Citroen Xsara 2.0 hdi 80 kw r.v.2001 - turbo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pettter699
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27.10.2010 07:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pettter699 »

miroamaja napísal:my sme mali na xsare zlu vahu,dali sme z ineho auta,aby sme sa presvedcili,ale bola to siemens,auto malo znovu vykon,ked som dal do auta cisto novu,tiez siemens,auto sa spravalo ako so starou vahou.prehodili sme znovu tu kamaratovu,a auto znovu malo vykon.tu novu sme dali do kamaratovho auta,a jeho auto malo vykon...tak mi to vysvetlite niekto....ty mas asi spatny sminac turba,alebo cidlo,ci co to je....inak je to bezna chyba na tych xsarach,nastastie nie financne narocna...vidim,ze zhanas aj prevodovku,urcite ti škripe nejaka rychlost 2-3 alebo 3-4...tiez bezna chyba,robi to aj mne,ja to neriesim.naucili sme sa preradovat pomaly a potom to neskripe.hold,je to xsara... lol
mne to škrípe z trojky do štvorky a z päťky do štvorky,tiež ked preradím veľmi pomaly a jemne z 3 do 4 tak niekedy to nie je cítiť ale z 5 do 4 to je vždy počuť.ako dlho takto na to už beháš?
miroamaja
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 30.03.2010 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroamaja »

asi vyse roka.obcas,ked je teple pocasie,tak mi to nerobi.nechapem tomu.nic si z toho nerob.inak motor nedam dopustit,je to hltač kilometrov...aj mam rok 2001 kombi,80 kw,mam kupca za 3300 eur,asi ju predam,lebo mame este mondeo,teda moja zena...staci nam jedno auto...

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní