Primera gt 5valec [snivalo sa mi po dobrej hubovej polievke]

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Primera gt 5valec [snivalo sa mi po dobrej hubovej polievke]

Príspevok od používateľa sofko »

Ahojte vsetci....mam primeru 2.0gt, tu ostru verziu a chcel by som tam dorobit piaty valec a tym zvysit vykon, uz sme s kamosom kukali, ze to ma vrtanie a pripravu na piaty valec...ako na to? poradte prosiim



edit by moderator : JEDNA SA O TOTALNE NEMIESTNY ZART, PROSIM VELMI STAROSTLIVO VNIMAJTE SAKRASTICKY TON PRISPEVKOV.

NA STRANE OSEM MAME ROZUZLENIE, AUTOR MA DOROBENY VALEC A DOKONCA BOL AJ NA MOTOROVEJ BRZDE KDE MU "NAMERALI" SKUTOCNY VYKON.

nieze nejaky blbec zacne chciet dorabat stvrty valec na fabiu 1.2htttttp alebo piaty valec na bezne stvorvalcove motory akehokolvek auta!!! Autor si proste hrkol dobrej domacej hubovej polievky a orieskovych kolacikov predtym ako napisal tuto temu.

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

som zvedavy ako to tu dopadne . . . :-)

zaujímava tema :41c2:
mirrrko
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 19.11.2008 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirrrko »

aaale co a kde ste ho nasli ten paty valec hehehehe to by ma zaujimalo :300f: kriste ja mam dost z nekerych pacientov :28b7: :4090:
sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sofko »

normalne, sme kukali a tam smerom ku oknu je vrtanie na piaty valec, taka predpriprava...aj v tej knizke ako na to o tom pisu...poradi mi niekto? vraj to nabere 50koni na vykone...a potom este cipnut....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ty kokso, oleje, elektróny..., ale toto je fakt sila! Človek nevie či sa má smiať alebo plakať... :41c2:
Adamik1989
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 24.02.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Adamik1989 »

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ja mam audi r5 :D chcem dorobiť ešte jeden a spraviť s toho V6 ma už predsa kultivovanejši chod :D a ešte dve turba sa tam vraj daju dorobit a vykon to bude mat asi cez 400ps :D pomôžete mi ?:D :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Nemohol som sa zdržať komentara :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, u teba to bude horšie - oni len prevŕtajú ten piaty valec, ale ty budeš musieť prepíliť celý motor, aby si z toho R dostal V. Ale dá sa to urobiť, písali to v jednej knížke. Už si nepamätám ako sa volala, alebo bolo to niečo pre mladých a malo to niečo so svišťami... :40bd:
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...noooo...,ja mam 6-valcovy motor...,jeden valec hore-dolu...,prid si po neho...inac,zaujimava tema,tiez som zvedavy...
lowrider
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 23.06.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lowrider »

Ak máš GT, tak bud rád, že ho máš a nevymýšaj hluposti.
Dorobiť valec... no všeličo som už počul ale toto ešte ne :40bd: :40bd: :40bd:
Skorej tam domontuj velké turbo , ked už chceš vykon. Alebo si proste kup vykonnejšie auto.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ty vole, toto som fakt ešte nežral! Dorobiť servo, ABS, ESP, šiesty kvalt - to všetko dokážem pochopiť, ale aby niekomu napadlo niečo takéto to fakt chce mať danosti zhora! :d :D
sofko napísal:aj v tej knizke ako na to o tom pisu
Tak daj sem citát. Alebo stačí číslo strany, mám ju doma tak si to hneď overím...
sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sofko »

Vy si srandu zo mna robite? Jeden chlapik to takto v nemecku preraba, som cital na nete, ale uz to neviem naajst.....dokonca na sedmickovy baworak 750iL dorobil k povodnym 12tim este dva valce! Vraj tym ziskal 200konii!!! Ja chcem len jeden, nie dva! Tak mi poradte....lebo priprava na to tam je, aj v knizke to pisu, v tej Ako na to?? Je to tam normalne vidiet!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď mi už konečne napíš číslo strany v tej knižke nech si pozriem čo tam ty vidíš!
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...sofko..a k comu to jako je?...ved to vozidlo ma teraz samo o sebe velky vykon...Kde s tym chces behat...,
andrish377
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.10.2009 14:25
Bydlisko: HE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrish377 »

sofko napísal:Vy si srandu zo mna robite? Jeden chlapik to takto v nemecku preraba, som cital na nete, ale uz to neviem naajst.....dokonca na sedmickovy baworak 750iL dorobil k povodnym 12tim este dva valce! Vraj tym ziskal 200konii!!! Ja chcem len jeden, nie dva! Tak mi poradte....lebo priprava na to tam je, aj v knizke to pisu, v tej Ako na to?? Je to tam normalne vidiet!
dobre pobavili sme sa a teraz vážne :40bd: ..robíš si z nás srandu alebo to myslíš vážne? ..možno by som sa prišiel pozrieť jak tam budeš dorábať ten válec :d :D
sofko
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.03.2010 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sofko »

Nechcem tam davat turba, lebo to vraj neznesu piesty, hoci ku kovane, ale ked tam dam este jeden valec, auto narastie vykon a nebude to mat za nasledok stratu na zivotnosti, myslim, ze je to dost logicke! Takze ako na to?? Vybrat motor a dat na sustruh? Kto mi vyrobi piest? V tej knihe pisu, ze je to na to iba pripraveneee....nie postup, ako to zrobit!
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných