prevozne znacky

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

daytona76
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

prevozne znacky

Príspevok od používateľa daytona76 »

kupil som od nich znacky 5 dnove na nic som necakal kupil som auto namontoval znacky ,vypisal zelenu kartu ktoru som dostal k znackam s kompletnou poistkou a bolo vybavene je ta reklama na uvodnej stranke autobazaru alebo na www.prevozneznacky.szm.com konecne aj u nas a bez problemov
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

kde si kupil to auto?v zahranici?

ak to funguje, je to fajn, a urcite to ulahci kopec starosti...ak ides po auto, ktore mas niekde 100% zabezpecene..ak nie, tak to je horsie..ale je to sposob, ako vozit auta napriklad z Talianska..


ak sa da teda vypisat vsetko az po zakupeni auta..

inak v zahranici stoja take SPZ 75 eur...

dobry biznis.. :d :D
daytona76
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

prevozne znacky

Príspevok od používateľa daytona76 »

vypisujes az po kupe auta aj papiere aj poistku . znacky stoja aj 75 eur ale ked kupujes auto po nejakej hodine ked su uz zatvorene tie obchody tak sa radsej oplaty dat tych par eur na viac a taliansko a rakusko prevozky nevybavis a tieto platia v celej EU
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

je to dobra sluzba, ktoru som uvazoval robit aj ja, ale mne sa neoplati lietat koli tomu do Nemecka kazdy den, alebo to manazovat cez nejakych kurierov na pockanie ...

inak znacky stoja od 75 EUR a bezne pytaju skor okolo 100 EUR ...

ked teda beriem riziko, ze znacky nevybavis v dany den a budes musiet niekde spat za 50-70 EUR tak si vlastne usetril okrem penazi a nervov este aj jeden den zo zivota a ten si cenim na viac ako 20 EUR :-)

inak stale treba na urade pobehovat a cakat, preto si myslim, ze aj za 150 by sa oplatilo kupit tu a mat pokoj, ale kazdy je iny, niekto usetri 20-30 EUR a riskuje kadeco ...

este by mohol ponukat spatne odkupenie (lacnejsie) ak nedonesies nic a vratis sa rychlo :-)
autopieces
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 04.11.2004 01:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autopieces »

Neviem si predstaviť zakúpiť u nás prevozné značky ako na vyobrazení,tie by mali slúžiť len v rámci Nemecka -5 dńové,a sám si vypísať doklady,nehovoriac o ich použití v inam členskom štáte EU !Doviezol som pár desiatok áut,ale o takomto super riešení som ani nechyroval.,V Nemesku je potrebné navštíviť úrad dopravy,kde na základe tech.preukazu,OP,alebo pasu a kúpnej zmluvy vystavia zelenú knižočku-techničák na vývoz,pošlú zhotoviť ŠPZ podľa ich určenia ajediné,čo môžete mať vopred vypísané je deckungskarta-PZP!Po zhotovení ŠpZ turkom za rohom Vám na ňu nalepia nálepku okr.úradu-už na aute!Potom môžete odísť.P.S.Mali by sa používať EČ s červeným pásikom a poistkou na 2 zýždne!!!!
Belgicko - supre vybavovanie ŠPZ na Antenne DIV len Brussel!Platná STK čerstvá + EK,vyhlásenie o vývoze z hľadiska DPH........cca 180-200 uer!
Holandko - treba najprv po kúpave vybaviť RDW formulár pre vývoz,boď vydá predajca,alebo obdoba STK u nás,treba vedieť Holandsky!!!!
Potom v tzv Kantoore - ako Banka alebo pobočka poisťovne na základe pasu uzavrieť
poistku,dostanete 2 biele tabuľky a asadu nálepiek a zhotovíte si ŠPZ!!!
Keby horepopísaná služba bola reálna,bolo by sveta žiť!
S pozdravom znalcom ! Auto pieces
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:40bd: :d :D :40bd: :d :D

TU SU TIE ISTE ZNACKY PO 80 EUR :40bd: :d :D

LINK: http://www.autobazar.eu/sk/prevozne-spz ... 94594.html :41c2: :41c2: :41c2:
keeper
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.02.2005 14:06
Zdieľať na Facebook

Pozor !

Príspevok od používateľa keeper »

Je to sice pekne, ale....

Radsej nestretnite cestou domov policajta co sa v tom vyzna alebo nesposobte nehodu!

Tie znacky su platne-akceptovatelne tak akurat este v DE, kde ta firma ''Speer Consulting Services GmbH" ma ako "händler"
hromadnu poistku na ktoru tieto prevozne papiere dostava -"ruzova karticka" ... ju to stoji radovo tak do 20e max..
(Ta Speer Consulting Services GmbH je v DE znama "firma"
- reimporty najcastejsie z ITA, stocene km na autach, buracky...atd)

A tu to vsetko konci. Na jazdu mimo DE, je nutna zelena karta, ktora je v tomto pripade len prefoteny papier...bez cisla poistky, kotra by ju kryla... zdrap zeleneho papiera... cize ak by ste mimo de sposobili napr. nehodu... atd atd

Je to ale dobry business 125-cca 20e =105e cisty zisk..pekne...teda sorry,este to,ze sa to riesi cez SK si vyzaduje investicie :P

Inak taketo "znacky" kupite v hociktorej budi v Mnichove, Nurnbergu...atd. od turka, rusa, mohamedanca,nemohamedanca....aj nemca... za cca 65e ked dobre "zjednavate" ... a za ten zeleny zdrap papierika si "uctuju" 10e

Kto neveri, kludne nech sa opyta v DE niekoho v zelenom ... alebo pripadne si vas sami zastavia a vysvetlia co a ako :P

Viel Glück!!! :3c90:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

kupme jeden vyradeny stroj a budeme ich vyrabat sami, ako to robia Poliaci :-)

pokial dobre viem, da sa ist so zltymi v celej EU ak je k nim ZELENA KARTA

takto vozia aj z Talianska a nepocul som, zeby mal s tym niekto problem...

napiste niekto konkretne ci mal problem ak mal zlte so zelenou kartou (samozrejme platne)

mna nikdy ani nezastavili so zltymi (co mi pride az divne) a 2-3 krat ma riesili iba ked som mal auto na voziku, pricom castejsie som chodil na zltych ako s vozikom ...

hold vsetko je o stasti a nahode a ...
daytona76
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Re: prevozne znacky

Príspevok od používateľa daytona76 »

mudrlanti co pisete o znackach najprv si zavolaj o informacie a potom tu pis o uradoch a turkoch a mohamedancoch tieznacky su eu spz nie nemecke iba ze ich vyrabaju nemci a pokilal mas tie papiere dobre vypisane tak ti moze kazdy v zelenom vyskocit na .......... a to doslovne sme v EU a poistka k tym znackam je platna poistka uzatvorena v poistovni a nedostavas len papier bez cisla mas tam vypisane aj cislo pocul som o pripadoch ked v taliansku robili problemy ale len preto ze to bolo zle vypisane a zlte znacky platia len v nemecku-???????? ten co to pisal asi zaspal dobu zlte znacky su vyvozove uz asi 2 mozno 3 roky a maly dodatok cervene znacky koncia v nemecku ani nie ze koncia ale bude problem ich vybavit cca 2-3 dni tak ako v taliansku ja som doviezol na tie znacky uz asi 15 aut a nemal som problem v taliansku ma aj zastavili policajti pozreli kontrola cisel ci je auto odhlasene tak ziadny problem :zg282:
Katkacer
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Katkacer »

Včera ma na týchto "slovenských" prevozkách zastavili v DE policajti,detailne pozerali i poistku a žiadny problém...
daimon
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 28.08.2007 11:21
Zdieľať na Facebook

prosba

Príspevok od používateľa daimon »

chalani ja by som potreboval tie znacky na zajtra,neviete niekto kde by som ich zohnal,lebo chalan co ich ponuka uz nema?dik
0911628808
bracho90
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 04.04.2010 12:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bracho90 »

V nemecku kupis tie znacky o dost lacnejsie :)
Kofisterix
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.06.2011 17:24
Zdieľať na Facebook

prevozne znacky vo svajciarsku

Príspevok od používateľa Kofisterix »

chalani kde vybavim vo svajciarsku prevozne znacky ,kolko to cca stoji a co ktomu treba ???
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: technik75 a 3 neregistrovaní