Pozdrav

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja by som všetkým na mieste daroval guľku do čela. Hneď po zaplatení minimálne dvojtisícovej pokuty. Oni by si to potom možno tí bezmozgovia rozmysleli... :3c90:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

a ja, napriek tomu, že kamionistom profesionálom nie som, prajem všetkým nekamionistom, nech prežijú v ich koži aspoň 1/2roka. Nech vedia ako je to žobrať od zamestnávateľa reťaze, ten stratí nervy, kúpi mu aušus, ktorý po 200m roztrhá a ešte mu to strhne z výplaty.
Pozdravujem všetkých, ktorí vidia čiernobielo.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Acon, vieš mi vysvetliť prečo sa tam tí bezmozci s tými aušusovými reťazami vôbec trtkajú?!
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Nechapem ako možete hodnotit kamionistov . . .ked ste v živote v kamione ani nesedeli . . .
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

ja nechapem ako sa kamionista moze trepat na Sturec, Donovaly, Certovicu, Kremnicke Bane v takom pocasi ako bolo dnes bez retazi.... Sak by tam nevyliezli ani keby ich mali ale pani "PROFICI" sa tam veselo vyberu aj bez nich... na to nemusi mat clovek diplom, aby pochopil, ze tam proste nevyleze... ale jasne, oni su v tom nevinne, na vine sme my, ze si vobec dovolime na nich nadavat, ze zablokuju kazdy horsky priechod aj pre osobaky.. alebo sa mylim?

Vastne kedze nie som profik, tak to nemozem ani chapat, uz som pochopil :41c2:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Dnes medzi Starou Turou a NMNV si tiež všetci siedmi kamionisti zmysleli na reťaze v polke kopca :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Lochy, ja som sedel, a? Stále nechápem tie veci, ktoré spomenul cubi. Ty máš k tomu aké vysvetlenie, možno nám to pomôže pochopiť tých chudáčikov...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

peto ak si jazdil napríklad s kamionom po SLOVENSKU a po NEMECKU . . tak by si vedel o čom píšem . . .na slovensku su vodiči tupe hoväda . .

napríklad tato tema je o čom ?

že stali niekde kamiony lebo narazovo napadlo 30 cm snehu ?
ved a ?

šak sa upravia cesty a pojde sa dalej . . . ale na slovensku nie . . lebo kamionisty za všetko možu :40bd: :40bd:

skuste sa na to pozret aj s ich strany . .

jedna vec a to je OHLADUPLNOST :-\
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cubicomp napísal:ja nechapem ako sa kamionista moze trepat na Sturec, Donovaly, Certovicu, Kremnicke Bane v takom pocasi ako bolo dnes bez retazi.... :41c2:
ty by si kadial isiel byt na ich mieste ?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

a kam sa dostali ked sa tam natrepali a ostali stat v polke cesty lochy a cele to tam zapratali, ze tadial nepresiel nikto?
Neprejdem ale aj tak idem, sak co ma po tom, ze to zablokujem.....ale sak profik, ne?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cubi . . . no daj kade by si išiel s RK do BB . . . :3906:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

lochy..... viem, ze neprejdem po tej ceste lebo je nezjazdna ale aj tak idem.... sak nic horsie ako to, ze to cele zablokujem sa nestane.... fakt skvela myslienka, ktora napadne len profika. Ked sa proste neda, tak sa neda, smola
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cubi . . .povedz zamestnavatelovi že nejdes . . alebo ze ides obchadzkou 200 km . . potom povedz čo ti povedal :3906:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Poviem zamestnávatelovi, že stojím pod kopcom, pretože sa nedá pokračovať. Čo mi na to povie? Choď a zablokuj to tiež?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

Poviem zamestnavatelovi, ze stojim pod kopcom, tak ako uz 30 kamionov predo mnou, lebo nan nevydem S RETAZAMI a nie to este bez nich....
Ale toto vyriesia jedine tvrde pokuty, kto nema retaze zaplati napr 500e ...inac nam tu budu profici robit bordel stale

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných