Porsche Cayenne - aktualizacia map GPS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Porsche Cayenne - aktualizacia map GPS

Príspevok od používateľa sherdog »

Potrebujem aktualizovať mapy v GPS, resp.DVD s aktualnymi mapami EU. Nevie niekto poradiť? Ide o original GPS system v Cayenne r.v. 2005. Ďakujem.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Stiahnut, napalit, zalozit

Alebo ked si lenivy tak zajst do porsche, zaplatit nieakych 499EUR a mas to hned.
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Otázka znie: Odkiaľ stiahnuť aktuálne mapy?
ptr277
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.12.2006 17:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ptr277 »

sherdog napísal:Otázka znie: Odkiaľ stiahnuť aktuálne mapy?
skús pozrieť tu http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Ďakujem
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

sherdog napísal:Otázka znie: Odkiaľ stiahnuť aktuálne mapy?
Takze si lenivy, platit nechces a treba to spravit za teba :2f93:

Ok, klikni sem :

http://lmgtfy.com/?q=cayenne+navigation+europe+download
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

:40bd:
marek :2f93:
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

marek4 napísal:
sherdog napísal:Otázka znie: Odkiaľ stiahnuť aktuálne mapy?
Takze si lenivy, platit nechces a treba to spravit za teba :2f93:

Ok, klikni sem :

http://lmgtfy.com/?q=cayenne+navigation+europe+download
Ty tu už neotravuj s tými k@k@tinami. To čo tu stále školíš s tým googlem si nechaj pre seba. Sú veci ktoré cez google nenajdeš aj keď sa pokakáš(2010 Q2). Potrebujem niekoho kto má Cayenne a robil to. A keď nie tak si ich jednoducho kúpim cena je 299eur a možno potom niekomu poradím....len človek stráca chuť, lebo sa to tu hemží odborníkmi ako ty.
Naposledy upravil/-a sherdog v 14.10.2010 14:17, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Toto je Porsche forum pokial viem. Tak čo tu chodiš pič@vať keď máš Berlingo. Tým nepodceňujem tvoje Berlingo ani žiadne iné auto. Len nechápem tvoj postoj k danej téme.
Abraxas
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 20.11.2009 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Abraxas »

Když někdo potřebuje poradit a hodí otázku do placu,tak je snad jedno jaké má auto.Když vím,poradím,když ne ,tak držím hubu a neútočím na někoho jen proto ,že má lepší auto než já.Já mu poradit neumím,ale číst ty vaše zakomplexované příspěvky je teda síla.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

1. S googlom som skolil prvykrat
2. Abraxas neviem kto tu je zakomplexovany
3. Najst mapy na nete nieje problem na ziadne auto, stiahnes ich cez torrent zozipovane vacsinou, treba ich spravne rozbalit, spojit, vo vhodnom formate na vhodnej vypalovacke a na vhodne a starostlivo vybrane medium vypalit aby to bezproblemovo islo.

Ja osobne som az po 5-tom napaleni dospel k vhodnemu formatu a znacke DVD, aby to neblblo a islo to tak ako ma ist...

Vsetko som si nastudoval, vygooglil a mal som snahu to robit lebo ma to bavilo, tiez nemam problem zajst do Mercedesu a kupit si DVD za 400 EUR ale ma to bavi a je to mojim konickom, keby nebolo riesim to peniazmi.

Pochybujem ze niekto kto si nevie najst na nete ani mapy dokaze vytvorit fungujuce DVD...


Cize zase plati zasada bud zaplatim alebo sa snazim, pokial nie tak to nepojde.

Thats all :2f93:
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

1. Väčšinou sa nejedná o formát zip, ale RAR, resp. o program RAR.
2. Abraxas vie kto je tu zakomplexovaný,
3. Nájsť mapy na nete najnovšie t.j. druhá polovica 2010 , konkrétne pre Cayenne PCM 4,1,je problém. Pre BMW nie, pre Mercedes neviem.
4. Väčšinou ide o obraz disku(MDS,MDF atď), ktorý sa po rozbalení napáli na vhodné médium čiže DVD v mojom prípade. Vypalovačka postačí štandardná a na vypálenie obrazu disku napr. program Alkohol 120%.
5. Mapy som našiel dávno predtým ako som zakladal túto tému, žial nie dosť aktuálne. Pozri si čo ti našiel google. Sú rôzne fóra v rôznych jazykoch čo ti proste nenájde. Niekedy možno treba viac trpezlivosti a času z mojej strany.
6. A preto je tu toto fórum, ktoré žial doteraz rieši : "kto má väčšieho" okrem jedného príspevku s odkazom na poľské fórum, za čo veľmi pekne ďakujem.
7. Už na to kašlem nebudem reagovať na nekonštruktívnu diskusiu, je to zbytočné sú aj iné fóra.
8. Tiež ma bavia záležitosti okolo GPS, je to veľký pomocník pre toho kto ho vie používať. Mám staré MIO c520 unlock na igo PRIMO v. 8.5.11 154123,a ešte staršie MyGuide 3100 unlock IGO v 8.3.4.142975 skin Igo ultra.
9. V týchto veciach nie som úplne tupý ako sa tu snažíš naznačiť.
10. Skúsme sa venovať téme ak som sa niekoho dotkol tak sorry. Verím, že každý je v niečom šikovný. Inak táto téma je zbytočné mrhanie času.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Tak preco si nenapisal co mas, k comu si dospel a co konkretne teda hladas, to co si napisal hovori len o tom ze chces novsie mapy do cayena, nehovori to nic o tom ze vies aku verziu navigacie tam mas, aku verziu map hladas...

Odporucam ti ale pouzivat starsie (prve) modely vypalovaciek ktore vedia pisat nizkou rychlostou (2x, 4x) lebo vypalia kvalitnejsiu stopu, ja kym som vypaloval na svojom PC tak to blblo, zvlast ked sa navigacia pouzivala po niekolkych hodinach jazdy a DVD bolo zohriate tak nevedel nacitat.

Ked teda nevies zohnat tu konkretnu mapu ktoru potrebujes tak ju skus pozicat od predajcu ak ju ma, nechas zalohu vo vyske kupnej ceny a chlapikovi nieakych 50EUR a budete vsetci spokojny.
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Tu som niečo našiel: http://gpsunderground.com/forum/forumdi ... PS-Systems je tam toho viac (audi,BMW atď.) treba sa registrovať inak nie je prístup k linkám.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

A mas potvredene ze ta verzia 4.1 je uz na trhu?
Na 2010 rok tam linky su ale 4.1 nevidim nikde.
Aku mas verziu teraz?

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní