Predaj auta COVID-19

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

lubos zimovcak napísal:Práve čítam Solzenicyna a ten popisuje historické fakty vo svojich dielach .

No a je zaujímavé, že nám tlkli komunisti do hláv, aký zlý systém bolo carske Rusko... A práve Solženicyn odhaľuje na vlastnej skúsenosti a štúdiu faktov, že sa ľudia mali lepšie za cára... lol.

Takže, treba byť veeeelmi opatrný, kým človek vyhodnotí fakty, získa vlastne skúsenosti, aby mohol reálne posudzovať situáciu.
Naposledy upravil/-a aristoteles v 07.02.2021 16:22, upravené celkom 2 krát.
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Lubos,tu neslo o porovnavanie zriadeni, neplet ru dalsie blbosti.
Vlastne, ide tu o kupu auta v tychto hektickych casoch????
lubos zimovcak napísal:Práve čítam Solzenicyna a ten popisuje historické fakty vo svojich dielach .

No a je zaujímavé, že nám tlkli komunisti do hláv, aký zlý systém bolo carske Rusko... A práve Solženicyn odhaľuje na vlastnej skúsenosti a štúdiu faktov, že sa ľudia mali lepšie za cára... lol.

Takže, treba byť veeeelmi opatrný, kým človek vyhodnotí fakty, získa vlastne skúsenosti, aby mohol reálne posudzovať situáciu.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Aristoteles : pointa je v niečom inom ovela jednoduchšom.
Velká časť tu prítomných kolegov si myslí že ked je demokracia tak si môžu robiť čo chcú. Druhá časť, zase skor tí, ktorým to (covid) už pokefovalo fasadu si myslia, že v záujme všetkých treba sedieť na zadku a neriešiť nepodstatné veci.
Bez ohladu na Matelka v tejto situacii predaj a kúpa auta, alebo čohokolvek iného, sú nepodstatné.
Podstatné je prežiť a neohroziť ani svojich ani cudzích.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

hmmm
Naposledy upravil/-a aristoteles v 07.02.2021 21:33, upravené celkom 1 krát.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Aristoteles, tu nejde o zriadenie.
Tu ide o to, že nemôžeš NIKOMU z vladnej verchušky veriť...
Jedno v akej dobe, čase, kontinente...

Prosto, často až časom, s odstupom zistíme skutočnu pravdu.

Kto voľakedy za komanca vedel, že druhá svetová vojna sa v ZSSR skončila reálne až niekedy v 1955??
Napríklad.

A rovnako to bude aj s Covidom.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak je v takej núdzi, že predáva auto aby mal na jedlo, tak chudák kupujúci. :4012:
Vždy kupujem auto nie podla stavu, ale podla mojho odhadu predajcu. Pretože práve od toho sa odvíja stav všetkého jeho majetku.
Uvediem príklad : boli sme pozerať auto a predajcovi sa podmotala mačka pod nohy. Po surovom odkopnutí bolestivo zamravčala a ušla. V tom momente bola prehliadka aj kúpa ukončená. Bez ohladu na cenu, stav, farbu, vehikla. Chlap ostal s padnutou sánkou na ulici a pochopil až keď mi zavolal a asi bol rád, že to neskončilo bitkou.
Teda za všetkým hladaj človeka. :4012:
P.S.: Luboš - je mi jedno ako sa to volá, ale ak ny mi teraz niekto dovliekol domov čo i len kašlík tak ho zabijem holými rukami.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Lubos, my dvaja, ako aj ostatni tu, zistime vies co? Prd makovy.
Ked nechces verit nasim cinou a americanmi uplatenym virologom a doktorom, tak si to chod zistit na kraj sveta. Len pozor, aby si sa na tom konci nezrubal, lebo je to doska...
Solzenicyn ti asi nenapisal, ze niesme na to sposobili, aby sme tu vynasali sudy a hypotezy na urcite temy...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Predaj auta COVID-19

Príspevok od používateľa christiane »

janko1507 napísal:Zdravím, neviem či sa to tu riešilo, mám kupcu na auto, som zo žilinského kraja a on z bratislavského, budú policjati niečo riešiť keď pôjdem predať auto ? ďakuejm za odpoveď a ak tu už taká téma bola tak prepáčte za vytvorenie novej
Len vam chcem pripomenut ze tema nie je o korone,kovide 17,pandemii a cojaviem co ste este pospominali. :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Táma je o kupe a predaji počas trvania pandemie :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ved prave sme velmi blizko senzacnemu objavu, ktory da odpoved na vsetky s tym suvisiace otazky :d :D
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

aristoteles napísal:Lubos, my dvaja, ako aj ostatni tu, zistime vies co? Prd makovy.
Ked nechces verit nasim cinou a americanmi uplatenym virologom a doktorom, tak si to chod zistit na kraj sveta. Len pozor, aby si sa na tom konci nezrubal, lebo je to doska...
Solzenicyn ti asi nenapisal, ze niesme na to sposobili, aby sme tu vynasali sudy a hypotezy na urcite temy...
Este raz : treba mať odstup a NEVERIŤ slepo žiadnemu politikovi.
Je to ako pri kúpe auta...
Neveriť predajcovi :40bd:.

Obaja predávajú nádej.
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

aha,politika, tu sme tu este nezaplietli... Treba este porozmyslat, co by sme tu k tej teme prisili :d :D
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

....a ja by som bol zvedavy ci chce predat zadavatel tu audinu co o nej pred pol rokom pisal :)

Inak semafor uz jeho problem vyriesil,ak pojde ukazat auto nech si zoberie turisticke palicky a batoh,hliadke povie ze ide do prirody mimo okres. Nakoniec ani klamat nemusi,mensia prechadzka nikomu neublizi.
Naposledy upravil/-a autolaik v 07.02.2021 17:13, upravené celkom 1 krát.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

aristoteles napísal:aha,politika, tu sme tu este nezaplietli... Treba este porozmyslat, co by sme tu k tej teme prisili :d :D
:40bd: Ved celý Covid je o politike... :3c90:
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Dr. Jekyl,pisal to hore, Mr Hide tototu dole.
Ak si prekonal covid, tak sa asi odklonim od nazoru odbornikov, ze je to respiracne ochorenie, k nazoru turba, ze ide o mentalny postih...
lubos zimovcak napísal:Zdravie je nadovšetko.
K tomu nepotrebuje nikto normálny ani konšpiračné teórie, ani vyhlášky...

Najhoršie je, že následky budú u niektorých ľudí do konca života..
Prečo sa asi tak rýchlo snažia zaočkovať politici??

Iba naivný človek si môže myslieť, že kvôli nejakej propagácii.... :40bd: :3c90:

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných