Prenos EČV

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Na Slovensku, kde všetko je tendencia zneužiť,

také dačo byť nemože, že jednu značku teda myslené EČ použijem na viac aut, lebo by po cestach jazdilo spustu aut,
bez STK,bez PZP,bez registracie, ktoré by na ceste nemali vobec čo robiť..

Toto si na triko nikto nevezme, a tento zákon nebude nikdy nikým schválený,
a je uplne nepodstatné kolko druhotnej suroviny hlinika by sa tým ušetrilo...
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Ale prečo by nemohol byť zákon schválený veď ečv sa prekladať nemusia. Iba nech je jedna značka od registrácie na aute a to aj pri zmene okresu a ak nový majiteľ chce novú ečv z okresu v ktorom má trvalé bydlisko tak nech si za novú ečv zaplatí! jednoduché a účelné.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ach páni, chcete západný systém? nech sa páči ,ročné zákonné poistenie bude začínať na 850€ kto je za?
zasa by ste si chceli vytrhnúť len to čo každému vyhovuje,štát potrebuje peniaze,a je úplne jedno či je tam robko alebo riško,ak ušetríte na EČV zaplatíte to inde a možno ešte viac.
ono tie okresy majú aj svoj význam a nie sú to len financie za EČV.
osobne by som si značku menil aby som mal svoj okres.
cardude
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 23.07.2007 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cardude »

lakinooo napísal:Ono sas ma vela dobrych napadov.
zial ostava vzdy len pri reciach, nikdy nic nezrealizuju
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ako kazda ina strana, tie dobre napady zase vyvazia totalnymi koninami, mozte hadat co v reale spravia skor.... :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak normálny si nezvalí vlastnú vládu
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

asi tak, myslim ze natom sa tu vsetci zhodneme, nech ich pecena hus kopla, aby konecne dostali rozum aspon kazdy desiaty napriec stranami :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
uva0944710873
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.06.2018 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uva0944710873 »

mhlavaty napísal:Tak normálny si nezvalí vlastnú vládu
Normálny nespojí hlasovanie o hádzaní peňazí do studne s hlasovaním o dôvere vláde, hlavne ak bol dopredu varovaný ako budem hlasovať.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pedro727 napísal:ach páni, chcete západný systém? nech sa páči ,ročné zákonné poistenie bude začínať na 850€ kto je za?
Ja som za,za,a ešte raz za. Nech pzp stojí tisícku a vodičák 10tisíc .Prečo? pretože potom budú cesty prázdne a bude menej mrtvych a ranených.
Aha a ešte som zabudol - som za to aby liter benzínu a nafty stál 10eur. Konečne by som si kúpil koňa a staral sa doma o svoje roličky a autá nech vezme čert. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Tato veď to môžeš aj teraz,nič ti v tom nebráni. Kup koňa, koč a hajde :d :D
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pedro - to bolo o tom - necestovať za robotou ,ale každý sa starať o to svoje doma. Slovensko bola obilnica europy , prečo by sme tu teraz mali vyrábať smradlavé autá a našu najúrodnejšiu pôdu si mrzačiť priemyselnými parkami???? Vo švajčiarsku prekvitá vidiecka turistika a turisti platia 5evri za vajíčko ktoré si sami ráno môžu vybrať spod sliepky.Platia za to že môžu kosiť ručne kosou lúku tak ako to robili ich pradedovia. Toto je aj naša budúcnosť, nie smradlavé fabriky kde otročíme s rumunmi a bulharmi, pretože naše deti ušli práve možno do toho švajčiarska. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

tato, neviem síce koľko máš rokov (tip je 54) ,ale nieže ty ,ale ani ja sa toho nedožijem čo si napísal.
bohužial to čo si napísal je nereálne aby z toho mohol človek slušne žiť, leda že by ťa bavilo dopestovať 150metrákov kukurice a celú zimu žuvať kukuričné placky
:d :D
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nedožijeme sa toho, ale až sa minie ropa a europa bude zaplevelená moslimákmi a inou háveďou tak si spomeňte na moje slová.
Na druhej strane teraz boli nedaleko nás Dni Pola a bavil som sa tam s viacerími ktorí sa živia chovom dobytka ,koní alebo hydiny. Podotýkam sú to rodinné farmy zo stredného slovenska a sú komplet sebestačné. lol
Pedro tiež záleží čo si predstavuješ pod pojmom slušne žiť? V mojom ponímaní je to strecha nad hlavou a milujúca rodina , žiadne materialne statky tam nemajú miesto. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

keď skončíme môže to admin potom vymazať, viem že to sem nepatrí ale tak sa mi s tým tatom dobre debatuje :)
predstavujem si pod tým to, že keď sa ti tá strecha nad hlavou rozsype ,alebo doslúži auto, alebo syn či dcéra budú chcieť študovať,tak ťa to nepoloží.
čo sa týka fariem tak áno, farma je niečo iné ako hontŕlať sa traktorom po poly ,takýto by mali dostávať dotácie+štát by im mal priplatiť raz toľko,ale iba občanovi SK ktorý zamestnáva slovákov.
kým sa minie ropa tak už tu po nás oboch zostane len to čo sme tu zanechali, ale v podstate máš pravdu, len to berieš tak ako kedysi bolo,ale to sa nedá tak existovať.
určite poznáš aj sám nejakých ľudí ktorí na takomto spôsobe života doslova krachli a sú medzi nimi aj známe osobnosti ktorým teda kapitál rozhodne nechýbal,ale asi zdravý rozum áno.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

oco13 napísal:P....... Vo švajčiarsku prekvitá vidiecka turistika a turisti platia 5evri za vajíčko ktoré si sami ráno môžu vybrať spod sliepky.Platia za to že môžu kosiť ručne kosou lúku tak ako to robili ich pradedovia. .....
Lenže nezabúdaj na to že tých 5e sa nedá zarobiť tak že budeš mať doma 2 hektáre poľa dva kone a kravu. Takže to že niekto dá 5 euri za vajco znamená že ich najprv musí dakde vyprodukovať a to sa deje práve tým že sa dakde vymyslí a vyrobí niečo čo sa dá dobre spenažiť na globálnom trhu .

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných