Prečo mám rád staré autá

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Prečo mám rád staré autá

Príspevok od používateľa Acon »

preto, že na rozdiel od dnešných malo každé originálny design a nikdy sa nepodobalo na nič iné. Žijem v úplne nesprávnej dobe [img]http://landroverforum.klape.cz/forum/im ... on_sad.gif[/img]
Toto je obchod v ktorom si ja dokážem vybrať takmer čokoľvek
http://www.thegallerybrummen.nl/en_EN/a ... tails.html
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

bude to znieť ako klišé, ale staré autká majú dušu a tým je z mojej strany povedané všetko. Nie je to len kus spotrebáku.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

stačilo povedať
staré autká majú dušu
A je to tak.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

V kazdej dobe su auta, ktore maju dusu. Osobne su mi najblizsie americke auta od 50 rokov po sucasnost. Dovolim si dat video - 2013 Chevrolet Camaro ZL1 & 2013 Ford Shelby GT500 Mustang

http://www.youtube.com/watch?v=TIBoG5cBPa0
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

To ma kamarat pekne velku garaz, ked tam dal Eldorado z roku 1967. Celkom by ma zaujimalo ako a kde ho kupil.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

to Cham: to sú retro kusy a ak je retro dobre spravené, kopíruje svoju históriu a z atakým autom sa mnohí obzrú. Vrátane mňa. No ja by som si ho už asi nekúpil. Retro len pripomína krásnu minulosť. Tá moderná technika ktorá je v tom, už nemá to čaro. Starý motor, keď sa naštartuje, tak počuť jeho prácu z každej pohyblivej súčiastky a väčšinou je to balzam na ucho nadšenca. Dnes? tak ako design, Všetko na jedno kopyto. A väčšinou na Ázijské.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Mainstreamový človek je spokojny a absolutne mu to vyhovuje a ti nadsenci si to svoje v akejkolvek oblasti najdu.
Groopi
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 19.09.2011 13:17
Bydlisko: NM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Groopi »

Ja mám rád takisto staré autá, len síce kedysi bežnejšie Škodovky, ale nikdy mi ten pocit štastia nedá nejaké nové auto. Dám na príklad zraz nedávno v Blansku, na spanilej jazde ludia, deti vychádzali z dvorov a kývali. Zažijete toto s niečim novým? Isto nie.
pinarello
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 06.12.2011 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pinarello »

Tak aj nové auto má niečo do seba. Ale zas nie je každé nové auto má to správne čaro. Napr. taká thalia ma veľmi nenadchne aj keď je nová. :4090:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tak, zasa treba dodať, že nie som odporca nových áut. Mnohí ľudia berú auto ako spotrebnú vec denného užívania od ktorého očakávajú základnú funkciu a je im viac menej šumafuk ako vyzerá a ešte viac im je jedno čo to má pod kapotou. Je to podobné ako u mňa s telefónmi. Mňa nikto neohúri nejakým iPhonom a pod. Mne stačí niečo za korunu resp za € (inflácia ako sviňa) aby som sa s tým dovolal a príležitostne do eSMSkoval. Autá sú na tom podobne. Vlakedy sa celá el. výbava a klíma zaobišli s vypínačom a lelektromotorom. Dnes ešte aj brzdové svetlá zapína nejaká RJ. Na hlavu postavené.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Kazdy z nas, kto ma rad svoje auto bez ohladu znacky ,dizajnu,veku....si k nemu spravi vztah. Mozno iny v nom vidi len kus plechu, ale pre nas je to auto, ktore ma " dusu".
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aaaaaach... utrem slinu, zapnem zips a zivot ide dalej.

Duesenberg, chcem ta.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

ja som zasa odporca sucasnych aut,vsetko sama elektronika,pomaly nemas do coho kopnut,ked si nas.raty...
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

tak tak aj mne sa pacia stare auta a veterany a ked vidim niektore nove auta a ich dizajn chce sa mi grcat :3c90:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Pre teba je Felicia po dizajnovej stranke pekna?
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných