Porsche Cayman - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

"to by si musel bit iny level a iny čavo"

Klaudi, podla toho asi nebudes v manazerskej funkcii, ako si vies takto slusne zarobit? :d :D
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Audis, si to nepochopil. To znamenalo, že má zbiť o dve hlavy vyššieho jedinca. Z toho tie štrnástky vlhnú :3035:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ta chlapi a klaudia čo sme sa v tejto teme dozvedeli ?
Kto mi to zhrnie ?

Ďakujem . :40bd:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no ja som sa dozvedel asi tolko ze klaudia bude asi najlepsia kamoska Lucii z farmy. Ta tiez nezvhla pri hocijakom ,,cavovi,, ale mohla si vraj vyberat. Lenze u nas take baby vlhnu na povel takze tomu dost nechapem. Baba co sa hra na nieco ale potom neviem preco jej nekupi caymana caaaavo ale ona tu riesi spolahlivost. Podla mna klaudiine druhe meno je martinka z turca
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

LOCHNESS napísal:Ta chlapi a klaudia čo sme sa v tejto teme dozvedeli ?
Kto mi to zhrnie ?

Ďakujem . :40bd:

http://www.google.sk/imgres?q=hovno&hl= ... =128&ty=61
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ahoj vajciak dlho ta nebolo vidno , kde sa skrývaš ?
Klaudia - kludne si kup PORSCHE v nemecku to jazdi ako u nas passaty a neriešia ;)

ak je tu niekto zo ZA a ma chut na pivo a nepríjemnú spoločnosť dajte vediet cez SS. :40bd:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: hmm..

Príspevok od používateľa jergusko »

klaudiax napísal:treba citat pozornejsie ... CAYMAN nie je CAYENNE..vrkoce nenosim..v aute nepouzivam mobil (uz len z zasady) ano pytam sa na poruchovost co je na tom zle...a zarabam si sama..nepotrebujem na to otecka/priatela/sponzora aby som si auto vyplatila.. tolko k tvojmu komentaru..
Poda odozvy vidíš, že tu neslobodno pýtať sa, pokiaľ nemáš nejaký problém a máš na lepšie auto. A už vonkoncom nie, ak si žena :d :D

Tu sa totiž neodpúšťa, ak má niekto lepšie auto :40bd: Poznámka pre čičmanca - nie, nehovorím o sebe, mne naozaj nie je čo závidieť :d :D

S pánom bohom aj s takýmto fórom.... Nebyť tých pár normálnych, a príspevkov mp3turbo, fakt sem už nepáchnem. Ešte aj mhlavaty sa týmto príspevkom totálne zhodil... Vôbec nevie kto si, ale spustí pre istotu kanonádu vopred. V autách sa vyzná ako málokto, ale túto jeho "dark side" nechápem.
Ten omyl Cayenne - Cayman ani nekomentujem.

No ale poďme k veci - už podľa toho, za aké ceny sa Cayman predáva, asi na tom aute niečo bude. Ak stojí jazdený Cayman dvojnásobok toho, čo jazdený Cayenne, ktorý stál ako nový dvojnásobok, asi bude kúpa Caymanu lepší nápad ako napr. Cayennu.

To auto sa pozdáva aj mne, jediné, čo ma od neho odrádza, že servis, lebo vo VW si myslia, že Porsche je Ferrari.
Takže to vidím skôr na E92 (čiže BMW 3 kupé :3035: )
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

patko1 napísal:no ja som sa dozvedel asi tolko ze klaudia bude asi najlepsia kamoska Lucii z farmy. Ta tiez nezvhla pri hocijakom ,,cavovi,, ale mohla si vraj vyberat. Lenze u nas take baby vlhnu na povel takze tomu dost nechapem. Baba co sa hra na nieco ale potom neviem preco jej nekupi caymana caaaavo ale ona tu riesi spolahlivost. Podla mna klaudiine druhe meno je martinka z turca
Dúfam, že sa ráno môžeš celkom v pohode pozrieť do zrkadla.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

jergusko ja sa nemam problem pozriet do zrkadla aj 10 krat za den a nie len rano. Skor by ma trapilo ze ako klaudia shifer alias zena vysokeho levelu nevie pisat tak ani ty asi nevies citat lebo mhlavaty si nepomylil ziadny cayen s caymanom len pisal ze svet sa zblaznil a ze pred par dnami niekto riesil ako vysokoskolal cayen a zas tu nejaka cica riesi spolahlivost caymanu. To ze to nepochopila ona si vysvetlit viem lebo o nej uz mam mienku ale ze preco si to nepochopil ty tak to ma zarazilo
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

vyjadrujem počudovanie, že niektorí moderátoriešte nezasiahli???????


6. Toto fórum slúži na výmenu informácií a skúseností návštevníkov webovej stránky. Príspevky iného charakteru budú odstránené.

Ľudia majú svoje sny a majú si ich plniť. Ak je porše tvoj sen splň si ho, je to tvoja vec. Nik ti pri tomto aute neporadí, majitelia takýchto áut majú iné starosti a nie sa tu vybavovať ako my. Možno za ďaľších 15 rokov, keď kríza bude ešte hlbšia a autá ako také nebudú mať cenu. Cenu bude mať voda,kus žrádla a hlavne priatelia a nie falošný mamľasi.

Neverím, že si to kúpiš,ale aspoň fajnô čítaňá. :40bd: :40bd:
klaudiax
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 05.03.2012 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klaudiax »

tak to zhrniem ja :

-auto som kupila v pondelok ..pri kupe mi pomohol kamarat prezrel ho zmeral lak a podobne (vyberal aj oblozenie z predu nechapem sice preco ale on asi vedel co robi ) zkonstatoval ze auto je v stave noveho voza ..nasiel dokonca folie od vyroby
-mam najazdene cca 1700km bratislava - kosice cize aj dialnice.. spotreba :3035: to je relativne pri jazde 100-110 8,4 ...ale mala som uz aj 16l :) (to ked podradis do 2ky a motor zreve a tahas ho do 7000 otacok .. )
-problem bol pri zapisovani auta nevedela som najst VIN (samozrejme ked ho kamarat kontroloval ja som čumela niekde inde :) )
VIN najdete takto : otvorite prednu kapotu ,odmontujete ten plast v strede a potom ten plast na strane spolujazca a tam to najdete ...
-interier: nazvem ho funkcny..je vela odkladacich priestorov vsade mozne co je super ked potrebujes nieco najst :) audio kvalitne
-vymena pneumatik za zimne : mna to vyslo na 1495 eu 235/35/19 a 265/35/19 aj z montazou..dakujem pneuservisu Hriadky super pristup !! odporucam
-PZP som dala spravit Kooperative (241 ečok )
-co sa tyka jazdenia ... da sa v pohode pouzivat na denne jazdenie (je to ako boxter z pevnou strechou) je tvrde to je fakt ale nic co by zuby lamalo :)
-mensi problem mam z spojkou je strasne citliva (uz mi par krat motor "zdochol" pri Z4 mi viazala niekde v strede tu okamzite) :) ale to chce cvik ...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak teda nech dlho a k spokojnosti sluzi. Hlavne si este pories havarijnu poistku lebo jeden nikdy nevie. Predsa ide zima a chces to pouzivat kazdy den tak istota je istota
klaudiax
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 05.03.2012 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klaudiax »

dakujem ..tu havarijnu dnes to idem riesit pozerala som ceny a sluzby ;-( tak sa mi hlava zakrutila :)
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

havarijnu na taketo auto (myslim vek a povodnu cenu)? Sa neoplati. Ked naburas a prezijes, tak ti bude nejaka poistka ukradnuta.
klaudiax
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 05.03.2012 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klaudiax »

:) nie kazda havaria sa konci totalkou :) a aj mensie karosarske prace ak ich davas robit ludom co vedia co robia lacne nie su ... aj ja som mala ťukesi ako asi kazdy sofer :)

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní