Prepis auta - byvaly majitel neodhlasil auto

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Prepis auta - byvaly majitel neodhlasil auto

Príspevok od používateľa Fiodor »

Problem je v tom ze byvaly majitel mi poslal TP s tym ze NEMA CAS ho odhlasit lebo ide do zahranicia.... s tym ze mozem pokojne jazdit na jeho papieroch len si mam uzatvorit poistku...

moja OTAZKA da sa to nejako poriesit aby som si auto prepisal aj bez neho ? (mam kupno-predajnu zmluvu aj original TP ale neodhlaseny)
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

nebol ten predavajuci nahodou z MI? lebo tu je jediny DI na slovensku kde potrebujes na hociaky ukon zobrat dovolenku, resp. cakat 6-8 hodin uz roky.

laki, ale to by musel ist k notarovi, dat 2,5€ potom na postu... on nema cas.
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

Predavajuci bol z BA auto ma LV znacky (napisane na zenu ze vraj jeho frajerka) a on mal splnomocnenie od nej na predaj a manipulaciu s autom ci jak to bolo...lenze on je zevraj teraz v zahranici tak len cez sms sme spolu komunikovali... a proste dristy ze mu frajerka nedviha atd.... takze tak... a inak sa to poriesit neda ? ked uz v dnesnej dobe sa da aj na "truhlu" vybavit evidenacia...
pe-to
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 25.03.2010 10:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pe-to »

no ty si vyplatil auto cudzej osobe a v techničáku je nejaká ženská???
zrejme ťa niekto pekne odrbal.môžeš vyplatiť poistku na jej meno a spokojne sa voziť,kým si niekto nepríde po auto alebo šup na políciu.
len či majiteĺka vôbec vie,že je auto už predané.čo tak kontaktovať priamo ju
Naposledy upravil/-a pe-to v 06.11.2011 19:35, upravené celkom 1 krát.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

sa modli, aby to splnomocnenie bolo pravdive. Aby ti jeho frajerka nezavolala, ze mi vrate auto, alebo aby ti policia ho nezhabala, ze bolo nahlasene ako ukradnute. Preco si ho nekupil, tak , ze peniaze si nedal hned po odhlaseni.
este nam povedz o aku sumu sa jedna.
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

Zisti si cislo... dobra rada.. akoze napadlo ma to uz lenze on mi odpisal ze je prec a cislo ma v druhom telefone... no zatial som sa nestretol este s tym aby niekto vyplatil auto az po odhlaseni a pravdupovediac ani nas somarov nenapadlo nieco v zmysle polku teraz polku potom... :/ a cena je 2200€ za BMW e36
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

normalne vies meno adresu, facebook aelbo ine veci, oplati sa. mozno budes uspesny, preco sa spoliehas na toho, co ti to predal? :)
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

pisal som mu zase teraz.... + facebook som zistoval napisal som jednej na ktoru to pasovalo doposial mi neodpovedala... adresu ? lenze co jej mam napisat ? poslat jej normalne list ze co a ako sa ma vec ?
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

a teraz dam prispevok ako čistý slovak. Som si myslel že som nainaivnejši človek na svete, že môžem veriť každému a takmer vždy sa mi to vypomstilo.
Som rád, že nie som jediný naivista ale toto by som teda neurobil. To BMW musí byť jediné na svete a ešte aj pozlátené.
Zajtra na políciu a zisťuj a preveruj a ak je problém, udaj sám seba, inú poľahčujúcu okolnosť nemáš, iba spolupracovať v dobrej viere v dobrý koniec.
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

udat sam seba ? akoze co ze som kupil auto ?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

Fiodor napísal: no zatial som sa nestretol este s tym aby niekto vyplatil auto az po odhlaseni
no parada tak teraz si sa stretol s tym ako to je ked to nemas odhlasene :d :D . to je co za volovinu , ze vyplatis peniaze a nic nemas . ja inak peniaze z ruky nepustam az s odhlasenim v technicaku
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

nuz chlape,nezavidim ti a daj vediet,ak sa z toho vobec vymotas...
Fiodor
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27.11.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fiodor »

tak sorry no... otec predaval auto bolo to tak s kamosmi sme boli kupit uz nejedno auto a vzdy sme vyplatili hned pri kupe... az som prisiel ja SOMAR... a na mne sa to vypomstilo.. VIN som kontroloval teraz a v ziadnej databaze zatial nieje chvalabohu
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...divocina, frajerka mu nedviha a napokon ma na nu cislo v inom mobile...sa necudejem, ze nedviha, ked nevie chlapec kam volat...
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

a aký máš doklad o kúpe auta od "originál" majiteľa???????????????????????????
myslím, z toho čo si tu napísal, že žiadny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a pýatal si radu, tak ti radíme, nemusíš súhlasiť, ale vybabreš len a len sám zo sebou, ale to nebude asi prvý raz.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných