Citroen C8 2.2HDi Exclusive - rady, skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sasanka02
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 10.10.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Citroen C8 2.2HDi Exclusive - rady, skúsenosti

Príspevok od používateľa sasanka02 »

dobry den.mam zaujem o toto auto.chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s touto C8 a tymto motorom.a este ake mate skusenosti s timy elektricky otvaratelnymi dverami???zasekavaju sa alebo nieco take?Za odpovede Dakujem
Lacci
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 04.11.2007 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lacci »

Dobrý deň. Máme doma síce Lanciu Phedru, ale je to to isté, len v inom kabáte. Čo sa týka motora, tých takmer 130koní na tú kasňu stačí v pohode, no so spotrebou nie som celkom spokojný. Mne vychádza podľa palubného na 8,5 - 10 litrov. Chodím s ňou do rakúska, cca 70% diaľnica tam mám 9 litrov. Neviem či to je len u mňa, alebo aj ostaté. Elektrické dvere dodávajú autu absolutný luxus. Je to super vecička, ak napríklad vlečiem so sebou niečo, čo chcem dať dovnútra, tak sa nemusím biť s dverami, len stlačím gombík na kľúči, a auto je otvorené. Zasekávať sa nezasekávajú, jedine ak dverám niečo zavadzia, tak sa otvoria naspäť. Raz sa mi stalo, že pri štartovaní auta sa zastavili, tak som musel stlačiť znova. Sedačky pohodlné, prístrojovka plná odkadacích priestorov, kufor obrovský, avšak keď mám v aute všetkých 7 sedačiek, tak samozrejme malý. Jedine čo mi zavadzia niekedy, hlavne večer, je ten veľký displej. ale vypnem ho a hotovo :) asi toľko
KostaK
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 21.03.2011 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa KostaK »

Elektricke zadne dvere - > odporuca raz za cas premazat mechanizmus.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných