Ukradli mi Passat combi 2007 v holandsku!

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salama1969
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.05.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Ukradli mi Passat combi 2007 v holandsku!

Príspevok od používateľa salama1969 »

5.11.2010 sa nám vlámali do domu a ukradli mi kľúče od passata a odišli na ňom.Auto som nemal poistené poraďte čo robiť.Policajti po nahlásení sa vôbec nesnažili a odtlačky stôp prišli zobrať až 7.11.2010 vlastne už nič nenašli lebo v dome býva 8 ľudí.Celý spôsob vyšetrovania je veľmi spomalený.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

uz neurobis nic, proste zabudni, ze si mal auto. Je to sice smutne ale fakt sa neda nic robit ked nebolo poistene.
Nejake odtlacky neriesia vobec situaciu a preto sa fizli k tomu aj tak postavili.
Mozes zacat setrit na dalsie. :41c2:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Každý sa najskôr potrebuje popáliť aby vedel že urobil chybu, niekoho to stojí menej niekoho viacej...
Márne ti bude niečo hladať do PL až tak daloko nie je, už je na diely, alebo niekde vo východnom bloku už na nom behá nový spokojný majitel, čo je z hladiska financií určite lepšie ako ho rozkrájať na kusy. Bol som na dražbách v AT kde Rumuni skupovali staré hrče bez dokladov vyradené z AT evidencie a bola o ne bitka, keby to chceli na diely tak sa to nešplhá do takých súm, jednoducho doklady ktoré od toho dostali , im asi stačili na bezproblémové prihlásenie...

Poviem to inak je vela automobiliek ktoré vyrábajú "premiové" modely, ibaže s tým rozdielom že sa nekradnú
sovo
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 10.03.2008 15:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sovo »

lakinooo napísal:Prepác, ale mat 3 rocneho passata a nemat ho poisteneho je velmi odvazne.

A som prekvapeny, ze sa vobec zlodeji zatazovali s kradezov klucou. Ved ta kradez trvala dlhsie ako nastartovat passata bez klucov.
Myslíš,alebo vieš? Tieto nové passaty s tým novým systémom bezklučového štartu su už 5 rokov tažkým orieškom aj pre skusených zlodejov.Ja si skor myslým že je jednoduchšie šikovne ukradnut kluče od auta ako sa ho pokusit ukradnut bez klučov.
Inak je my to luto že ty ukradli auto,sám neviem ako by som sa cítil :zg282: :zg282:
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

...treba si znova kupit to iste. Pocul som, ze reprizovany film si clovek vychutna lepsie ako premieru....

Prepac, nechcem byt skodoradostny, ale kto je nepoucitelny-tomu tak treba, pretoze:

zase dalsi kolonkar.

1. kolonka: chcem kupit Passat...Avdi

2. kolonka: pokazil sa mi Passat, Avdi, co mam robit?

3. uyebali mi Passat, Avdi, co mam robit?

A BUDETE SI TIE KeKeTINY KUPOVAT A BUDETE...zalubite sa to tych plechovych haraburd ako somar do kopy sena, nehladite ani doprava, ani dolava, nedbate na vystrah a varovani plny internet.....co potom chcete? Rady? S krizikom po funuse?

Ak by som ja mal Passat (čo sa určite tak skoro nestane), tak si ho poistim na najvyššiu možnú cenu, zasejvujem 3-mi nezávislými alarmami, 2-mi Mul-t-lockmi a napojim kablom na eSbéesku. Okrem toho nechám na sedadle riadiča spať stočenú Kobru indickú a dozadu by som napchal este aj vartáša ako ostrahu, ktorá by to celé mala pod palcom. Samozrejmosťou by bola vodná priekopa okolo tragača s patrolujúcimi žralokmi bielymi...
Aj tak by som sa celú noc strhával zo spania a utekal k oknu pri každom sebemenšom podozrivom šuchnutí....

No nič, nejdem ti nakladať, máš toho aj bez toho teraz dosť na rozdýchavanie.
Ak bol nejaký zlodej tak drzý, že ti vnikol až do príbytku, tak by som začal pátrať skôr medzi domácimi. Je to značne netypická krádež vzhľadom na úplne obyčajné auto, ktorých je všade plná riť. Alebo možno aj dve rite.......

Dobrá rada na záver:

nabudúce si kúp trebárs Nissan Primera benzín. Nielen že sa ti tak skoro nepokazí, ale ešte k tomu ho môžeš nechať aj na Luniku IX s kĺúčami v zapalovaní. Nanajvýš si ho nájdeš neskôr s prázdnou nádržou a trocha oplieskaný od testovacích jázd...

To chce kafe...
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

sovo napísal:Tieto nové passaty s tým novým systémom bezklučového štartu su už 5 rokov tažkým orieškom aj pre skusených zlodejov.
5 rokov tazky oriesok? Prasak? VW koncern? Ako vtip to bolo dobre ale realita je niekde inde kamarat.
Skuseni zlodeji maju auto zmapovane do MESIACA ako je v predaji a za rok ho vie ukradnut aj "ucen" ktory si len precita navod a ide na prvu akciu..... Bavime sa tu o profikoch, nie o suplikantoch co vykradaju stresne truhly na parkovisku v zime.
Tito fachmani totiz dostanu potrebne informacie priamo z fabriky za urcitu financnu odplatu. Proste si potrebne informacie kupia a hotovo. Takze vedia velmi presne kde su identifikatory, kolko ich je na danom aute, dostanu softy na odbklokovanie imobilizerov, univerzalne kluce atd. Proste vsetko od zdroja. Neni to samozrejme lacna zalezitost, ale im sa to velmi rychlo vrati.
Ale to je asi vela informacii naraz, ze? Ked zijes v predstavach, ze 5 rokov tvrdy oriesok:d :D
Naposledy upravil/-a cubicomp v 19.11.2010 00:24, upravené celkom 1 krát.
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

automaticke prevodovky maju sposob ako ich odblokovat prave v takychto pripadoch. Nie je to ziadna veda a je to dokonca aj s kostolnym poriadkom
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

bol by som zvedavy na prispevky pokial by chalanovi zmizla napr. Honda Accord. Riesite Passata ako keby mal na skle napisane ukradni ma skor ako sa pokazim. X Y ludi s tym jazdi a nikdy im nezmizne a nepokazi sa. Dookola otrepana tema a priyebane prispevky. Som denno denne s ludmi co maju B6 4 roky potom co odjazdili 300.000 km na B5 a su spokojny.
Ak by mu ukradli Toyotu Avensis budete riesit , ze sa chcu zlodeji len povozit ? :3c90:
cofekofe
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 25.07.2010 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cofekofe »

thomi napísal:bol by som zvedavy na prispevky pokial by chalanovi zmizla napr. Honda Accord. Riesite Passata ako keby mal na skle napisane ukradni ma skor ako sa pokazim. X Y ludi s tym jazdi a nikdy im nezmizne a nepokazi sa. Dookola otrepana tema a priyebane prispevky. Som denno denne s ludmi co maju B6 4 roky potom co odjazdili 300.000 km na B5 a su spokojny.
Ak by mu ukradli Toyotu Avensis budete riesit , ze sa chcu zlodeji len povozit ? :3c90:
tie ich "neznicitelne":-) nissany,toyoty nemaju 300000-400000km,lebo do nich nestacia tankovat 12l/100km:-)
cofekofe
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 25.07.2010 11:29
Zdieľať na Facebook

Re: Ukradli mi Passat combi 2007 v holandsku!

Príspevok od používateľa cofekofe »

salama1969 napísal:5.11.2010 sa nám vlámali do domu a ukradli mi kľúče od passata a odišli na ňom.Auto som nemal poistené poraďte čo robiť.Policajti po nahlásení sa vôbec nesnažili a odtlačky stôp prišli zobrať až 7.11.2010 vlastne už nič nenašli lebo v dome býva 8 ľudí.Celý spôsob vyšetrovania je veľmi spomalený.
Holansko-iba fet,kurvy a tulipany a nepoisteny passat zo slovenska:-)
renault21
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.03.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renault21 »

thomi napísal:bol by som zvedavy na prispevky pokial by chalanovi zmizla napr. Honda Accord. Riesite Passata ako keby mal na skle napisane ukradni ma skor ako sa pokazim. X Y ludi s tym jazdi a nikdy im nezmizne a nepokazi sa. Dookola otrepana tema a priyebane prispevky. Som denno denne s ludmi co maju B6 4 roky potom co odjazdili 300.000 km na B5 a su spokojny.
Ak by mu ukradli Toyotu Avensis budete riesit , ze sa chcu zlodeji len povozit ? :3c90:


Uplna pravda, mali sme B5, bezproblemove auto, po 350tis slo prec a teraz mame B6, cital som vela recenzii od vela nespokojnych majitelov no nam slape ako hodinky, oproti B5 si spapa aj trosku oleja ale 100percentna spolahlivost, uz ma 230tis a stale bez problemov. Samozrejme ma pravidelny servis.
poseidon1
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 30.07.2007 18:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poseidon1 »

naco si si kupil pasata???kradne sa,kazi sa...su aj lepsie auta.nezmozes uz nic.a uz vobec nie ak si slovak a niekde v zahranici.
nabuduce si kup nieco ine
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Jak to tu čítam.. sama rada nad zlato... :41c2:

Ešte že si tu navzajom pomáhame.. :zg282:
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

sovo



Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 107

Zaslal: 18 november 2010 22:48 Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

lakinooo napísal:
Prepác, ale mat 3 rocneho passata a nemat ho poisteneho je velmi odvazne.

A som prekvapeny, ze sa vobec zlodeji zatazovali s kradezov klucou. Ved ta kradez trvala dlhsie ako nastartovat passata bez klucov.

Myslíš,alebo vieš? Tieto nové passaty s tým novým systémom bezklučového štartu su už 5 rokov tažkým orieškom aj pre skusených zlodejov.Ja si skor myslým že je jednoduchšie šikovne ukradnut kluče od auta ako sa ho pokusit ukradnut bez klučov.
Inak je my to luto že ty ukradli auto,sám neviem ako by som sa cítil



Ine auta sa kradnu a zlodeji nepotrebuju kluce.Cenovo 3 krat drahsie a ukradnu sa.Kedze je tolko Prassatov na trhu zlodeji maju celu diagnostiku ,uz davno davno nastudovanu.No kupit prassata za posledne chechtaky a nemat to poistene.To je uz odvaha.
:4012:
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gamavox009 »

cubicomp napísal:
sovo napísal:Tieto nové passaty s tým novým systémom bezklučového štartu su už 5 rokov tažkým orieškom aj pre skusených zlodejov.
5 rokov tazky oriesok? Prasak? VW koncern? Ako vtip to bolo dobre ale realita je niekde inde kamarat.
Skuseni zlodeji maju auto zmapovane do MESIACA ako je v predaji a za rok ho vie ukradnut aj "ucen" ktory si len precita navod a ide na prvu akciu..... Bavime sa tu o profikoch, nie o suplikantoch co vykradaju stresne truhly na parkovisku v zime.
Tito fachmani totiz dostanu potrebne informacie priamo z fabriky za urcitu financnu odplatu. Proste si potrebne informacie kupia a hotovo. Takze vedia velmi presne kde su identifikatory, kolko ich je na danom aute, dostanu softy na odbklokovanie imobilizerov, univerzalne kluce atd. Proste vsetko od zdroja. Neni to samozrejme lacna zalezitost, ale im sa to velmi rychlo vrati.
Ale to je asi vela informacii naraz, ze? Ked zijes v predstavach, ze 5 rokov tvrdy oriesok:d :D
nový Passat sa kradne ťažko, nie je to také ľahké ako B5, B5,5. Neoplatí sa mi kupovať krabicu na B6, lebo sa im to nikdy nevráti.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných