Pár "ftípkov" na pobavenie

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

militantny psickar lol? som pacifista, skoro, ale kedze mam tak nejak stastie stupnut do hovna, tak az by to z dovolenim.pomohlo zbavit sa psov v meste, tak nakupim petardy iba z tohoto dovodu, pre seba nepotrebujem lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Učiteľka sa pýtala v škole detí, ku komu by prirovnali stranu Hlas a Smer.
Janko vraví : Ja by som ich prirovnal k mohutnému dubu. Keď je páľava, ochráni ma jeho koruna pred slnkom, keď prší, ochráni ma pred dažďom. Proste Hlas a Smer sú ako taký mohutný dub. Učiteľka vraví: Janko, krásne prirovnanie. Máš jednotku.
Marienka hovorí : Ja by som ich prirovnala k mojej mamičke. Keď som hladná, nasýti ma, keď som smädná podá mi vodu, keď som chorá, podá mi liek. Proste Hlas a Smer sú ako moja dobrá mamička. Krásny príklad, konštatuje dojato učiteľka. Máš jednotku s hviezdičkou..
A ty Móricko, ku komu by si prirovnal tieto dve strany?
Viete, pani učiteľka, ja by som ich prirovnal k nášmu susedovi. Hm, vraví učiteľka. Zaujímavé prirovnanie. A mohol by si nám to aj trochu objasniť. Samozrejme, hovorí Móricko. Tá ku3va sused nám ráno ukradne sliepku, na obed ju zožerie a večer nám ju ešte aj pomáha hľadať!
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

„Tu Ministerstvo hospodárstva Ruska."
„Tu Igor Matovič, predseda vlády Slovenska."
„Kto?"
„Igor Matovič, predseda vlády Slovenska."
„A čo chcete?"
„Ruskú vakcínu na Covid."
„Dáme vám dva milióny vakcín."
„Robíte si srandu?"
„No. Vy ste začal."
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty vies pokazit kazdu srandu...


„Halo, tu Ministerstvo hospodárstva Ruska."
„Tu Igor Matovič, predseda vlády Slovenska."
„Gdo?"
„Igor Matovič, predseda vlády Slovenska."
„Čoho ?"
„Slovensko, krajina vedľa vás na mape vľavo."
„Aha tak v porjadke, a što chóčeš, Igor ?"
„Ruskú vakcínu na Covid, zhruba dva milióny vakcín."
„Skóľko ?"
„Dva milióny, two millions znáješ ? Už som to sľúbil svojmu ľudu !!"
„Slúchaj Igor, my druzjá... dáme ti desať miliónov, v piatok su u teba dobre ?"

„Desať ? Čo s nimi mám spraviť, robíte si srandu ?"
„No... ty si začal."
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Dvaja kamaráti sa stretnú v krčme a preberajú bežné chlapské témy.
Jeden sa pýta:
– A čo orál, ako sa ti páči?
– No, nič moc. Je to také divné.
– No, tak kúp Nutellu, natri si ho a uvidíš.
O týždeň sa znovu stretnú a prvý sa pýta:
– No, ako si dopadol?
– Ty kokso, to bola paráda, niečo také som v živote nezažil!
– No, a čo manželka?
– Tá? Nič, deti ju k tomu vôbec nepustili…
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Toto je možné len v USA
19-nasť ročný Carl Truman z Los Angeles, Kalifornia, získal $ 74,000 + liečebné náklady, keď mu jeho sused prešiel cez ruku vozidlom Honda Accord. Truman si zrejme nevšimol, že niekto sedí za volantom auta, z ktorého kradol puklice.

Terrence Dickson z Bristolu, Pennsylvánia, opúšťal cez garáž dom, ktorý práve vykradol. Nepodarilo sa mu však otvoriť dvere garáže, pretože vypovedalo automatické otváranie. Späť do domu sa tiež nemohol vrátiť, pretože si zabuchol spojovacie dvere z garáže do bytu. Domáci boli na dovolenke a tak zostal p. Dickson uväznený v garáži 8 dní a prežil len vďaka zásobe Pepsi a veľkému vrecu psích granúl. Od vlastníka domu potom vysúdil náhradu za duševnú ujmu vo výške $ 500,000.



Jerry Williams z Little Rocku, Arkansas, získal 14,500 + úhradu nákladov na liečbu, keď bol napadnutý susedovým psom beaglem. Pes bol na reťazi na dvore svojho pána za plotom. Vysúdená náhrada bola tak nízka, pretože porote pripadal ten pes vyprovokovaný, keď Williams liezol cez plot na ich dvor a po psovi opakovane pálil zo vzduchovky.



Filadelfská reštaurácia musela zaplatiť pánovi Amberu Carsonovi Lancasterovi, Pennsylvania, náhradu vo výške $ 113,500, keď sa u nich pošmykol na rozliatej limonáde a zlomil si kostrč. Limonáda sa na podlahu dostala niekoľko sekúnd pred incidentom, keď ju p. Carson chrstol do tváre svojmu priateľovi počas výmeny názorov.



Kara Waltonová z Claymont, Dealaware, vysúdila na nočnom klube v susednom meste náhradu za to, že pri vyliezaní z okna záchodu spadla na zem a vyrazila si dva predné zuby. Stalo sa to preto, že p. Waltonová sa pokúšala utiecť zo záchodu bez zaplatenia poplatku $ 3.50. Získala náhradu $ 12,000 + náklady na zubára.



Merv Grazinski z Oklahomy si kúpil úplne nový obytný voz Winnebago. Pri ceste domov z futbalového zápasu vošiel na diaľnicu, nastavil automat na 130 km / hod, preliezol zo sedadla vodiča do obytnej časti a varil si kávu. Nebolo potom divu, že voz opustil diaľnicu, havaroval a prevrátil sa. P. Grazinski sa potom súdil s výrobcom, že v návode na obsluhu vozidla nebolo výslovne uvedené, že toto sa nesmie. Porota mu prisúdila náhradu $ 1,750,000 + nový Winnebago Motor Home. Výrobca potom skutočne v tomto zmysle upravil návod na ovládanie vozidla pre prípad, že by sa vyskytol ešte ďalší úplný blbec a kúpil si ich vozidlo.

Kathleen Robertsonová z Austinu, Texas, vysúdila $ 780,000 za zlomený členok v nábytkárskom obchode, kde zakopla o pobehujúceho chlapca. Majitelia obchodu boli rozsudkom dosť prekvapení, pretože tým faganom bol syn pani Robertsonovej.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Obrázok
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Bože, ak je to Slovensko malé, sestra mojej bývalej frajerky :40bd:
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
hanzlik
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 13.07.2017 08:49
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hanzlik »

tak to by si si asi netipol, ze tu narazis na niekoho takeho :D
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Pár "ftípkov" na pobavenie

Príspevok od používateľa makrela »

Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Pár "ftípkov" na pobavenie

Príspevok od používateľa makrela »

Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Pár "ftípkov" na pobavenie

Príspevok od používateľa makrela »

Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Pár "ftípkov" na pobavenie

Príspevok od používateľa makrela »

Idu dvaja vo výťahu ,a ten jeden hovorí-
Pane vy ste si prdli?!
Ten druhý-
Samozrejme! Hádam si nemyslíte ,že tak smrdím stále
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re:

Príspevok od používateľa gnagy »

makrela napísal: 17.07.2021 18:05 Toto je možné len v USA
19-nasť ročný Carl Truman z Los Angeles, Kalifornia, získal $ 74,000 + liečebné náklady, keď mu jeho sused prešiel cez ruku vozidlom Honda Accord. Truman si zrejme nevšimol, že niekto sedí za volantom auta, z ktorého kradol puklice.

Terrence Dickson z Bristolu, Pennsylvánia, opúšťal cez garáž dom, ktorý práve vykradol. Nepodarilo sa mu však otvoriť dvere garáže, pretože vypovedalo automatické otváranie. Späť do domu sa tiež nemohol vrátiť, pretože si zabuchol spojovacie dvere z garáže do bytu. Domáci boli na dovolenke a tak zostal p. Dickson uväznený v garáži 8 dní a prežil len vďaka zásobe Pepsi a veľkému vrecu psích granúl. Od vlastníka domu potom vysúdil náhradu za duševnú ujmu vo výške $ 500,000.



Jerry Williams z Little Rocku, Arkansas, získal 14,500 + úhradu nákladov na liečbu, keď bol napadnutý susedovým psom beaglem. Pes bol na reťazi na dvore svojho pána za plotom. Vysúdená náhrada bola tak nízka, pretože porote pripadal ten pes vyprovokovaný, keď Williams liezol cez plot na ich dvor a po psovi opakovane pálil zo vzduchovky.



Filadelfská reštaurácia musela zaplatiť pánovi Amberu Carsonovi Lancasterovi, Pennsylvania, náhradu vo výške $ 113,500, keď sa u nich pošmykol na rozliatej limonáde a zlomil si kostrč. Limonáda sa na podlahu dostala niekoľko sekúnd pred incidentom, keď ju p. Carson chrstol do tváre svojmu priateľovi počas výmeny názorov.



Kara Waltonová z Claymont, Dealaware, vysúdila na nočnom klube v susednom meste náhradu za to, že pri vyliezaní z okna záchodu spadla na zem a vyrazila si dva predné zuby. Stalo sa to preto, že p. Waltonová sa pokúšala utiecť zo záchodu bez zaplatenia poplatku $ 3.50. Získala náhradu $ 12,000 + náklady na zubára.



Merv Grazinski z Oklahomy si kúpil úplne nový obytný voz Winnebago. Pri ceste domov z futbalového zápasu vošiel na diaľnicu, nastavil automat na 130 km / hod, preliezol zo sedadla vodiča do obytnej časti a varil si kávu. Nebolo potom divu, že voz opustil diaľnicu, havaroval a prevrátil sa. P. Grazinski sa potom súdil s výrobcom, že v návode na obsluhu vozidla nebolo výslovne uvedené, že toto sa nesmie. Porota mu prisúdila náhradu $ 1,750,000 + nový Winnebago Motor Home. Výrobca potom skutočne v tomto zmysle upravil návod na ovládanie vozidla pre prípad, že by sa vyskytol ešte ďalší úplný blbec a kúpil si ich vozidlo.

Kathleen Robertsonová z Austinu, Texas, vysúdila $ 780,000 za zlomený členok v nábytkárskom obchode, kde zakopla o pobehujúceho chlapca. Majitelia obchodu boli rozsudkom dosť prekvapení, pretože tým faganom bol syn pani Robertsonovej.
Všetko to je vymyslené - https://www.rittgers.com/blog/2020/03/a ... ails-real/

A takto vznikajú fámy.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný