Prepis auta po dedicskom konani

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepo306
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.06.2013 16:14
Zdieľať na Facebook

Prepis auta po dedicskom konani

Príspevok od používateľa pepo306 »

zdravim kupil som auto po zosnulom .deicke konanie preslo pred cca 3 rokmi .teras ho chcem prepisat ci musi majtelka ktora ho zdedila prepisat na seba a potom na ma .ci sa musi robit aj bhiatka vozidla dakujem
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No super buď chytí pokutu ona alebo ty , alebo ak budeš mať smolu ešte aj KO.
A hlavne nepíšte že nie , stál som vedla chlapa ked dostal pokutu za to že nenahlásil zmenu ulice. lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo306
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.06.2013 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo306 »

tak toto bude este zaujmave
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

nemusi to prepisovať na seba, spravite kupnu zmluvu medzi ňou a tebou, proste klasika
a ona auto pôjde odhlasiť na DI, kde predloži pravoplatne potvrdenie z notarstva ( osvedcenie o dedicstve ), v ktorom bude zapisane aj to vozidlo, ktore ti predala...samozrejme dedičom toho auta musi byť ona dedičstvo musi mat potvrdenu pravoplatnosť na okresnom sude v mieste bydliska

P.S.: kazdopadne, peniaze by som jej na tvojom mieste vyplatitl az po uspesnom odhlaseni vozidla na tvoje meno :3020:
pepo306
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.06.2013 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo306 »

takze netreba robit ani obhliatku vozidla .a to ze je to us try roky po dedickom to nevadi neje stim problem,takze ona to moze hnet prepisat na mna .ebo to je v drhom okrese
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

pepo, za prve neviem co tu trepes a za druhe sa to po tebe neda precitat, podstata tvojho prispevku mi nejako uniká

vsetko potrebne som napisal...obhliadka sa robi pri prihlaseni vozidla, nie pri odhlasovani...ako dedic to ona odhlasi priamo na kupujuceho, nemusi na seba...to ci ona dostane nejaky postih ( pokutu ) to kupujuceho nemusi zaujimat....ak to ona uspesne odhlasi ( vo velkom TP bude meno kupujuceho ) tak ju môze vyplatit a zbytok ho nemusi zaujimat...robil som to dva krat tento mesiac...auta neboli prepisane presne 15 mesiacov a ziadnu pokutu mi nikto nevyrubil... :3020:
pepo306
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.06.2013 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo306 »

takze setkomu chapem treba male tlacivo na odhlasku .a poistku predpokladam .ma bit uzavreta na koho na tu co to prepisuje ci na toho co je v technicaku len toto som nevedel
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

klasika odhlaska, male tlacivo, platna poistka ( biela karta ) a uzavreta môze byt aj na Spidermana alebo Fica, zaklad, ze tam sedi VIN...plus predlozit osvedcenie o dedicstve s peciatkou sudu ( potvrdeným právoplatom ), kapišto kamo???
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných