Pár "ftípkov" na pobavenie

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Obrázok
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Rodinka s malým dievčatkom sa nasťahovala do domu vedľa parcely, kde sa staval dom. Dievčatko sa prirodzene začalo zaujímať o všetko, čo sa dialo v susedstve a začalo sa rozprávať s robotníkmi. Motala sa medzi nimi, murári mali zlaté srdcia a viac-menej si ju "adoptovali" ako talizman. Debatovali s ňou a keď mali desiatu alebo obed sedela s nimi a občas jej dali malé roboty, aby jej dali pocit dôležitosti. Dokonca dali dieťaťu aj pracovné rukavice a prilbu, čo ju strašne tešilo. Na konci prvého týždňa jej dali obálku s nejakými drobnými ako plat. Dieťa pyšne vzalo výplatu domov a mama jej navrhla, aby otvorili na jej meno účet v banke. Pani v banke bola veľmi nadšená ako jej dievčatko vykladalo o svojej "robote" na stavbe a že navyše má za to aj "výplatu". "Určite si pracovala veľmi ťažko, keď si toto všetko zarobila" - poznamenala s úsmevom. Dievčatko odpovedalo: "Áno, robila som s Dušanom, Mirom a Jožom. Budujeme velikánsky dom." "Teeeda," pokračovala pani, "a budeš robiť na stavbe aj budúci týždeň?" Dieťa sa zamyslelo a potom vážne prehlásilo: "Myslím si že áno… za predpokladu, že nám tí vyje3anci z veľkoskladu dodajú tehly."
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

:40bd:

Obrázok
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

celozivotny kamarat teraz ide opravovat padnuty dvojturbo 2.0tdi motor na WV Karavelle... polomotor stoji 7.000 eur bez roboty, nicoho. Impa Bratislava.
Používateľov profilový obrázok
ziarska-alu
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.06.2020 12:39
Zdieľať na Facebook

Žiarska Alu

Príspevok od používateľa ziarska-alu »

Par zaberov zo slovenskych ciest, niekore aj vtipne :3906:



Používateľov profilový obrázok
ziarska-alu
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.06.2020 12:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ziarska-alu »

Používateľov profilový obrázok
ziarska-alu
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.06.2020 12:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ziarska-alu »

makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Drahá manželka,

píšem ti tento e-mail, aby som ti povedal, že od teba navždy odchádzam. Bol som pre teba dobrým mužom 7 rokov a nič z toho nemám. Posledné dva týždne s tebou boli peklo. Tvoj šéf mi zavolal, aby mi povedal, že si dnes skončila v práci, a to bola posledná kvapka.

Minulý týždeň si prišla domov a ani si si nevšimla, že mám nový účes, že som navaril tvoje obľúbené jedlo a dokonca som mal na sebe nový pár hodvábnych boxeriek. Jedlo si zjedla za 2 minúty a išla si rovno spať potom, ako si dopozerala svoje telenovely. Nehovoríš mi, že ma miluješ, nechceš sa milovať ani nič, čo muž so ženou zvyknú robiť. Buď ma podvádzaš, alebo ma už nemiluješ. Tak, či onak, odchádzam.

Tvoj ex-manžel.

P.S. Nesnaž sa ma nájsť. Tvoja sestra a ja sa spolu sťahujeme do Západnej Virginie. Prajem ti skvelý život!

Tu je jej odpoveď.
Drahý ex-manžel,

Nič nemohlo zlepšiť môj deň viac, ako keď som dostala tvoj e-mail. Je pravda, že sme boli zosobášení 7 rokov, hoci od dobrého muža máš ďaleko. Svoje telenovely pozerám tak veľa, pretože prehlušia tvoje neustále fňukanie a reptanie. Škoda, že to nefunguje.

Minulý týždeň som si všimla, že si sa dal ostrihať, ale prvá vec, ktorá ma napadla, bolo, že „vyzeráš ako dievča!“ Keďže ma moja mama tak vychovala, aby som nepovedala som nič, ak nemôžem povedať niečo pekného, nekomentovala som to.

A keď si uvaril moje obľúbené jedlo, musel si sa pomýliť s mojou SESTROU, pretože ja som prestala jesť bravčové mäso pred 7 rokmi. Čo sa týka tých nových hodvábnych boxeriek – Odvrátila som sa od teba, pretože cenovka 49,99 € bola stále na nich a modlila som sa, aby to bola náhoda, že moja sestra si odo mňa práve v to ráno požičala 50 eur.



Aj napriek všetkému som ťa stále milovala a cítila som, že nám to spolu môže aj naďalej fungovať. Tak, keď som vyhrala v lotérii 10 miliónov eur, dala som výpoveď v práci a kúpila si 2 letenky na Jamajku.

Keď som sa ale vrátila, bol si už preč. Myslím, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Dúfam, že budeš mať plnohodnotný život, ako si vždy chcel. Môj právnik mi povedal, že list, ktorý si napísal, zabezpečí, že odo mňa neuvidíš ani cent!

S pozdravom,

Tvoja ex-manželka, pekelne bohatá a voľná.

P.S. Neviem, či som ti vôbec niekedy povedala, že moja sestra sa narodila ako Karol?!
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

V aute idú spolu Cigán, kosovský Albánec, Ukrajinec a Vietnamec. Kto šoféruje?
Policajt. :40bd:
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Riaditeľ nemocnice ide aj z primárom na kontrolu po urologickom oddelení. Riaditeľ otvorí dvere na prvej izbe a v tom zbadá pacienta ako si honí péro, riaditeľ pozrie na primára a z kričí čo to tu je čo to má znamenať. Primár rýchlo odpovie to nič to nič on za to nemôže on má takú diagnózu on musí. O.K. idú ďalej. Riaditeľ otvorí dvere na druhej izbe a tam sestrička fajčí pacientovi péro, riaditeľ ihneď kričí na primára čo to tu je čo to má znamenať. Primár rýchlo odpovedá to nič to nič ten pacient má rovnakú diagnózu ako ten predošlý, len tento má lepšiu poisťovňu. :40bd:
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Otvorili nový obchodný dom, ktorý predáva nových manželov. Ženy tam môžu ísť a vybrať si manžela, ktorý im vyhovuje.
Pravidlá sú jednoduché:

– Každá žena môže do obchodu vstúpiť len raz a má len jednu voľbu manžela.
– Obchod má šesť poschodí a s každým ďalším poschodím sa zvyšuje hodnota tovaru.
– Zákazníčky si môžu na danom poschodí buď vybrať manžela, alebo ísť o poschodie vyššie.
– Vracať sa na nižšie poschodia nie je možné, je možné iba odísť.

Zákazníčka vstúpila do obchodu na prvé poschodie, kde bolo napísané:
– Títo muži majú zamestnanie.
Páči sa jej to ale ide na druhé poschodie kde je napísané:
– Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti.
To sa jej rovnako páči, ale rozhodne sa ísť ešte vyššie, kde je napísané:
– Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti a sú pekní.
Je nadšená, ale rozhodne sa skúsiť ísť ďalej.
– Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní a pomáhajú pri domácich prácach.
Žena si pomyslí, že je to úžasné, ale nedá jej a ide o poschodie vyššie, kde je napísané:
– Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní, pomáhajú pri domácich prácach a sú romantickí.
Žena je vo veľkom pokušení si vybrať a hovorí si, čo by si ešte mohla priať, ale napriek tomu jej to nedá a ide na posledné poschodie…
– Ste 43 113 341. návštevníčkou tohto poschodia. Tu už žiadni muži nie sú. Toto poschodie existuje iba ako dôkaz, že vyhovieť žene nie je možné.
Ďakujeme za návštevu nášho obchodného domu.
Aby majiteľ nebol označený za nepriateľa ženského pohlavia, tak otvoril oproti ďalší obchodný dom, kde si môžu muži vybrať manželku.
– Na prvom poschodí sú manželky, ktoré majú radi pohlavný styk.
– Na druhom poschodí sú manželky, ktoré majú radi pohlavný styk, pivo a grilovačku.
– Na treťom poschodí sú manželky, ktoré majú radi pohlavný styk, pivo, grilovačku a majú peniaze.
– Na štvrté, piate a šieste ešte žiadny chlap nevkročil.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Obrázok
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných