Praca na kamione

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

a pocitaj s tym, ze ked budes parkovat na prijazdovej ceste na autohof, tak mozes vyfasovat 90 eur "parkovneho" lol

raz bol v CZ statny sviatok a v D nie... vsetky odpocivadla pred hranicami smerom do CZ boli plne, tak sa stalo aj na prijazdoch. Prisli policajti a dali na vyber, ci odchod ihned alebo pokuta 90 eur. Vacsinu kamionov takto povyhadzovali z parkingu (dobrych 50) a nebola ina moznost, nez vojst do CZ. Tam uz cakali ceski policajti a kasirovali za jazdu pocas zakazu :::
encore16V
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 05.07.2011 13:48
Bydlisko: Bazmek City Nad Hornadom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa encore16V »

Bratanec jazdi s kamionom, a parkrat som s nim jazdil pocas mojej dovolenky na vylety. A ten defekt veru je na nervy. Na navese sme mali das 24 ton betonu a prdla nam guma na soferovej strane na navese na poslednej naprave. Hadica na vzduchovu pistol, tiez nebola v extra dobrom stave taze sme rucne s velkou tycou povolovali. Do hodiny sme to mali urcite vymenene v BA dakde na vjazde do mesta co tam je krizovatka s das 4 prudmi dialnice :D. Ale nechcel by som byt v kozi jedneho madara u nas v KE ked mu rozjebalo na soferovej strane na tahaci predne koleso. Ani naznak po gume, len holy disk a tahac padnuty dole na ceste.
Drasky878787
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2014 07:17
Zdieľať na Facebook

otazocka

Príspevok od používateľa Drasky878787 »

Nazdar chalani som tu new, mam otázku ako to ie teraz s vodicakmi na c +e? Chcel by som sa dať na túto dráhu kedze ma soferovanie baví. Najprv treba Cecko a potom hned potom Ecko alebo da sa aj naraz? Mam 26 a dost odjazdene cize to nebude problem...ovsem len do 3.5t, popripade kde ziskam prax v mkd, je neaka firma co berie aj zelenacov?
Diky za odpovede....
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

su aj firmy, v ktorych si mozes urobit C+E... oni ti to zacvakaju a ty sa zaviazes, ze pre nich budes jazdit urcity cas... kopec firiem berie zelenacov, skus napisat odkial si a moznoze dostanes tip...
Drasky878787
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2014 07:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Drasky878787 »

Lukas diky za odpoved ja si cecko aj ecko sam zacvakam aby som nemusel potom pre nikoho otrokarcit dozivotne za vodicak,da sa robit c+e naraz ci ako to je? A som z ke takze niekde v okoli ak by bola solidna firma tak poslite tip ;) vdaka
dody123
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.02.2008 12:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dody123 »

najprv urobis C a az potom E
Drasky878787
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2014 07:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Drasky878787 »

Ale hned jak skoncim cecko mozem ecko? Ci treba neaku prax na c?
dody123
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.02.2008 12:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dody123 »

ked budes mat vydany vodicak C tak hned mozes robit E-cko a potom este kvalifikacnu kartu vodica a kartu do digitalneho tachografu
Drasky878787
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2014 07:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Drasky878787 »

Diky za info,keby ešte niekto vedel o nejakej firme v okolí Ke čo berie aj zelenacov bol by som vďačný veľmi
lubomir-ca
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.02.2013 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomir-ca »

biker na to si zvyknes ze netreba hnat do poslednej chvile a ptm pretahovat jazdy a vykony lebo si nemal kde zaparkovat..v D jak sa zacne stmievat v tom momente sa zacinaju parkoviska zaplnovat
dody123
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.02.2008 12:58
Zdieľať na Facebook

kkv

Príspevok od používateľa dody123 »

Chcel by som sa spytat ci mozem jazdit ked uz mam osvedcenie o zakladnej kvalifikacii vodica alebo musim este pockat za kartou?
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

nam na kkv povedali ze mozes jazdit aj s osvedcenim, teda na kartu nemusis cakat :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
dody123
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.02.2008 12:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dody123 »

cize mozem jazdit aj v zahranici alebo iba vnutrostatne?
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Sliedic napísal:Páni kamionisti, koľko krát ste dostali pri jazde na kamióne defekt? Ako dlho trvá, kým môžte pokračovať v jazde? To by ma zaujímalo. ;-)
mne strelia pneu na navese na dialnici a trvalo mi skoro tri hodiny kym som prehodil koleso a ktomu nalozenych 24 ton lol :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
davidos1
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Vodičák

Príspevok od používateľa davidos1 »

Tak pripájam aj ja svoju odpoveď k tejto téme . Mám 20 rokov od 18 som jazdil na kamione (ťahač+naves) najprv dvojka dva mesiace potom sám. Vodičák som spravil v decebri 2012 čiže pred zmenou vyhlášky . Následne som si spravil KKV . Firmy ktoré beru zelenáčov Donivo , BT transport , IMI sped a ešte pár ďalších ale toto sú tie väčšie. Tak a teraz sa pustite do mňa , že som zasrán na kamión a podobne . A hlavne taký ktorí v kamione nesedeli. Nech sa páči .


P.S Jazdil som úniu a hlavne IT-UK :4012: ....... A v Taliansku v tuneli mi strelila guma na ťahači na prednej naprave rovno podomnou.

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných