VELKE RODINNE AUTO

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martin12321
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 24.06.2008 14:41
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin12321 »

Mne keď niekto povie 8 alebo 9 miest, tak ma v prvom momente napadne Chevrolet Suburban, alebo GMC Yukon ... bolo by ich viac . Vyšší modelový rok cca 2005, niečo cez 12 000 € . Spotrebu pri takom aute neriešim, možno ešte LPG by niečo poriešilo, miesta je tam habadej :) Len ma prosím neukameňujte :3035:
Naposledy upravil/-a martin12321 v 01.02.2010 20:01, upravené celkom 2 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

JimmyLajo, renault grand espace ma trochu problem:

- nie je vhodny pre autora temy, hovori o 8 az 9 ludoch. Do Espace nie. Presne tak ako do Sharanu nie a do GrandVoyagera iba "po uprave".

- tvoje vyjadrenie vyznieva trochu zaslepene, hovoris ze v grand espace "ten priestor nema konkurenciu". Priamo v tejto teme boli spominane napriklad 5.2m velke grand voyagery (o 40 cm viac ako mas ty, styridsat centi!!!! to nie su tri centimetre), pripadne LWB longwheelbase tranzity ktore skutocne su 9miestne a maju 6.2metra (SEST CELA DVA metra).

- vsetky vymenovane auta maju samostatne sedacky az na grand voyager ktory ma v strednej rade tzv. kapitanske sedacky a zadnu ma trojlavicu ktora je nudzova.


dovolim si teda tvrdit ze grand espace MA konkurenciu a to hodne velku :)
jimmylajo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.11.2009 23:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jimmylajo »

ok, konkurenciu berem, ale kolega ma voyagera cca 8 rocneho a stym sa to neda porovnat, tieto nove modely este som sa knim nedostal, ale mal som namysli hlavne espace vs sharan,galaxi,zafira, aten nisan. 9 miest je 9 mies, ja osobne som ho tiez kupil pre rodinu sme piati a je to tak,tak. dik za kritiku, a co sa tyka elekroniky mne funguje 100 percentne. tiez ma pd toho odhovarali, ale chvala bohu nemali pravdu, man kamosa v renaulte, hovori ze nemaju s tymito novymi espacami problemi, ked chce niekto rodinne auto , odporucam. samo nie pre 9 miest.
marcone
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 24.10.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcone »

zalezi od penez....ak strsie...a ak som ta pochopil co vlaste chces..tak vw T4,T5,caravelle, tam je siroke cenove rozpetie...podla roku vyroby..... a akk novsie..ozno by som si mrkol i hyunday H1 novu..podla mna velmi podarene teda dizajnovo...osobnu skusenost nemam...
jimmylajo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.11.2009 23:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jimmylajo »

a co takto renault trafic alebo opel vivaro? tiez to neni tak drahe., kamos kupil uz druhu carawelu a je moc spokojny,
martin12321
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 24.06.2008 14:41
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin12321 »

Pontiac Trans Sport (Oldsmobille Silhouette alebo Chevrolet Lumina APV - to je ako A/S/G) má 7 miest, 8 nikdy. Ale je to sympatické a pekné auto navonok, palubovka je už na tom horšie, ale to bol večný problém starých amerík :41c2:
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Ja mám Vito ale jazdíme max.5. Pre teba je ideálné vo verzii extra long viď.http://www.mercedes-benz.sk/vozidla/uzi ... nakladania a ako auto je super len si musíš zvyknúť že to je zadnokolka (ak si neprilatíš za 4matic) Kupuj len 110kW = najlepší pomer výkonu a spotreby cca 8,5-10l.

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní