Pricina agresivity za volantom....

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nuž, keď u vychcaných Slovákov musia mať na všetko dôkaz (video) tak darmo im prejdú pred očami...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Tak tak, môžu ak kamerujú aby sa niekto nevykrúcal :-)

No neviem ako to vlastne je, kedysi keď boli dvaja, čo väčšinou sú, tak si dosvedčili že tak bolo a mohol si tak vinník pískať. Teraz treba dôkazy.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Dnes bol pre mňa den D, ako Debil... Toľko debilov za volantom som ešte nestretol, ako dnes ! Životu nebezpečné situácie, videl som na vlastné oči, ako traja vodiči prešli na čistú červenú, ktorá svietila už dobrých 30 sekúnd. Jeden "vodič" najprv prešiel cez stopku 30-kou priamo predo mňa, musel som sa nedobrovolne preradiť do ľavéhu pruhu, inak by som bol doňho vrazil - a následne on prešiel o 40metrov na to na červenú, ktorá svietila už, keď nezastavil na stopke :342a:
Trošku som ho sledoval - ďaľšie porušenie predpisov, keď prešiel cez plnú čiaru na odbočovací pruh - smerovku ale dal, to je hlavné... Pán mal okolo 70-ky a auto bola nová Honda CRV s NR značkou.

Daľší VW Passat zo Sniny - čistá červená, prešiel cez križovatku asi 70-kou v meste, bolo veľkým šťastím, že zrovna nikto nešiel okrem neho. Aj keby ho videli policajti, NEMôŽU ho pokutovať, lebo ho nemajú na videu ! Tento štát je absurdistan, kde sa takíto arogantní jedinci majú ako prasa v žite a slušný človek si hociako môže dávať pozor, keď ho potom zrazí takéto prasa prechádzajúce na červenú ako keby sa nič nedialo. Veľmi vážne uvažujem o čiernej skrinke, rád by som tie záznamy potom preposielal na PZ SR, avšak druhá vec je, či je tam niekto, kto by aj vyvodil zodpovednosť... :41c2: Alebo by to dopadlo tak - "aha to je môj kamarát, toho necháme tak a ideme radšej dodrbať autora videa, to bude ľahšie"...
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa autolaik »

cicmanec napísal:Nuž, keď u vychcaných Slovákov musia mať na všetko dôkaz (video) tak darmo im prejdú pred očami...
myslis ze naozaj potrebuju video dokaz? Nezdielam v tomto tvoj nazor.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Mám-e za sebou 1140km dlhú trasu zo Švajčiarska na Slovensko. Cesta prebiehala celú dobu viac menej bez väčších problémov. No ale, AKO INAK, čo sa nestalo na 1136-tom kilometri, 4km od domova?

Absolútny kretén, dvojbunkový jedinec ohrozil celú posádku auta, kedy na dvojpruhovú cestu v meste vybehol vysokou rýchlosťou z vedľajšej cesty a nebyť rýchlej reakcie vodiča nášho auta, ktorý mal našťastie ľavý pruh volný, skončili by sme v dverách toho pablba. Čo ma však šokovalo najviac, je, že vodič toho cca 14 ročného strieborného Alfa Romeo 156 s EČV NR, si vôbec neuvedomil, že urobil niečo zlé. Ospravedlnenie (kývnutie rukou) by som márne čakal. Mal vyholenú hlavu, vek cca 18-22 rokov... EČV som si nezapamätal, veľmi rýchlo potom zdúchol preč.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Agresivita za volantom s pištolou v ruke: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... byu8#t=170

Ano, je to z Ruska.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Povoľujú mi nervy. Dnes (no, ako vidím hodiny, tak včera) som zažil nasledovné - predbieham kamión so svojou konštantnou rýchlosťou 110km/h. Pred začiatkom predbiehania žiadne auto za mnou (bola tiahla zákruta, ale bolo vidieť aj 500m za seba). Za prvým kamiónom ďaľší, tak ho tiež predbehnem naraz. Keď som bol na začiatku druhého kamióna, v zrkadle vidím nie auto, ale raketu s blikajúcimi diaľkovými svetlami. Ak nešiel aspoň 200km/h, tak tam ani nebol. Pochopiteľne som ho, chudáčika, spomalil, asi aj utrpel nejakú duševnú ujmu, keďže už diaľkovými svetlami neblikal, ale rovno nimi svietil. Pred "zavesením" sa na môj zadný nárazník primitívne kľučkoval zo strany na stranu. Trošku som pridal, nech nedostane infarkt z mojej predpisovej jazdy. Keď som sa zaraďoval za predbehnutý kamión, tento inteligent pridal a spomalil vedľa mňa - niečo mi ukázal, ale nevedel som to bližšie identifikovať cez tie tmavé sklá. Zaujímavé, že ich mal aj vpredu... Bol to BMW 5 s matným lakom. O pár km ďalej som ho zbadal na čerpacej stanici, vyslovene som na nej zastavil len kvôli nemu. Chcel som si ho obzrieť, čo je toto za dementa. Za chvíľu vyšli von traja ľudia, jeden potetovaný holohlavý, ale ten to nebol, ten sadol do vylágrovanej Felície. Na moje počudovanie prichádzal k autu mladý párik, on cca 20-25, ona tiež podobne. Vystúpil som z auta a hovorím mu - máš zaseknuté diaľkové svetlá. On počudovane: ako to myslíte? Už si ma ani nepamätal. Ktovie, koľko vodičov ešte na tých pár km ohrozil, okrem mňa.

Jeho výraz v tvári - ja som nesmrteľný, môžem si robiť čo chcem, jazdiť ako hovado, na mňa nikto nemá, uhni z cesty, ten mi zostane v pamäti ešte veľmi dlho. Čo je toto za nevychovaných spratkov? Moji synovia si museli zarobať každý na vlastné auto, moje si museli zaslúžiť a podľa toho sa za volantom aj správali. Dnes dávajú 300 koňové beštie na kolesách k 18-tim narodeninám synáčikom, lebo si asi myslia, akí sú dobrí rodičia. Nie sú, pretože je to len kúpenie si ich pozornosti. Pravá láska neprichádza cez peniaze a hmotné veci.
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

len ostaň naďalej kľudný a buď správnym príkladom na cestách :28b7:

p.s. máš pravdud
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Tolko agresivnych jedincov v lavom pruhu som nestretol naraz ako na Prazskom okruhu v priebehu len par km. Vsade naokol milion aut, predbieham zlava MPR plus nieco navyse a idi©ti v dialke 500m - 800m rutiaci sa cez 200kmh mi blikaju, vyhadzuju smerovky a podobne...

Si neuvedomuju, ze su aj ludia, ktori z auta vylezu a nemaju problem si to slovne vysvetlit.

Naopak, v centre vsetci max. ohladuplni a zhovievavi.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
janciJOHNY
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciJOHNY »

Ja už som si zvykol, dal som sa proti tým blbom zaočkovať. Keď ideme niekde so ženou a stretneme agresívneho panáčika, tak sa moja drahá začne rozčuľovať, ja jej len poviem - keď sa budeš rozčuľovať nad každým takýmto mamľasom, tak umrieš v štyridsiatke na infarkt.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rozčuľovať sa znamená týrať seba pre hlúposť iných. Ale niekedy sa fakt inak nedá...
georgnr
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 28.09.2011 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa georgnr »

Vela ludi tu piše ako druhy vodiči porušuju predpisy a oni su tí dobrí ktory jazdia spravne. Vela prispevkov je tu diskutabilnych a dokonca samotny sťažovatelia tie predpisy porušuju. Vždy zaleži na uhle pohladu a možno by bolo dobre keby sa vždy vyjadrila aj druha strana. Len jeden priklad uvediem:Išiel som po hlavnej v Nitre na chrenovej a odbočobal som na vedlajšiu, z vedlajšej prichadzajuce auto mi samozrejme nedalo prednosť a ja som musel postať a pustiť ho ked som chcel zabraniť nehode, tak som mu aspoň zatrubil aby sa chlapec zobudil a on ma začal vybrzdovať a robiť naschvali a aby toho nebolo malo ked som ho dobehol na najbližšej križovatke tak ešte reval na mňna na celu ulicu ako nepoznam predpisy, kto mi dal vodičak a že kvôli takym ako som ja su nehody. A prečo to pišem? Vela ludi tu napisalo prispevky kde si myslia že maju pravdu, ale bohužial opak je pravdou. Ved predsa neni myslitelne aby niekto vošiel do križovatky s tym že ju nemôže opustiť a nasledne ju celu zablokoval, neni myslitelne aby niekto predbiehal kolonu aut s tym že sa nema kde zaradiť a potom obmedzuje a ohrozuje vodičov a vynucuje si prednosť atd. tych porušeni je tu mraky. Vždy treba začať od seba.
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

georg, dnes na obchvate v BA som siel v pravom 90, obiehal ma golf iduci odhadom 95-100, v tom tam zacal kluckovat trapak na octavii. pri zaradovani sa pred ten golf skoro oskrel aj nakladak pred nim aj ten golf. ked bol cely v lavom, tak ho vybrzdil. ja som stale pokracoval 90kou, aj golf aj octavia isli 92.
teraz mi povedz, kde pan v golfe spravil chybu? ze to nepleskol o zvodila len co zbadal toho poloboha na 15 rocnej octavii?
zacal som jazdit podla MPR ( vynimocne prekrocim o viac ako 5 kmh ) a v BA si pripadam snad suverenne najpomalsi.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

To jednému známemu sa stalo, že keď sa mu strčil do cesty chlapík na BMW a ho vytrúbil. Tak ho zablokoval tak, že mal čo robiť aby zabrzdil.

Vystúpil z BMW vytiahol pištol namieril na neho, a že či má nejaký problém ??
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vypatlaný pako, ktorý má v hlave nasraté tak ako argumenty používa zbraň. Okamžite by som na neho volal policajtov!

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní