Postup pri prehlaseni auta po zmene trvaleho bydliska

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
krajicek
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.07.2010 15:35
Zdieľať na Facebook

Postup pri prehlaseni auta po zmene trvaleho bydliska

Príspevok od používateľa krajicek »

Kedze som momentalne odcestovany v zahranici a na Slovensko pricestujem len na 1 den, rad by som vybavil prepis auta hladko.

Prosim Vas aky je presny postup ak som zmenil trvaly pobyt do ineho okresu (do BA) a potrebujem tuto zmenu nahlasit (zrejme na Kopcianskej).

Ake kolky mi presne treba? 1 x 33?
Staci mi zvolit si casenku na 1 ukon (aku presne - ktoru moznost zvolit na automate)?
Ktore tlacivo vyplnam - "Ziadost o prihlasenie vozidla" (A3) alebo "Ziadost o vykonanie zmeny v evidencii" alebo obe?
Davaju tlaciva aj na inspektorate?

Pripadne nejake prakticke rady.

Vopred Vam dakujem
krajicek
Naposledy upravil/-a krajicek v 27.11.2015 15:49, upravené celkom 1 krát.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

vsetko o tom najdes na nete kde su oficialne info. Aby si nahodou na niecom nepohorel tak pripadne nechaj niekomu splnomocnenie a dovybavuje ti to potom za teba
krajicek
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.07.2010 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krajicek »

petko1 napísal:vsetko o tom najdes na nete kde su oficialne info. Aby si nahodou na niecom nepohorel tak pripadne nechaj niekomu splnomocnenie a dovybavuje ti to potom za teba
Dakujem petko1, myslim, ze vacsinu tych veci som uz cital. Skor mi ide o realne skusenosti od ludi, co to uz na Kopcianskej absolvovali.

Neviem ci to niekto dovybavuje, kedze bez ECV sa jazdit neda - nemozem ich nechavat niekomu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zasa raz tieto rady - ja a moji kamaráti sme niečo robili roky a nič. Kde je záruku, že aj u neho to bude tak? Preplatíš mu potom pokutu, stratu času a nervov?

http://www.minv.sk/?prestaahovanie-do-ineho-okresu + telefón a dozvieš sa všetko z prvej ruky...
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

AK pricestujes na SK len na jeden den , riesil by som to cez najblizsich formou splnomocnenia.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot], uwa0907762069 a 51 neregistrovaných