prerabanie nissan terrano automat na manual

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

depo46
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2007 14:34
Zdieľať na Facebook

prerabanie nissan terrano automat na manual

Príspevok od používateľa depo46 »

Ma niekto prosim vas skusenosti s prerabanim terrana 2,7 tdi automat na manual?lebo mi odisla prevodovka a chcel by som to prerobit na manual dakujem
depo46
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2007 14:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa depo46 »

chces mi poradit alebo byt mudry?
ano pocul som o repase,za prve pod 500 eur to nebude urcite a skratka chcem to prerobit
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jediný problém ktorý hrozí je v elektronike ,previazaností funkcií RJ. Nemám poňatie o tom čo to konkrétne u Nissana obnáša,u iných značiek som to robil,ale ani by ma to nijako extra nezaujímalo a už vôbec neodradilo..Zmena za RJ z typu s manuálom predsa nemôže odradiť..Samotná prestavba je technicky bezproblémová pokiaľ je cenovo prístupný zdroj na rozdielove diely.
depo46
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2007 14:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa depo46 »

no konecne niekto rozumny:)dakujem za radu a riadiacu ma tento typ na motor zvlast a na prevodovku zvlast.musel by som dat manual prevodovku lanovody na radiacu paku spojkovy valecek s hadickami na nadrzku a mozno stit pristrojov aby mi to neukazovalo aka rychlost je zaradena.a na pedale je podla mna vsetko predpripravene ci je to manual alebo automat ak zozeniem vsetky veci v dobrej cene nemal by to byt problem...len horsie ak to budem raz predavat aby to nebol problem pre buduceho majitela aby mu to nevadilo ze mu nespravia stk a emisnu ak nema niekoho...lebo ze na policii sa to neda zmenit
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vždy sú RJ oddelené,ale to neznamená že nespolupracujú.
A spolupracujú na sto tisíc percent.
Samotné STK ani nikoho na božom svete nezaujíma typ prevodovky
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní