Primera gt 5valec [snivalo sa mi po dobrej hubovej polievke]

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fukes
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.11.2008 23:11
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa fukes »

kamo ja potrebujem dorobit tretiu napravu na toledo, s tym ze ta tretia bude zdvojena a ta povodna bude natacacia.. pomozes mi s tym?
a este v buducnosti chcem prehodit motor dozadu koli odpychu tak ratam s tebou :40bd:
sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sofko »

Jasnee, same muudre reci, ale ani jeden z vas nema tu ostru primeru co mam ja v garazi a ani jeden z vas sa nesiel pod tu kapotu pozriet, aby zistil, ze je to tam pod oknom jasne narysovane, ze kde ma ten sustruznik upnut ten motor, samozrejme ze to nebude jednoduche a bude treba vela nervov, ale ak mas sikovne ruky, dokazes vsetko! Jasne, ze svieckovy kabel treba dokupit aj tu sviecku a aj ostatne prislusenstvo, ale vsetko je tam na to pripravene, je to tak konstrukcne zhotovene, ze nemusi sa menit motor, len sa doplni o tie chybajuce suciastky!
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Poviem pravdu nemam to AUTO ale KURWA si neviem predstavit ako spravíš s 4 valca 5 valec na freze

to tam maš čo ?

6 kg železa navyše ak sa nahodou rozhoddneš pre sustružníka JANA z Helcmanoviec ?

vysvetli nam to bližšie poprípade daaj FOTKY . . .
sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sofko »

Ja tam nemam ten motor, tento je priecne ulozeny ja ho mam pozdlzne...zrejme preto, lebo to je zadny nahon, proste je to driftovacia masina, minule to ukazovali aj na discovery, ako sa s nou robi power slide! Je to jedina primera so zadnym nahonom, bolo ich vyrobenych len par kusov, je to rarita, co ti poviem! A preto chcem urobit to, ze tam ten piaty valec spojazdnim...zrejme mysleli do buducna, ja neviem, ani ja si to neviem vysvetlit, ale je to tak! Inak som chodil na strojnicku takze viem citat vykresy!
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...kazdy sme raz nepochopeny...a teraz prisiel tvoj cas sofko....podla mna je problem, ze pozeras nejaku knizku v nemcine a nevies po nemecky....ale haluz je to riadna...ked si si sam na to zarobil, tak si to vaz a nedoj3b si to...sorry, dorobit valec, to som este nezral....ak to spravis, tak sa ti myslim, ze vsetci ospravedlnime za posmesky, ale taka doba asi nepride...jediny valec sa da dorobit na predny naraznik na valcovanie asfaltu...
cukrovic
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 29.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cukrovic »

ci moj jarabaty...samozrejme gratulujem k fajn autu a vazim si ze si si nanho zarobil sam ale...myslim ze takyto rozruch na fore je obcas fajn ale uz sa mi to nezda byt vtipne hlavne po slovach primera=driftovacia masina...to je niekde na urovni romskych nadcasov...takze prajem vela zdaru s prestavbou ale zatial pred tebou skladam klobuk iba kvoli tvojej tvorivosti
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

sofko napísal:Ja tam nemam ten motor, tento je priecne ulozeny ja ho mam pozdlzne...zrejme preto, lebo to je zadny nahon, proste je to driftovacia masina, minule to ukazovali aj na discovery, ako sa s nou robi power slide! Je to jedina primera so zadnym nahonom, bolo ich vyrobenych len par kusov, je to rarita, co ti poviem! A preto chcem urobit to, ze tam ten piaty valec spojazdnim...zrejme mysleli do buducna, ja neviem, ani ja si to neviem vysvetlit, ale je to tak! Inak som chodil na strojnicku takze viem citat vykresy!
Ahoj velmi rad ti pomožem s tou prerabkov. Už som to robil a doteraz to super funguje a to načipovanie tiež zvladnem. Kontaktuj ma na čislo 112 a pytaj si majora gagarina najdeš ma v pinelovej nemocnici pezinok. Možme to aj vyskušat na pezinskej babe.Trošku podriftujeme. disnyléééééénd !
manmi
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.06.2009 22:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manmi »

no a v osvedceni od vozidla mas potom take kolonky, ze si zaskrtnes, teraz mam 5 valec o takom a takom vykone a emisie su take a take
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

......no vidis...toto by ma nenapadlo...TP...
sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sofko »

Sorry som sa sekol...nie je to zadny nahon, ale 4x4...doniesli sme ju zo swajcu minuleho roku! Preto som napisal, ze driftovacia masina, lebo ked tomu pridupem, viac taha zadok a pekne to berie do power slidu, to ma zmiatlo....
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...za toto ta cico roztrha...
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

sofi uz si z teba aj kolegovia z ciech robia kkta , ti nevadi, ze si na posmech vsetkym ?? :-\
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

rudi, ja už sa k tomuto pacošovi nebudem vyjadrovať kým nedodá dáku fotku. Ale nie hocakým foťákom, ale takým, ktorý má predprípravu na druhý objektív...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Lochi, ja viem, že existujú foťáky aj s dvoma objektívmi (na stereoskopické fotky napr.). Ale tie dva objektívy majú originál hneď z výroby. Ja chcem ale taký, ktorý má iba predprípravu - má vpredu naznačené kde treba vyrezať otvor pre druhý objektív...

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, milok a 5 neregistrovaných