Preprava do 3,5 t

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicatko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.03.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Preprava do 3,5 t

Príspevok od používateľa cicatko »

Zdravim chcem zalozit firmu na prepravu po eu do 3,5t co sa tyka papierov a poisteni to viem chcem sa spytat kolko eur davaju spedicne firmy za 1km a niekto ak ma skusenost s raal alebo timcom ak by mi vedel napisat kolko davaju tam za 1 km viem ze je to rozne ale nejaky priemer tam musi byt cize aspon zhruba kolko dakujem za odpovede
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

0,3-0,5 vsetko je vec dohody. Necakaj, ze s toho zbohatnes.dobre roboty su rozchytane, nikto na teba necaka a ak sa chces presadit,musis ist pod cenu.
cicatko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.03.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicatko »

No to je cena ktoru dava spedicka a co tie programy?
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Dobrý kamarát rozbiehal dopravu na dodávke cca pred 9 rokmi,občas keď mal niečo súrne tak som mu vypomáhal a sem tam niečo zajazdil,neviem ako je to dnes ale ešte hádam horšie ako vtedy lebo dodávku už má každý,potrebuješ na začiatok dosť dobrý balík(ak nechceš auto na lízačku)on auto kúpil za hotové lebo najskôr makal v Nemecku.Rôzne poplatky+živnosť,najhoršie to bolo pri faktúrach zo splatnosťou 90 dní a jasné že väčšina z nich meškala tak s toho bolo kľudne 100-130 dní,čo mi hovoril tak za ten čas mal iba v nafte asi 230.000 korún takže to nebola sranda.Ale je pravda že sa toho drží dodnes a nesťažuje si lebo už má vybudované vzťahy z rôznymi firmami,najhoršie je prekonať tie prvé počiatočné náklady a čas pokiaľ začnú byť vyplácané prvé faktúry.
cicatko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.03.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicatko »

Dakujem za objednenie a prave preto chcem zacat pretoze konkurencia je zdrava ja zivnost neriesim rovno pojdem cez s.r.o koli dph tak uz len dufam ze mi niekto napise sumu z programu spedicne firmy su dobre na zaciatok
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Ako pise pepo.dodavok je plna ... . Splatnosti velike, dobre roboty su rozchytane ,na timocome alebo rale najdes len smeti cez spedicky, co nikto nechce
zarobi spedicka, odosielatel bude spokojny,prijemca tiez len ty po 3 mesiacoch nebudes mat ani na vodu do ostrekovacov.
sem tam chytis robotu na priamo, firmu nepoznas,nevyplati ta,alebo zmeni majitelaa ty si mozes ist piskat
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja sa pamatam v 90 rokoch tych nasich podcenovych prepravcov v zahranici,domaci znicili tym ze jazdili pol roka gratis.kasli na taky kseft 30-50 centov za km?moj foter v 1993 inkasoval 12 korun a to vozil aviou nacierno podcenu.najdi si inu robotu to nestoji za to travit zivotny cas na cestach.stale sa to zaplna kazdy rok viac aut staci jedna buracka a meskas.ja uz ani neviem co je to jazdit cez den.dlhe cesty jedine vecer.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Preprava do 3,5 t

Príspevok od používateľa christiane »

cicatko napísal:Zdravim chcem zalozit firmu na prepravu po eu
Musis si najprv polozit otazku.Chcem tocit volantom a bavi ma to?Budes tocit u seba ale aj u druhej firmy.Takze to mas jedno.
Chcem trochu zarobit ked budem mat vlastne auto?Tak to nezarobis.Mozno zo zaciatku ked bude auto nove.Po case zacnes do neho sypat prachy vo velkom.Vo velkom budes aj tocit kilometre.A z 1 autom zazrak nespravis.Ako pisali vyssie,maly problem na ceste a skoncil si.
Alebo este sa mozes dat pod neaku firmu.Zoderu auto aj teba.A vysledok?Zistis ze si tam,kde si bol na zaciatku.Rozbite auto,ty par rokov za volantom a bez penazi.
Radsej sa niekde zamestnaj a zistis ako to naozaj chodi.
Ber to len ako moj nazor,co si spravis je tvoja vec.
Aviu som kedysi predal za cenu srotu.Dalej sa to proste uz nedalo.
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Najlepsie zarobis ak to potom vsetko zabalis,predas a budu ti chofit love,
inak budes robit otroka sam sebd.neodhovaram ta ja ani nikto tuna.ale taka je realita
nove auto - lizingy. Stare, budes pod tym lezat, musis robit min 12-15000 km a z toho sa za chvilu ..... s
nakoniec xistis, ze si neni podnikatel,ale turista
cicatko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.03.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicatko »

jazdim rad teraz som videl na vlastne oci rozbehajucu firmu ktora zacala s jednou dodavkou akonahle prisli faktury kupila sa dodavka a teraz sa kupuje dalsia tak len natom nieco musi byt a podotykam chalan ma len jednu spedicnu firmu ktora mu dohadzuje iba z Sk vonku naspät ide prazdny a aj tak zarobi nejdem sa tu bavit otom ci mam alebo nemam potrebujem vediet tie ceny za 1 km v raali alebo timcome alebo poznate lepsi program sem snim dakujem za vsetky prispevky
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Musis si chytit robotu na priamo. Raal.alebo timocom moze pouzivat tvoj kamarat co ma zaplatene hore aj naspat a na raale si len prilepsi. Pochop to. Z toho sa nenastartujes
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Na km ti daju .30 ; 40 mozno 50 centov
Ale nemaj velke oci
CODE
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 18.12.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CODE »

Ahoj
Ak sa spoliehaš na RAAL ,či TIMO neprežiješ
Musíš mať chytenú robotu na priamo,t.j. vyrobmá firma a ty
Cena orientačne 40 centov na km,ale ako napísal kolega nado mnou,nemaj veľké oči
kubo911
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 26.07.2012 17:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubo911 »

Ako nemať veľké oči keď chalan z prvých faktúr kúpil ďalšie dodávky? Super biznis, chod do toho, do roka máš 20 dodávok a sedíš na Seychelách pri koňaku s cohibou v ruke a každé ráno len pípne smska so stavom účtu. A naspäť do reality... Áno chalan nakupuje dodávky, ale niekde vedľa je firma, ktorá krachuje lebo nevie ako na to, resp. majiteľ si nepriznal, že to nie je také ľahké ako sa zo začiatku zdalo, dneska málokto rozumný začne nejaký biznis ak nemá v rukáve nejaké esá. A to, že ani netušíš koľko stojí služba, ktorú chceš ponúkať ma veľmi nepresvedčilo.
cicatko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.03.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicatko »

Panove vy ste vobec nepochopili moju otazku ja som sa pytal po kolko idu prepravy na 1km v raal a timcome nic viac som sa nepytal a mam spocitane vsetko nie len naftu takze mi tu nepiste somariny ze neviem ocom pisem.... Programy viem kolko stoja takze dakujem za diskusiu

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní