používanie mreže N1

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

st170
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 19.09.2013 21:28
Zdieľať na Facebook

používanie mreže N1

Príspevok od používateľa st170 »

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať na vaše skúsenosti so zabranovym systemom (mreža) N1. Na Urade dopravy som si dal žiadosť na ostranenie zabranoveho systemu ked,že ho mám zapísaný v OEV a som teda povinný ho tam mať. Bol som ale upozornený že ak ho už v OEV nebudem mať zapísaný, nemôžem ho tam už ani mať. Ked že máme psa a je to pre jeho aj našu bezpečnosť, rozmýšľam či z toho neupustim. Máte niekto skusenosti s Policajtmi v tomto smere? Ak budem mrezu nadalej používať hrozi pokuta? Ďakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To už si robia srandu z normálnych ľudí?! Kde mám tie cepy? :3c90:
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Ale ved ju budes v aute len prevazat (prevazat v aute mozes vsetko, okrem nelegalnych drog, zbrani a uranu). A preto aby sa ti volne neposuvala po aute pri prevazani tak ju aj zafixujes. Na velku dieru treba velku zaplatu :::
Ja som si to dal tiez uradne odstranit, ale mal som iba taku mrezu, co volne stala a opierala sa o zadne sedadla, cize nebola pevne spojena so strechou (fakticky som ju iba prevazal). Ale aj tak som ju nahradil origo prepazkovou sietou, ktoru mozno zrolovat pod sedadla, kvôli flexibilite.
Skus si teda zohnat nieco podobne, resp. existuju aj univerzalne (prisposobitelne) mreze na kazde auto:
http://www.zoohit.sk/shop/psi/prepravky ... ze_do_auta
st170
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 19.09.2013 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa st170 »

Mrezu mam len na dvoch hacikoch upevnenych do kovovych líšt pripevnenych o tapacir v kufri. Da sa velmi jednoducho vybrat je akoby samonosna a len aby sa nepreklopila do zadu tak su tam tie haciky. Nie je teda nijak na pevno... No podla pana na okr.urade sa jedná o dodatočne zariadenie a teda ide o zásah do konštrukcie vozidla a to musí byť v OEV. Ak mi to odstrania z OEV bude sa jednať o ne dovolený zasah do konstrukcie vozidla ak ju tam budem mať. Teda ak som to dobre pochopil. Skratka mi povedal buď je zapisana a musi tam byť alebo nieje zapísaná a nesmie tam byť. Je to choré... Pri tom len dva haciky...
Aegis1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 16.06.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aegis1 »

Nepocuvaj tie uradnicke krysy, moja skusenost je taka, ze jazdim bez mreze a ani nemam vybavene odstranenie jednoducho na to este nebol cas, s policajtami nebol nikdy problem.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Merežu odnes do zberne a za utržené kup nejakú handrovú-špagátovú odnímačku
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak zober fizla na obhliadku a uvidis.ale podla mna riesis nepodstatnu vec.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Celá mreža bola sprostosť, nakoľko v podstate znižovala úžitkové vlastnosti vozidla ohľadom veľkosti prevážaného nákladu...to čo sa dalo naložiť do auta bez mreže sa do toho istého auta s mrežou nikdy nezmestilo.
mpwrc
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 24.09.2008 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mpwrc »

Mreže boli kravina, svoje opodstatnenie mali pre úradníkov od stola. V reále sa mi to pár krát osvedčilo pokým za neurvali úchyty. Inak cena u VW bola necelých 1000 € za úpravu N1...
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Mreza bola dobra hlavne v 7 miestnom aute, kde som mohol za nu posadit svokru lol .
Nemam zasadny problem voci mrezi (dokonca mom. zhanm priehradku na moje nove auto), ale ta mreza musi byt flexibilna - moznost si ju zlozit podla toho ako to ja potrebujem a nie ako to chce brutalna Brigita. Problem bol, ze to bola pomsta tejto uradnicky podnikatelom (zamestnavatelom), ktori si dovolili odpocitat DPH z auta, na ktorom cez vikend isli s rodinou na vylet. O cenách prestavby 800-1000 EUR ani nehovoriac.
Najlepsou alternatívou je origo prepazkova siet, co udrzi 100 kg naklad, ktora sa da zrolovat pod sedadla a hlavne umozni naladovat manzelkinu batozinu az po strop auta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných