Skoda Felicia - predné dvere sa nedajú otvoriť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ttomi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.12.2010 20:50
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia - predné dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa ttomi »

Zdravím. Mám škodu felíciu 1,6 r.výroby dec.1999. S centrálom v zime mám problém a to taký, že sa mi predné dvere-hlavne vodičove nechcú otvoriť. Zadné sa mi otvoria,no na predných mi nevyskočí poistka nahor. Musím nastúpiť cez zadné a nahriať motor (možno 20 minút jazdy) pokým sa nenahreje. Potom keď otvorím dvere cez centrál, tak už funguje. Môže mi tam niečo zamŕzať? Ďakujem
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

tak nastartujes auto a zrazu to ide otvorit. toto by ma veru nenapadlo smerovat na forum. ked nieco nefunguje tak to predsa rozoberiem, zistim ci ide el. zamok, ci to je niekde zadrete alebo ak si nezrucny(a) zober do opravovne.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Musím nastúpiť cez zadné :4090: :40bd: ----tak odomkni s klucom.kolik urcite vyskoci. clovek je fakt vynaliezavy tvor :28b7:
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

nie nepomože nič..mne toto robí na favorite...mne odomkne dvere na šoférovej strane bez problémov ale na spolujazdcovej nie...a ked sa chceš dostat so spolujazdcovej strany tak nemáš šancu...ak by si náhodou odomkol,tak to je primrznuté a nevytrhneš ani nevykopneš tie dvere...ked zakuríš,tak sa auto nahreje a rosí sa na tých plechoch(vonku je zima a vnutri teplo)a zarosí sa aj motorček a zámok a ked vystúpiš zamkneš a ideš domov...a voda do rána zamrzne a si v ...skušal som všemožne prípravky,silikonový sprej,naftu,petrolej nič bez šance...ak odomkneš nevytrhneš tie dvere...ak niekto má lepší typ na daný problem tak nech poradí...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

redfavo napísal:nie nepomože nič..mne toto robí na favorite...mne odomkne dvere na šoférovej strane bez problémov ale na spolujazdcovej nie...a ked sa chceš dostat so spolujazdcovej strany tak nemáš šancu...ak by si náhodou odomkol,tak to je primrznuté a nevytrhneš ani nevykopneš tie dvere...ked zakuríš,tak sa auto nahreje a rosí sa na tých plechoch(vonku je zima a vnutri teplo)a zarosí sa aj motorček a zámok a ked vystúpiš zamkneš a ideš domov...a voda do rána zamrzne a si v ...skušal som všemožne prípravky,silikonový sprej,naftu,petrolej nič bez šance...ak odomkneš nevytrhneš tie dvere...ak niekto má lepší typ na daný problem tak nech poradí...
ja mam 20rocny favos a od roku 93 ma origo central,ziadne motorceky za 6 euro kus,alarm enforcer tiez od roku 1993.obe srandy dodnes bez problemov funguju a uzivam to auto v meste prevazne v zime.jedine raz za 3 roky namastim z vazelinou pod calunenim tycky ktore ovlada motorcek aby lahsie sli.tesniace gumy okolo dveri a zamky nastriekam zo silikonovym olejom,ale nie voniacim,ale takym co smrdi ako silikonovy olej.do zamkov FAB tiez olej.alebo rozmrazovac.nikdy mi odkedy to robim nic neprimrzlo.mne napr. robilo to ze zadne dvere som otvoril a pokial sa auto nezohrialo nechceli zadne zamky zaklapnut.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných