Mercedes CLK 200 benzin

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

camry chalan asi nepochopil ze si to myslel ironicku s tou prestavbou a asi uz zhana niekoho kto mu to podla toho tvojho ,,navodu,, za 5euro prerobi. Ach jaj. :48:
gabrielito1
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.01.2010 13:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gabrielito1 »

OK chalani tema ukoncena....da sa to spravit a to som potreboval vediet,evidentne mate uplny uhol pohladu ako ,,Patko"podla Vas je tu asi kazdy dement....neva.To ci ja uz investujem do auta tolko alebo tolko to uz nech tu nikoho nezaujima.....zaujima ma este raz "montaz kompresora do clk".Dakujem pekne spolu zucastnenym :d :D :300f:
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

ano dá sa to spraviť ale potrebuješ celý motor+ komplet elektriku a radiacu jednotku druhu lebo motor z kompresorom ma pevnejšie ojnice a kluku,takže sa to dá spraviť ale za taku cenu,že budeš u mna fakír ak to spraviš.
gabrielito1
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.01.2010 13:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gabrielito1 »

konecne rozumna debata,dik.Vidim,ze su aj ludia ktory vedia normalne poradit a nie riesit veci okolo a naokolo....spatne prispevky nasvedcuju.Suma sumarum nic z toho a kupit kompresora ked chcem vacsi vykon.Dakujem ti velmi pekne. :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nie že by ti ostatní písali niečo iné... :angry:

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných