mercedes A 160 al disky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

slavoffffffff
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18.12.2009 14:24
Zdieľať na Facebook

mercedes A 160 al disky

Príspevok od používateľa slavoffffffff »

zdravím vás chcel by som sa opýtať či my neviete poradiť s kúpou al diskov na mercedes benz A 160 long r.v. 2001. jedná sa my o ET disku. momentalne mám na aute al disky ET 54 originál MB ,ale sú veľmi schovanévo vnútri blatníka. rozmýšľal som nad ET 35, 38, 40 no neviem ako by to vyzeralo na aute ,lebo všade je auto znázornené s profilu a nie spredu a zo zadu. tak že ak by ste my mohli poradiť ET alebo stránku na ktoroj by sa to dalo pozrieť bol by som vám veľmi vďačný. ďakujem :42f7:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Nevies ako by to vyzeralo?? Tak asi ked das ET o 10 mensie tak budu disky o 1cm viac von vycnievat. Co je na tom nepredstavitelne????? Ak das ET mensie o 15 tak vylezu o 5mm este viac von. Len daj bacha aby ti potom na tej skatulke od topanok nepovyduvalo blatniky ak to s tym ET prezenies
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Re: mercedes A 160 al disky

Príspevok od používateľa audis »

slavoffffffff napísal:zdravím vás chcel by som sa opýtať či my neviete poradiť s kúpou al diskov na mercedes benz A 160 long r.v. 2001. jedná sa my o ET disku. momentalne mám na aute al disky ET 54 originál MB ,ale sú veľmi schovanévo vnútri blatníka. rozmýšľal som nad ET 35, 38, 40 no neviem ako by to vyzeralo na aute ,lebo všade je auto znázornené s profilu a nie spredu a zo zadu. tak že ak by ste my mohli poradiť ET alebo stránku na ktoroj by sa to dalo pozrieť bol by som vám veľmi vďačný. ďakujem :42f7:
ono s tym ET je to niekedy tazko... 90% ludi ani nevie co to znamena, ale... je to dost dolezity udaj. niektore typy aut si nemozu dovolit nasadit disk s inym, resp. s ovela vacsim,mensim ET ako je v papieroch, naopak niektori s tym mozu hybat aj o 15 a viac mm.

zisti aku mas sirku disku s tym ET 54 alebo ake chces dokupit, podla toho sa potom zariadis, alebo napis ss, poradim. V ziadnom servise ti to neporadia, vsade ti povedia musite dat to co je v TP - krajina mudrcov
zeriava666
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 25.09.2009 10:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zeriava666 »

ahoj, neviem ake disky mas v plane kupovat, ale pokial nejakej normalnej znacky, tak podla konfiguratora zistis, co tam dat mozes a co nie. Kazda seriozna znacka (ale aj neseriozna) ma svoj konfigurator
slavoffffffff
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18.12.2009 14:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slavoffffffff »

čaute ďakujem za rady. apropo k tým konfigurátorom, všetky sú úplne rovnaké, vždy zobrazia iba pohľad z boku, takže nič moc. inak skúšal som nasadiť disky z renaultu ET 38 a vyliezli veľmi von (rozteč tam nehrala žiadnu úlohu) takže asi vyhralo ET 40. inač chcem tam obuť 195/50-15 tak ako v TP. za ďalšie rady ďakujem
zeriava666
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 25.09.2009 10:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zeriava666 »

tie konfiguratory som spomenul preto, aby si si vedel zistit, ake ET mozes pouzit na tvoje auto, dalsia vec je, ze mozes dat na auto disky so sirkou napriklad 6 aj 7, takze podla toho sa ET tie prisposobuje,...to, ako to bude vyzerat na aute zistis az ked to tam das
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných