Prihlasenie novo dovezeného vozidla

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Milosss14
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 08.11.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Prihlasenie novo dovezeného vozidla

Príspevok od používateľa Milosss14 »

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, podľa akých údajov prihlasujú vozidlo na DI po tom, čo som dostal rozhodnutie z odboru dopravy pri novo dovezenom vozidle? Totižto dostal som TP z odboru dopravy a uvedomil som si, že mi za 3 mesiace končí platnosť OP. To by bolo v poriadku, ale nakoľko som sa nedávno presťahoval, chcel by som si zapísať do nového OP rovno novú adresu. A tu vzniká problém, že nebude mi potom sedieť adresa v OP s adresou v rozhodnutí z odboru dopravy. Budú mať s tým problém na DI alebo pôjdu len podľa občianskeho a to rozhodnutie ich nebude zaujímať?
A tiež sa spolu s tým chcem spýtať, tých 15 dní na rozhodnutí z odboru dopravy je myslených 15 pracovných alebo normálnych dní? Pýtam sa v prípade, aby som vedel, či by som za ten čas stíhal vybaviť nový OP. Ak by som to nestíhal, kašlem na to a prihlásim to na starú adresu. Len ma odrádza to opätovné vybavovanie všetkých vecí. Pre špekulantov, sťahoval som sa pred 2 týždňami, kedy som mal už auto kúpené, preto som nechcel meniť OP počas spracovania žiadosti na odbore dopravy. Vďaka za odpovede.
Milosss14
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 08.11.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milosss14 »

No dobre otázku OP by som mal vyriešenú, teraz by som chcel vedieť, či ma z DI nepošlú naspäť na odbor dopravy, ak budem mať v OP inú adresu, ako na rozhodnutí z odboru dopravy.
janciJOHNY
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciJOHNY »

Pýtaš sa tu ľudí na fóre namiesto toho, aby si zdvihol telefón a spýtal sa kompetentných. Ja som už x krát volal na ODI a vždy mi ochotne poradili.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

starosti akoby si nevedel hovorit.normalne im tam zavolaj a daj si auto zapisat uz na novu adresu.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných