Ma to zmysel?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nobel22
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 14.12.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Ma to zmysel?

Príspevok od používateľa nobel22 »

Ma to zmysel-upozornovat v rozhlas. spravach na umiestnenie radarov? Mne z toho vychadza,ze tym upozornuje policia ,aby ti hazardery znizili rychlost iba na tom useku a dalej sa blaznivo hnali. Ovela lepsie by sluzilo hlasenie pre tych normalnych soferov,kde su ten den hliadky,kde ich kedykolvek mozu poziadat o pomoc. Na to policia ma asi sluzit.
Aky mate vy ostatni nazor?
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

lenze fizli malokedy chytaju na nebezpecnych miestach ,alebo na takych kde je zvysena nehodovost, chytaju kde sa to oplatí, vacsinou su na vypadovkach z mesta a na miestach kde sa takmer nic nemoze stat ,napr zvolen vypadovka, proste znacka je 200m za mestom, ale je tam uz pomaly dialnica, tak sa tam clovek nevlečie 50 ale pridá si na 60-70 a uz ho zastavujú.. pritom v noci ked tam cajtov niet tak sa tam rúbe 90-130...nepametám si že by tam bola neaká nehoda.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Diaľnica (presnejšie rýchlostná cesta) začína tak 2 km odtiaľ a policajti merajú rýchlosť v úseku od svetelnej po most, kde je odbočovací a pripájací pruh. To, že tam merajú skoro každý deň a aj tak tam stále niekoho chytia o niečom svedčí...
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

toto.. meraju tam kde si kazdy prida, pripadne ešte spomaluje ked vchadza do mesta.. radar zašitý v kríkoch a už vidíš len stopku...to ze v meste napr nemas kde zaparkovat lebo niektore individua stoja cez 3 miesta je vedlajsie, alebo to ze na prechode ked zastanem a pustim tam toho chlapika so zenskou co tam stoja 10 minut tak stoji len jeden pruh a ked clovek uz prechadza tak z druheho pruhu ešte "stihaju" dva vytunene šroty, alebo autobus da smerofku uz je na polovicu vtrepany na ceste a ešte sa tam strčí neaky expert tak bus dobre ze nevybehne na chodnik...
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných