ako nastavit LPG splynovac BRC

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
LMPETKO
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.07.2007 20:19
Zdieľať na Facebook

ako nastavit LPG splynovac BRC

Príspevok od používateľa LMPETKO »

zdravim... mam v aute splynovac BRC a isty "kamarat" mi ho rozsteloval... myslim tym tu mosadznu srobu co je vpredu na nom a aj tu velku co je na privodnej hadici... teraz sa to sprva tak ze za stude na sa motor neudrzi na volnobehu vobec a za tepla uz drzi ale musim plynovi pedal pomalicky pustat... ak ho pustim prudko tak motor zhasne... vie mi niekto poradit ako to dat do kopy? dakujem
Aplikpalik
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 29.01.2009 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aplikpalik »

tomminno
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 23.04.2006 10:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomminno »

Kopni "kamarata" do analu a chod s tym spynovacom do servisu. Su veci na ktorych sa nesetri. Co cakas za radu? Potoc srobikom dvakrat do prava, potom tri otacky do lava a uz to je hotove? Doma by si si nastavoval spalovanie v plynovom kotli sam? Ak ano nechcel by som byvat s Tebou v jednom dome ani byt Tvoj sused. Zajtra ked Ta bude boliet slepe crevo skocis za nejakym inym "kamaratom" ktory Ti ho odborne vykucha? Vazne sa zamysli nad tym na com sa oplati setrit a na com nie.... Nic osobneho, ale o takychto pripadoch potom clovek pocuva v spravach (v tragickych suvislostiach).
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

Doma to nenastavis.Musis to nastavovat na pristroji.Aby vedel ake ma spaliny.Chod s tym do servisu a za par ecok ti to tam nastavia
r.weiss
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 13.05.2006 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa r.weiss »

a nech Ti to zaplatí ten kamarát.
LMPETKO
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.07.2007 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LMPETKO »

ok... ved ja som sa len pytal ci to nejako ide... v servise som uz objednany na pondelok...
jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Tí čo Ti odpovedali nemajú auto na plyn. Slovač sa bojí plynu ako čert kríža. A pritom podtlakové syst. v Mihaľovcoch nastavujú s cigaretľou v ruke (pred 10 r.) podľa ucha a ak to porovnám s neskoršími nastaveniami s BOSCH prístrojmi tak bol lepší - auto išlo krásne po plyne a malo dobrú spotrebu.

Trocha odvahy prilejem? Reduktor je nastavovacia skrutka na tej hrubej hadici. Základné nastavenie na kolene:
" kamarát ti musí držať konštantný plyn na 2800 rpmn, reduktorom otáčaš do polohy, pokiaľ sa otáčky zvyšujú (pri stále konštantne stlačenom plyne) potom späť o polotáčku"
Mosadzná skrutka na odparovači je na nastavenie voľnobežných otáčok.
Platí to ako základné nastavenie pre podtlakové systémy bez riadiacej jednotky.

Kurnik, zájdi do servisu, máš to so zárukou, kvalitnejšie a aj servisák potrebuje na chlieb.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: aristoteles, cicmanec842, lubos zimovcak, tatkotom a 54 neregistrovaných