Predaj sukromneho auta cez bazar na leasing novemu majitelov

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kami1fs
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 10.01.2008 17:25
Zdieľať na Facebook

Predaj sukromneho auta cez bazar na leasing novemu majitelov

Príspevok od používateľa kami1fs »

Mam inzerat na auto volal mi zaujemca ale chcel by to na leasing co ako sukromna osoba neviem zariadit ale vraj sa to da cez niektore autobazare Ma niekto skusenost s tymto sposobom predaja svojho auta? Ako takyto proces prebieha? Su tam nejake rizika? Kedy dostanem peniaze za auto? Dakujem za vase postrehy
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

urcite ziadaj prachy na ruku, autobazar chce zarobit, takze bude si chciet dat marzu, takze povedz kupujucemu, nech si tu marzu pekne znasa on.

Inac mam taky pocit, ze staci ist do hociakej leasingovej spolocnosti a tam mozte urobit transakciu aj bez bazara.
Alebo nech si to riesi cez pozicku od banky
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

bazaru vyplati proviziu leasingovka...ty sa staraj len o to aby si dostal peniaze za auto popr. plna moc na bazar a on to uz potom prepise na leasingovku. Robi sa to bezne a je to vyhodne pre 3 so 4 zucastnenych stran. Zarobis ty ako predavajuci, zarobi bazar proviziu, zarobi leasingovka....a kupujuci to ma najhorsie. Mozes mu aj poradit nech zobere uver a nech ti to vyplati cash a je vystarane.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

suhas s poslednym prispevkom..absolutny..
autoprofis
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 11.01.2010 12:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autoprofis »

ja ti ho prelízujem , a po vybavení kontoly car detect , čo je možné ešte v ten den ti ho vyplatím v hotovosti ... mne potom peniaze prídu na učet do 10 dní ...ak chceš vediet viac napíš mi správu
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ty pocuj, nie je to skryta reklama? :d :D

ale v pohode, ak chlapec chce, kludne mu pomoz, jasna vec...toto je tiez dobre riesenie.. :2f93:
autoprofis
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 11.01.2010 12:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autoprofis »

scorpi4 napísal:ty pocuj, nie je to skryta reklama? :d :D

ale v pohode, ak chlapec chce, kludne mu pomoz, jasna vec...toto je tiez dobre riesenie.. :2f93:
No šak tedy hmm :3906: pomožem :coffe:
igi179
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18.10.2009 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa igi179 »

[Zdravim ja by som potreboval nove au to vies mi pomoct ?
kristinr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.07.2011 15:44
Zdieľať na Facebook

Predaj auta na leasing

Príspevok od používateľa kristinr »

Zdravim vsetkych,
tiez som dostal tuto ponuku predat svoje auta v osobnom vlastnictve zaujemcovi, ale pozaduje leasing auta.
Chcem sa spytat zakladatela temy alebo inych osob , kt uz maju konkretne skusenosti ako nakoniec riesili tekyto predaj... a ci bola spokojnost????

Dakujem
kristinr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.07.2011 15:44
Zdieľať na Facebook

overenie identifikačných znakov auta

Príspevok od používateľa kristinr »

...este chcem doplnit..
Nestaci Leasingovej spolocnosti certifikat KO v case ked som ho kupoval a prihlasoval na SPZ na SVK....???
alebo potrebuju a ziadaju vykonanie posudku na overenie identifikačných znakov auta este cez daku iny spolocnost ako je Car Detect, atd...

dikes
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných