Citroen Saxo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lajko009
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.09.2009 17:21
Zdieľať na Facebook

Citroen Saxo

Príspevok od používateľa lajko009 »

Zdravím Vás všetkých potreboval by som poradiť ohladom mojho Saxíka r.v. 99 1,5D 42kw naj. 592 000 km auto už má čo to za sebou :d :D a dodnes behalo bez poruchy v podstate som iba menil veci čo sa má inak nič nebolo potrebné auto jazdilo bez problémov teda aj jazdí ale už začali hučať ložiská poloosi už klepkajú brzdový valec hlavný mi odišiel prevodovka už vydáva všelijaké zvuky tiahla na páke sú už úplne vyhasené spojka treba meniť v riadení je už vôľa inak je auto zachovalé s vonka má už kozmetické vady aj hrdza sa sem tam objaví ale inak je bez problémové.A neviem sa rozhodnúť čo sním či ho dávať dokopy ale kúpiť UK verziu a prehádzať dieli alebo ho predať na dieli čo mám ako poslednú možnosť lebo moc nechcem prísť o tak verné auto :d :D .... motor ide bez problémov aj túto zimu bolo aj - 20 a motor nabehol na prvý šup takže ten je bez chybný :d :D len všetko ostatné treba meniť .Poradte mi čo sním mám spraviť poprípade vaše skúsenosti s generálkou Saxa atď. Za vaše odpovede vopred ďakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zrátaj si všetko čo treba meniť a budeš vidieť či sa ti to oplatí alebo bude lepšie kúpiť druhé...
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Alebo kúpiť úplne iné auto, zlepiť "rozhasené" auto, ktoré má mizernú trhovú hodnotu sa moc neoplatí
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných