Predvolanie - mozne odobratie vodicaku

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ja v tom zakone teda nevidim slova ako "bude mu odobraty" alebo "minimalna doba zakazu cinnosti"
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

pidizvi ty si iný srandista, že bude odobratý :40bd:
Odoberajú sa orgány na transplantáciu.

Čo je podľa teba zákaz činnosti? Keď ti zakážu činnosť tak potom ti ho aj odoberú :d :D
Minimálna doba zákazu činnosti je, že ti nemusia zakázať činnosť vôbec ale môžu do určitej výšky podľa ich uváženia a závažnosti priestupku.
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

o co ti ide, o slovickarcenie?
Ak si to nepochopil, tak chlapci tu pisali, ze pride o vodicak a sam si to teraz napisal, ze mu ho zobrat nemusia.
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Veď v tom je to kúzlo že zobrať môžu ale nemusia.

Chlapci tu toho popíšu :coffe:
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Že dobrá fľaša koňaku to poistí :40bd:
Trestný čin brania úplatku

Je to márne je to márne je to márne

https://youtu.be/8520VXgWmMU
nani33
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 30.03.2010 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nani33 »

Ty kokso, niekedy neverím čo tu čítam... Chalan bežal zachraňovať vlastného otca a namiesto pochvaly sa z neho spraví hlupák a kriminálnik čo mal radšej sedieť doma s nohami na stole a povedať vlastnému otcovi ,, sorry ocko, kľudne zomri, lebo ja nemám platné značky a vieš že dopravný zákon je nadradenejší ako tvoj život,, :::

To akože by ste nechali človeka skapať ako psa, lebo ste takí posr..tí s tých zákonov čo vám predpísala tá banda zlodejských politikov?

Táto krajina sa naozaj mení na hnusnú páchnucu žumpu a môže sa pretierať peknými farbami koľko chce, keď vnútri plávajú ho..ná.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Nevedel kde je.
2. Nevedel by mu pomôcť inak ako odvozom do nemocnice.

V (domnelej) snahe pomôcť porušil x ustanovení zákona a ktovie koľko ohrozil ostatných...

Zamysli sa poriadne nad týmto a skús ešte raz popremýšľať či išlo o skutočnú pomoc alebo o skratové konanie v panike bez reálneho úžitku...
arnie191219
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 23.11.2010 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arnie191219 »

Konal by som podobne ako tento pan,akurat by som este porusil jeden zakon a to za jazdy volal zachranku-ked ide o zivot,tak mozem mat nejake taketo predpisy na haku.Kazdy normalny clovek by tak reagoval.Iba cicmanec by sedel doma,vylozil nohy na stol a zapol telku.On je aj tak ina liga,tak ho nechajme tak.Hra sa tu na tomto fore na poloboha-mozno aj zostupil z olympu.Ak sa tu niekto dovoli opytat nejaku jednoduchu otazku,tak ho hned zdrbe atd.Asi mu to forum patri.Je to chudak a jedine,kde sa moze trosku realizovat je toto miesto.Nie je jediny-je tu viac takychto chytrakov-niecomu aj rozumeju-to je pravda-ale sposob ich vystupovania-to je nieco neslychane-neopovazte sa im protirecit,alebo ich nejak urazit-dostanete mozno cervenu kartu a podobne.Ja vam na vase chytre rady kašlem-cicmancovi a jemu podobnym-kto chce,tak mi poradi,ale slusnou formou a nie arogantnym sposobom-nikto o tvoje arogantne nazory nestoji.Ak nevies slusne poradit,tak radsej nepiš.Takze cicmanec a jemu podobni-nepiste furt dookola tie vase priblble komentare-ak chcete poradit tak slusne poradte-ako sa na inteligentych ludi patri-ak nechcete poradit,tak neradte-zaobideme sa aj bez vas.Vsetkym slusnym a ochotnym ludom zelam pekny den. arnie
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

halifaxs4 napísal:dik za info...skusim napisat co si mi poradil myotis...
cicmanec sa po...b! ty by si co spravil keby ti otec zavola a nevie ti ani riadne vysvetlit kde je? lebo je tak zle na tom...ostal by si doma a obvolaval by si zachranku?záchrana je aj to ked ho dopravim do nemocice nie?!

Co sa rozculujes na Cicmanca?

Volil si? Volil!
Zvolil si kokotov do vlady? Zvolil!

Tak sa necuduj, ze kokoti v parlamente realizuju kokotske regulacie!
arnie191219
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 23.11.2010 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arnie191219 »

Este aby som nezabudol-jeden z mala ,kto tu nikoho neuraza,nevyvyšuje sa a na nic sa nehra-je pan Hlavaty-ten sa snazi vzdy poradit aj bez zbytocnych blbych pripomienok.Za co mu dakujem.

Ten mladik tu predsa napisal,aby sa mu pomohlo s jeho problemom-a nie preto,aby mu niekto nieco vycital-este ked islo o zivot jeho otca.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jedno odporúčanie pre tých čo nechcú počuť iný názor ako ten ich jediný správny - nepíšte nič na verejné DISKUSNÉ fórum! Alebo si aspoň naštudujte čo znamená cudzie slovo „diskusia”! Alebo aspoň rovno do otázky napíšte čo chcete počuť a čo nie, zariadime sa podľa toho...

Nikomu som tu nenadával, nikoho neurážal (na rozdiel od tých čo na mňa reagovali), len som napísal svoj pohľad na vec. Reakciou sú invektívy a rozprávky o vyložených nohách a televízore...

A aj v iných témach nemám problém normálne odpovedať na normálne položenú otázku. Kto chce to vidí, tým, čo sa zatmie pre očami len čo uvidia vedľa príspevku moje meno, by som odporúčal zhloboka dýchať príp. vyhľadať odbornú pomoc...
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Zaujimava situacia Hm v takych situaciach clovek kona rozne. aj zmatkovo .Ja by som organom keby ma stopovali len zastavil+ oznamil,ze ponahlam za otcom co prave dostal infarkt a + by som im povedal,ze ma mozu nasledovat a vobec by som sa s nimi nevykecaval a palil dalej za otcom hoci aj s sirenou za mnou + po telefone by som este volal na zachranku + asi aj policiu a urobil by som to z jednoducheho dovodu preto,ze vtedy ide o zivot a o sekundy!! a cas ubieha rychlo a pisem to preto,ze zazil som nieco podobne ked sa mi otec dusil a volal som zachranku a nesiel som autom len preto,ze byvam len kilometer od nemocnice a zachranka prisla az o 20minut!!!!! a za cely ten cas som mu daval umele dychanie+ masac srdca a keby som to neurobil tak sam doktor mi potom povedal,ze by otec neprezil !!!!.Ze v takych pripadoch sa na zachranku,ze dorazi neda spoliehat a radsej si veci riesit podla vlastneho uvazenia lebo tiez ked tak uvazujem,ze keby som bol vtedy zobral otca do auta a ten kilometer ho do nemocnice odviezol sam tak by nemusel byt taku dlhu dobu bez dychania-len s mojou pomocou ale uz by bol v opatere doktorov a takych situacia ide doslova o sekundy . A k cicmancovi-si predstav keby ta sanitka neprisla vcas alebo by sa nemohol dotycny dovolat na 112-aj to sa stava tak potom by uz bolo neskoro si vycitat,ze sak mohol som ist za nim .ale zase na druhej strane netreba sa ponahlat ,ze clovek potom by ohrozoval inych -tot moj skromny nazor z vlastnej praxe a vatsinou ked niekto tu pomoc surne potrebuje tak paradoxne vtedy zachranka je zneuzita neakym spitakom co odpadol pri krcme alebo zneuzivana romskymi obcanmi-len preto aby usetrili na doprave ku pohotovosti ale banalitami ktore si mohli riesit ambulantne
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Stačí sa pozrieť na výsledok tejto snahy pomôcť - otcovi nepomohol, sebe zavaril. Tak neviem ako vy, ale ja to nevidím ako dobré rozhodutie...
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

No daj navod pre vsetkych ze ako sa zachovat v takej situaci :-) rad sa tiez priucim :-) a mozme aj vymodelovat taku situaciu,ze zachranka nebude volna v kratkom case a nedorazi-ze co vtedy treba robit? lebo ja som uz 20minut pekelneho cakania zazil a uz by som si to nechcel zopakovat.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Za môj názor sa na mňa zosypete ako osy ale nedá mi nereagovať na Dodika. Ako zachraňovať??? NIJAKO Za prvé to nevieš a za druhé je to zbytočné.Američania majú jeden velmi dobrý vynález a to že kto si to neželá má v dokladoch napísané NERESUSCITOVAŤ. Ja by som si to aj nalepil na chrbát 10cm písmenami, ale to je o inom Videl som asi privela ludí ktorí po nehodách , rôznych chorobách ostali pripútaní na lôžko , bezvládni , imobilní. Každému z nich sa dalo v očiach čítať - nechajte ma umrieť takto už žiť nechcem.
Zadávatel má smolu , naše zákony sú represívne , takže o papiere príde. Na pol roka po polovici požiada, možno bude musieť aj natestovať a život ide dalej. Dobré poučenie do budúcnosti - najskôr rozmýšlaj a potom konaj.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný