Mercedes Benz E320CDI, rýchlosť 268 km/h?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

DANIEL-V6TDI
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.02.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DANIEL-V6TDI »

no ked neveriš tak tvoj problem. nemam dovod si to vymyšlat..je pravda že z tou audinou to bolo mierne z kopca ale superb a bmw 530d e60 model je pravda..mrkni aj na nete.. tachometrovych ta 530d 260 da, ale kolko je realnych.. mrkni na youtube je tam dost takych... a superb alebo a4 tdi 96kw da bežne tachometrovych 220, a ked je to dvihnute na 110kw tak prečo by nie..mimochodom škodovacke achometry si pridavaju odchylku dost.. ja sa nechvalim že som tolko šiel relne..ale na tachometri tolko bolo...hannover-berlin....
DANIEL-V6TDI
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.02.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DANIEL-V6TDI »

a ešte aby som vas poniektorych poriadne nasral tak vam prezradim ,že mam vodičak 3roky... z toho dva roky choim skoro SKORO KAZDY TYZDEN NA OTOčKU DO NEMECKA.. a ešte podotknem že nelietam cez mesto a obce 100km/h.-... som kludny šofer ,len na dialniciach kde si to možem dovolit si pridam... a TERAZ VšETCI DOMNA-D
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

Andrej7269 napísal:jasne ze da. Ved napriklad nam E220CDI pri 160km/h (gps) ukazoval na tachometri 168km/h. No a cim vacsia rychlost tym vacsia odchylka. Obmedzovac je fajn vec aspon ludia v Nemecku neodpalia motor aj seba. Su tam useky kde sa da ist 250 ale ja by som aj v Nemecku nesiel viac ako 200-220km/h. Je jedno ake mas auto ale pri 250km/h spomalit na 160km/h, co tam bezne jazdia v strednom pruhu, je dost narocne a hrozi tam vybocenie z jazdnej drahy.
taky usek kde sa da ich 250 je na slovensku na kazdom kroku :)
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

thema870 napísal:
Andrej7269 napísal:jasne ze da. Ved napriklad nam E220CDI pri 160km/h (gps) ukazoval na tachometri 168km/h. No a cim vacsia rychlost tym vacsia odchylka. Obmedzovac je fajn vec aspon ludia v Nemecku neodpalia motor aj seba. Su tam useky kde sa da ist 250 ale ja by som aj v Nemecku nesiel viac ako 200-220km/h. Je jedno ake mas auto ale pri 250km/h spomalit na 160km/h, co tam bezne jazdia v strednom pruhu, je dost narocne a hrozi tam vybocenie z jazdnej drahy.
taky usek kde sa da ich 250 je na slovensku na kazdom kroku :)
suhlasim s tebou to BMW tak v pohode ide :) a pridam sa nech ich naseriem aj ja BMW 530d 260km/h a pred nim moja 18rocna Lancia Thema 16Vturbo a bmw nestihalo :40bd:
DANIEL-V6TDI
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.02.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DANIEL-V6TDI »

prečo by nie...tie lancie su dodnes rakety.... tiež som pozeral na youtube videa, su to lahke auta, a vysoky vykon,pritom objem motora tam nieje velky.. verim v pohode... ja len nechapm jedneho typka na vlastne oci som videl ako som na tom bmw držal 3jku na polahe a on ma dokazal fuknut s ford sierou..neviem čo tam mal za motor ani nič,ale ta siera keby si donej kopol sa rozpadne ale šla... niektore stare auta su kvalitnejšie a spolahlivejšie ako nove..
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

DANIEL-V6TDI, ja som nenapísal, že ti neverím, bol to akože žart. Mne sú tie rýchlosti šuma-fuk. Po diaľnici odšoféruje auto aj medveď... :d :D
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

DANIEL-V6TDI napísal:prečo by nie...tie lancie su dodnes rakety.... tiež som pozeral na youtube videa, su to lahke auta, a vysoky vykon,pritom objem motora tam nieje velky.. verim v pohode... ja len nechapm jedneho typka na vlastne oci som videl ako som na tom bmw držal 3jku na polahe a on ma dokazal fuknut s ford sierou..neviem čo tam mal za motor ani nič,ale ta siera keby si donej kopol sa rozpadne ale šla... niektore stare auta su kvalitnejšie a spolahlivejšie ako nove..

čo ked ta siera bola cosvort 2 liter turbo 200 ps :P
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Toretto napísal:
DANIEL-V6TDI napísal:prečo by nie...tie lancie su dodnes rakety.... tiež som pozeral na youtube videa, su to lahke auta, a vysoky vykon,pritom objem motora tam nieje velky.. verim v pohode... ja len nechapm jedneho typka na vlastne oci som videl ako som na tom bmw držal 3jku na polahe a on ma dokazal fuknut s ford sierou..neviem čo tam mal za motor ani nič,ale ta siera keby si donej kopol sa rozpadne ale šla... niektore stare auta su kvalitnejšie a spolahlivejšie ako nove..

čo ked ta siera bola cosvort 2 liter turbo 200 ps :P
na tu sa zdaleka nchyta
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

vidim ze tu sa to zvrhlo na dokazovanie si kto ma vacsi .. ach ta jesitnost slovenska
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných