preco moze nafta v Rakusku stat 1.27e/liter ??

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

preco moze nafta v Rakusku stat 1.27e/liter ??

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Bratislava, Kittsee, Neusiedler am See... po ceste som natankoval BP za 1.30e/liter, ach ano moja oblubena British Petroleum ktora na Slovensku nie je vobec.

Mal som taku zlahka zlu chut v ustach ked som nevidel ani jedinu pumpu po ceste ktora by prekracovala cenu 1.31e/liter nafty. V jednej dedine, nepamatam si kde, som nasiel naftu dokonca za 1.27e/liter, normalna krasna velka pumpa, ziadny druzstevny stojan.

Preco u nas mame naftu za 1.37 a oni potvory maju o 10 centov menej ?
Bude to tym ze oni asi menej zarabaju a nemozu si dovolit, co?
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

...lebo nemajú sociálne istoty s patentom na rozum
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a emisiami a dialnicami a džej end tí a pentou ?


aha ze neklamem :

http://forum.autobazar.eu/aku-cerpaciu- ... 14-60.html

"Diesel bol v Hainburgu vcera tusim za 1,27 EUR/l. Normalka bola zapcha na kruhovom objazde, pri benzinke, lebo bola plna aut zo Slovenska."
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

tu v tejto republike je všetko akosi na hlavu. Alebo sme prototyp skúšača doťahovača opaskov.

Nevidím rozumnejšie zdôvodnenie.
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

LUBO: V Bruck an der Leitha na AVANTI je nafta 1,269e za 1L. :41c2:
luky249
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 31.08.2010 08:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luky249 »

Lebo nemajú takú sprostú a nenažranú bandu zlodejov vo vláde ako my!!!
karko32
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13.12.2008 20:36
Zdieľať na Facebook

Lebo

Príspevok od používateľa karko32 »

Vo Viedni nafta 1,21 € / l. A čím, bližšie ku hraniciam, tým musí byť pochopiteľne drahšia. A keď si necháme srať na hlavy, tak to budú skúšať pokiaľ to pôjde. Ostatne ako so všetkým.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Začarovaný kruh.Ludia asi poctivejšie platia štátu nakolko nevidia dennodenne ako tá banda kradne.Tá ich banda nekradne alebo aspoň menej,v kase je viac peňazí a tak nemusia vymýšľať a zdaňovať maximom všetko čo sa dá.A tuším tam je jedna komunita menej zastúpená a teda iný pomer odvádza - dostáva
kauza
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 16.12.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kauza »

alebo mozno preto,ze niesu ako ovecky na slovensku,ktore moze stat zodrat z koze a oni so vsetkym suhlasia a su ticho - to znamena kto mlci ten svedci
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

Lubo -> ja som bol vcera v Hainburgu a JETka mala naftu za 1.299 €

skoda, ze je tam malo cerpaciek LPG :d :D mozno by nebolo lacnejsie ale urcite by bolo kvalitnejsie :)
Naposledy upravil/-a andy.gee v 08.07.2012 22:57, upravené celkom 1 krát.
xj
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 04.08.2009 08:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xj »

Viete preco?Lebo len kokoti su v parlamente.Fico a spol.A co bude od 1.januara?HM?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Fico nejako zmenil spotrebnú daň? :41c2:
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

...nie, nie Fico nie je jebnuty a spol.....ale prave naopak my sme jebnuty, že si necháme veci ktoré robia......oni len využivaju naše nič nerobenie (ostre štrajky) :342a:
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

V rakusku je preto lacnejsia nafta, lebo nemaju tolko vela dialnic ako my, maju dost znicene cesty a preto to chce stat kompenzovat cenou :) U nas sme na 1 mieste vo vystavbe najlepsich a najdrahsich dialnic, len u nas dokazes tunelovat tunel, len u nas mas zaruku, ze ked pridas na krizovatke nestrafis do diery, len u nas nedokazes suchnut podvozok na odbocovacmo pruhu, ktory je zaroven MHD pruhom, Len u nas je drahsi preto, pretoze nemas zapchy a necakas a namiesto kvalitnych 2 pruhov do vlcieho hrdla a smer dun luzna daju zarobit kurvmmm a kamionistom, ktori "pouzivvaju pohon vsetkych kolies", aby netrhali asfalt . Vies rakusko je davno za nami. My sme vyspela krajina, volime si istoty, tesime sa na dochodok ktory bude na prvom mieste v EU. PS : to prve miesto som myslel odzadu. Inak ma napadlo viete, ze preco nie je tour de slovakia? Lebo bicyklisti by museli mat kolesa z traktora :D
Peknu nedelu .
:40bd:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keďže u nás nehovoríme po francúzsky, ale ešte stále po slovensky tak by to nebolo Tour de Slovaquie (Slovakia je po anglicky), ale Okolo Slovenska a tie ešte stále existujú - tento rok sa išiel 56. ročník. Na kolesách s galuskami...

http://www.cycling-info.sk/index.php/ak ... enska-2012
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných