bavit :38eb: stale dookola to iste....
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Opytaj sa aj chalanov na forum.ladaklub.com, tam budu vediet odporucit.
radoooooo
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 30.09.2008 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoooooo »

Vospolok, a nevedeli by ste poradit nejakeho majstra na znacku BRC v BA,TT alebo TN kraji?
V podstate nic zlozite, len zapojit splynovac do sania, a pozret cely system ci je OK...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

v T6N na CSAD je firma, ktora Ti to urcite bude vediet pozriet a urobit...robia aj KO...
vranovcan
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 20.12.2008 12:25
Zdieľať na Facebook

Re: re: korejovce

Príspevok od používateľa vranovcan »

Skús podať písomnú sťažnosť na OU v Stropkove o prešetrenie!!! Byť odborníkom neznamená len namontovať LPG do auta a zhrabnuť peniaze a vysr... sa na zákazníka!!!! Pre mňa je jednanie so zákazníkom jedna z priorít(hlavne pri dnešnej konkurencii) a ešte pridám jeden bonus, dnes som zistil, že mi "odborník" z Korejoviec namontoval uplne iný typ splynovača ako uviedol v papieroch. Namontoval mi tam Zenit namiesto Lovata. Predtým mi tvrdil, že Zenit je nanič a je nevhodný pre typ môjho auta. nezrovnalosti sa zistili pri prešetrovaní v Stropkove. To pokladám za maximálnu drzosť!!!!
Prajem pevné nervy pri jednaní týmto pánom a odporúčam si najprv overiť referencie z OU, kde ho poznajú...
kamy99
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:04
Zdieľať na Facebook

kto je and.gee ???

Príspevok od používateľa kamy99 »

Dlhsi cas sledujem toto forum a myslim, ze je si treba konecne dat otazku: kto je andy.gee ??? Ze pan Francak z Korejoviec?!?!? Mam s vami tiez peknu skusenost, napisem to velmi skratka: TAHATE LUDI PEKNE ZA NOS !!!!
vranovcan: skus si tipnut preco mas Zenit a nie Lovato - pretoze je lacnejsi!!!
P.S.: Vzdy ked niekto napise, ze ma nejake auto a chcel by ho dat spravit, tak tento pan "andy.gee" ma vzdy akuraaaat take auto a akuraaaat naaaahodou mu ho robili v Korejovciach a cistou naaahodou je veeeeeeeeeeeeeelmi spokojny!
...skuste si len tak presondovat kolkokrat mal "andy.gee" rovnake auto ako niekto, kto si chcel dat prave namontovat...
...je to pekny otrtavac...
P.S.: Dufam, ze sa ozve pan andy.gee a uplne ciiiro naaaaaahodne skusi zistit co sa deje?!?!

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lubo6305 a 4 neregistrovaní