Prepis auta - byvaly majitel neodhlasil auto

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7882
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a neplat ziadnu pzp.auto este neni odhlasene na tvoje meno.no ber to tak ze dnes z autami sa robia finty.ak chces mat ciste auto naj je kupit nove.
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

uvidim zajtra napisem list majitelke a som zvedavy co odpise... :/
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

Jezis, zase ... Ty si kupil auto od cloveka, co ani nebol majitel ?

No, parada, a co ked ta zena na ktoru to je pisane, ani nevie, ze sa auto predalo ? Jedine co ti poradit je, ze vyhladaj tu zenu, mas na nu adresu, vsetko v TP, tak ju vyhladaj, a informuj sa u nej ...

Pripadne nech ti posle cislo na nu, ked to je na jeho zenu, alebo frajerku, nech to odhlasi ona !!!

A mozno je na to exekucia, a hotovo ... Overoval si si vobec auto ? Na nejakych strankach ?

Bez majitela alebo notarom overeneho splnomocnenia to neprehlasis ...
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

auto som si overoval na internete kde to len slo ziadny leasing ani nic na neho nieje... dufam
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

Tak uz treba len overit, ci jeho skutocna majitelka vobec vie o predaji ...
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Kamarat naozaj ta nechcem strasit, ale asi si naletel tzv. ZAPALKAROVI ( definicia - clovek ktory vyuzije dovercivost cloveka aby ho zapalil pri akelkolvek prilezitosti o peniaze). Vsimam si ze za posledne obdobie sa objavuju tito ludia castejsie a castejsie. Pouzivaju tie uplne najprimitivnejsie metody typu: 1) dajte zalohu lebo na auto je vela zaujemcov, 2) polku date teraz a polku neskor (druhy raz ho uz neuvidis), 3) auto uz je dovezene cakame iba na papiere 4) auto ma priatelka konam zanu ja 5) uz som to bol prihlasit a zabudol som papiere .............................. Milion vyhovoriek, cudujme sa svetu tych najprimitivnejsich !!! Obcas mam pocit ze som z inej planety ze na taketo dristy normalny clovek skratka naletiet nemoze.... Ale keby nepoznam (bohuzial som spoznal) typka ktory takto fungoval peknych par rokov (preco tam nieje pritomny cas si domyslite) tak by som tomu ozaj neveril. Zadavatelovi temy som asi moc nepomohol ale snad si to precita co najviac ludi a uvedomi si ze aj taketo nieco sa deje... A ze sluby sa slubuju... a z penazi sa ....... raduju... :41c2:
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Ja som kupoval auto, kde bolo napisane na priatelku. Ale pozrel som si ho, pacilo sa mi. Tak som sa dohodol, ze ideme prepisat na Kopciansku, kde uz bola jeho frajerka. A az ked auto bolo odhlasene, tak sme sli do banky, vytiahols om penaize a dal mu pred bankou. Cize som bol kludny. PEniaze dopredu by som nikdy nedal.CLoveka sa da na 50 % odhadnut. Inak je pravda, co boo v prispevku vyssie, ze kupovat auto je obcas hazard. Radsej od znamej osoby, alebo zarucenim postupom. Dat peniae niekomu, koho vidim prvykrat a po precitani tychto komentov uz 2 x neurobim a zapisem si to za usi.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Neskutočná sprostosť a naivita, nie v tom, že si vyplatil auto ešte pred odhlásením, to sa bežne robí, ak si zistíš veci, ktoré sa dajú zistiť, ale to, že si kúpil auto od človeka na koho ani nie je napísané...
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ty (z kopcianskej), daj sem fotku toho co na teba prepisal auto bez toho aby videl peniaze (alebo uveril ze ich mas v banke)
:40bd: :40bd: :40bd:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Reaguješ na mňa?
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Je zrejmé, že po internete sa fasa nakupuje, "živaňi" si to zjavne nevedia vynachváliť.
Prípad:
Obyčajná Filcka za 300,-. Predával ju frajer majiteľky. Majiteľka - FF / fšetko fasa / - na telefóne, áno super, nech sa auto predá, v pondelok prepis.
Cez výkend sa párik rozišiel / aspoň teda naoko, aby vytĺkli nejaký groš /- a nakoniec čajočka mala nedoplatok na byte a auto bloknuté u orgánov - samozrejme cez víkend nezistiteľné.
Dievčinka mala zjavne viac v hlave, ako medzi nôžkami, tak zlatého new majiteľa požiadala, aby vyplatil exekúciu, iba tak pôjde na prepis - inak hlási auto ako čorku. / pre lepšie pochopenie-akože jej ho čorol bývalý frajer, lebo s ním mal pacient K-P zmluvu. /
Takže aké z toho plynie ponaučenie ? NIKDY nečúraj na rozvodnú skriňu ! :d :D
Nezabudnite nadávať na normálnych obchodníkov s autami / = autičkárov / ! :3c90:
Bóže, aké jednoduché - však ?
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

V technickom mas meno adresu skus zavolat informacie ak budes mat stastie daju ti telefone cislo , dalsia vec co tak tu zensku navstivit osobne
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Fiodor napísal:pisal som mu zase teraz.... + facebook som zistoval napisal som jednej na ktoru to pasovalo doposial mi neodpovedala... adresu ? lenze co jej mam napisat ? poslat jej normalne list ze co a ako sa ma vec ?
Fiodor, si spadol z Marsu? Dokedy ides cakat? Uz by som tam letel /nie na BMW/ na druhom aute s kamaratom /ako svedok, keby nieco/, adresu mas v technicaku a navigacku si pozicaj. A hned budes vediet na com si. Ci si dobre kupil alebo sa odrbkal. Ak bude zapierat, tak potom sa rozhodni co s tym. bud zapries v pripade problemov, ze si nieco kupil alebo Ti auto zoberu a nebudes mat nic. Riesenia su rozne
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

Lenze ist tam 300km a nevediet ci ta baba je vobec na SVK to je trosku odveci nie ? zajtra jej poslem list postou a uvidime co s toho bude
RomanX5
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 03.09.2011 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RomanX5 »

No daj EČ. a typ auta. Pozrem ti to.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných