Nove auto, sama porucha

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: pre matka 6666

Príspevok od používateľa ivko1 »

odarpi napísal:...z edituj-vymaz vsetky svoje prispevky a nerozculuj sa. Chlapci sa pobavili, pourazali Ta a dokazali si svoju prevahu. Bohuzial podobne rozmyslaju aj technici v servisoch. Iba zopar chlapcov Ti sa snazilo poradit ako dalej s reklamaciou vozidla.
Tak pre istotu treba všetko citovať, ale ja stále rovnako čakám na odpoved profíka, podobne ako lakinoo, čo dočkáme sa???

Pre istotu ti to tu hodím ešte raz...
ivko1 napísal:
odarpi napísal:... Som profik a verim, ze si mohla mat uvedene problemy. Cafko :-)
Ty budeš skôr predajca áut , ktorý vidí šancu , predať nejaké auto "ukrivdenej" slečne...

Ale k veci , ked si taký profík tak nám blbcom tu vysvetli, za akých okolností je možné že:
1. prestal fungovať posilovač riadenia, ktorý funguje iba pri naštartovanom motore.
2. stuhol brzdový pedál ktorý je ovládaný podtlakom, ktorý vytvorí iba naštartovaný motor.

Čakám na odpovede od profíka na vyššie položené otázky...
Na to že si profík si tu ešte nepovedal jediné rozumné slovo ohladom záhadneho vzniku týchto závažných porúch
mata6666
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 29.12.2010 19:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mata6666 »

Aby ste mali chlapci konecne srdce na mieste, rusim ten moj prispevok, aby ste sa mohli nerusene venovat, pre vas zaujimavejsimi a doverihodnejsimi temami.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

mata6666 napísal:Aby ste mali chlapci konecne srdce na mieste, rusim ten moj prispevok, aby ste sa mohli nerusene venovat, pre vas zaujimavejsimi a doverihodnejsimi temami.
Pozri Maťka , ked neveríš nám , tak zbehni za tou vešticou , ktorú si hladala v okoli Nitry, možno len ona bude vedieť odpovedať na tvoje záhadné nevysvetlitelné poruchy
Obrázok
mata6666
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 29.12.2010 19:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mata6666 »

lakinooo napísal:Nic ine som ani necakal.

Namiesto riesenia tvojho problem sa urazis ja male decko .Sa ta pytam uplne normalnu otazku a nic...
Keby tie debaty mali uroven a dalo sa s vami rozumne rozpravat, nerobilo by mi problem prijat vase nazory a nadalej pokracovat v tychto diskusiach. A ked sme pri tom urazani ano uraza ma to, pozorne si precitajte vsetky vase prispevky na moju adresu a akym stylom boli pisane. :pa:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Milá Maťka, stačilo si priznať chybu, bola to čisto jazdecká chyba, žiadna porucha, na aute nevznikla, tak ako si ho dala do servisu , tak sa ti vrátilo z prehlásením že žiadnu vadu na aute nezistili a rovnako počas dalšej doby používania sa ti to nezopakovalo...

Bolo ti to tu nie raz vysvetelené , ako sa to stalo, tak isto ti to bolo povedané na Citroen Clube, rovnakú odpoved si dostala aj v značkovom servise a ešte možno aj od dalších ludí, ktorý sa autám rozumejú ...

Všetci tvrdia to isté bez ohladu či to auto videli, alebo sa v nom viezli, len jedine ty tvrdíš neustále opak, nikto ti nikde nepotvrdil že áno taká chyba sa tam vyskytuje a je povinnsťou predajcu aby ti ju odstránil v rámci záruky. Jediné pozitíva v celej diskusii boli aby si sa nenechala odradiť a trvala na odstránení závady, kludne aj prostredníctvom SOI, či médií, nikto z nich sa ale nevyjadril k tvojmu problému či skutočne mohol vzniknúť...
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní