Prihlásenie automobilu

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

paulina29
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.08.2015 14:51
Zdieľať na Facebook

Prihlásenie automobilu

Príspevok od používateľa paulina29 »

Ahojte :pa: prosím Vás poradil by mi niekto s prihlásením vozidla, konkrétne sme kúpili Jeep Grand Cherokee z Čiech a chceli by sme ho aj následne prihlásiť do Čiech len neviem či sa to tak dá... ani ja ani manžel nemáme v ČR trvalý ani prechodný pobyt, ale ja tam mám rodinu takže teoreticky adresu na zaslanie pošty by sme mali.Niekde som tu čítala, že by sa to tak malo dať len sa radšej chcem uistiť od ľudí, ktorý tomu trochu rozumejú. Vopred Vám ďakujem za odpovede
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Zalezi ci ma a co je napisane v malom a velkom technickom preukaze od vozidla - na koho bolo odhlasene a ci sa naaahodou nejedna o vozidlo s nedokoncenou registraciou.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
paulina29
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.08.2015 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa paulina29 »

No my praveze mame maly aj velky TP stale pisany na predosleho majitela a mame kupnopredajnu zmluvu a plnu moc a bolo nam povedane ze to uz si mame doriesit my pri prepise
g97EUH
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 15.05.2015 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa g97EUH »

No to máš jednoduché. Vybav si najprv prechodný pobyt tam u tvojej rodiny a potom choď prihlásiť auto ako hocijaký iný čech.
paulina29
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.08.2015 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa paulina29 »

Aj nad tym som uz rozmyslala lenze zas to ma hacik musim tam mat minimalne 3mesacny prechodny pobyt aby som mohla prihlasit auto a to uz akosi nestiham kedze do 10 dni musi byt odhlasene a prihlasene na nas
g97EUH
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 15.05.2015 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa g97EUH »

O 3 mesačnom pobyte som ešte nepočul. Ja som prihlasoval auto hneď ako som dostal potvrdenie o prechodnom pobyte.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

v cz sa plati nejake ekovypalne do urciteho roku vyroby.v ca staci mat prechodny pobyt a da sa to aj na sk obciansky.
paulina29
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.08.2015 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa paulina29 »

No tak to by bolo uplne super :-) dakujem velmi pekne moc ste mi pomohli :-)
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Nevybavuj si ziadny prechodny pobyt, naco?
Zdvihni telefon, zavolaj rodine co je vo veci, chodte to spolu odhlasit a prihlasit na toho rodinneho prislusnika co mate v cechach a vybavena vec.
Kazdy rok im poslete peniaze na PZP a kavu za ochotu.

seven, ekovypalne, ako to ty nazivas je skurve.na odrobinka oproti tomu co sa plati v inych statoch, ale to ako "Schweizer gastarbeiter" by si mal vediet...
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no nikde v okoli sa take prachy za prihlasenie nedavaju ako u nas.pozeral som ze si dotiahnem na vikendy e60 550i to su kolesa 275 r19 disky,no mozem len snivat.za ten poplatok sa neoplati.toto nedam.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

No ja som myslel ze clovek s tvojimi schopnostami, moznostami, prijmom a intelektom mas toto vsetko osefovane.
Napriklad ako mat vybaveny prechodny pobyt v Cechach a kolko sa plati za akych podmienok (poplatky podla emisnej normy EURO atd.)

Nezabudaj ze progresivna dan za auto, poistenie a ine poplatky spojene s autom su v nasobkoch oproti tym nasim.
Ak si niekedy umyval riady v dedine pri Londyne alebo utieral prdel pochcanym dochodcom v Nemecku tak vies ze prihlasenym auta sa cucanie tvojej penazenky statnym aparatom len zacina.

Dovazat E60 550i s "brutal tutti-frutti devednaskami elektronmi bracho" nestoji ani za energiu hladat na internete, o dovoze ani nehovorim...
Stary patkovy bavorak, z toho malokto padne na kolena.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
paulina29
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.08.2015 14:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa paulina29 »

Ďakujem veľmi pekne :-) inak ešte by som sa chcela spýtať či nemáte niekto skúsenosti s tým, že vo veľkom TP máme zapísané 16-ky alebo obuté máme 17-ky, ktoré v TP zapísané niesu to bude asi tiež problém že?
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no bude to stat zase prachy.treba papier od importera na zapisanie kolies.a hlavne starsie auta alebo dovoz maju problemy z vin cislom a na stitku chybaju udaje o vahe auta.odporucam kupovat auta od koncernu tam je zapisane vsetko uz od nepamati.to su jednine auta kde vzdy vsetko sedelo pokial nebolo kradnute.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

myotis napísal:
Dovazat E60 550i s "brutal tutti-frutti devednaskami elektronmi bracho" nestoji ani za energiu hladat na internete, o dovoze ani nehovorim...
Stary patkovy bavorak, z toho malokto padne na kolena.
pre osobne potesenie to stoji za to.a padat na kolena nikto nemusi.ale viem ze aj tak budu.to ono co sme doniesli toho superba z cz ako som pisal za tych 22 tisiciek tak miestny sedlak ta skodofku ste cupuli?to bola prva reakcia robosa slovaka.odpoved bola ne kupime baworaka jazdeneho po havarke z talianska.
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Ak so dobre pochopil tak ťa to urazilo, že niekto si dovolil nazvať škodovku škodovkou...?

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných