PONUKA - Vodič s vlastnou dodávkou (SK, CZ)

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hyipik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.07.2010 00:06
Zdieľať na Facebook

PONUKA - Vodič s vlastnou dodávkou (SK, CZ)

Príspevok od používateľa hyipik »

Dobry den,

!!! Potreba vlastnej dodavky !!!

Ponukam pracu vodiča dodávky na rozvozy rôznych tovarov, väčšinou euro-palety, po celej SK, CZ. Môžete voziť denne alebo len 1 trasu za tyzden !!!, záleží na Vás a našej dohode. Vhodné aj pre vodičov ktorí nemajú náklad na spiatočnú cestu atd . . . vela možností. Viac info cez sukromnu správu.


Možná spolupráca od oktobra 2010.
solden
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.03.2007 13:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa solden »

Dobry den,
o aky velky naklad by sa jednalo (kolko paliet)? Mam Volkswagen Transporter, bolo by to svojou velkostou postacujuce auto?
hyipik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.07.2010 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hyipik »

Zdravím všetkých,

prišlo mi celkom dosť ss aj mailov, len Vám chcem napísať že odpíšem všetkým niektorým som už aj odpísal, snažím sa Vám odpovedať čo najlepšie na všetky vaše otázky tak poprosím o strpenie.

Dakujem
vhsystem
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 06.04.2006 23:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vhsystem »

zatial mi nic neprislo, nezabudlo sa na mna?
pecule
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.10.2009 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pecule »

Dobrý deň ,mám záujem o ponúkanú prácu . Vlastním dodávku Citroen Jumper 2,5 D. objem 10m3. momentálne som bez práce. V prípade vášho seriozného záujmu ma kontaktujte na e-mail : mihelikj@mail.t-com.sk. Dohodneme sa!
marmik26
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.08.2010 17:58
Zdieľať na Facebook

Re: PONUKA - Vodič s vlastnou dodávkou (SK, CZ)

Príspevok od používateľa marmik26 »

Dobrý deň. Mám záujem o spoluprácu. Vlastním dodávku Peugeot Boxer s objemom 10m3 a prax vo vnútroštátnej i medzinárodnej doprave. Odpíšte mi, prosím na adresu: marmik26@gmail.com
Ďakujem.
vhsystem
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 06.04.2006 23:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vhsystem »

to bola ponuka asi "len tak"...nikdy nenapisal, ani neodpisal.
hyipik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.07.2010 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hyipik »

vhsystem napísal:to bola ponuka asi "len tak"...nikdy nenapisal, ani neodpisal.

Dobrý den všetkým,

Vhsystem - ak si všimnete v prvom príspevku je "oktober 2010" v najbližších 2 - 3 dnoch už bude všetko formálne pripravené a je nato vyhradený 1 človek ktorý sa bude venovať konkrétne prepravám. Za 2 - 3 dni je začiatok septembra, kedže sme na slovensku a všetko sa väčšinou robí s meškaním tak som rád že my meškanie nemáme.

Odpísal som väčšinou na otázky na ktoré som vedel odpoved, ak niečo nebolo pred 10, 20 dnami jasné tak ludom neodpíšem niečo čo sa aj tak zmení. Potom je to strata času pre mna kvoli odpisovaniu a je to strata času aj pre druhú stranu.

Ponuka samozrejme bude konkretizovaná, moj príspevok bol mierený na prieskum trhu, či môžeme uskutočnovať naše prepravy takýmto spôsobom, prieskum trhu bol úspešný, preto môže prist k realizacii.

Nie sme štát, preto potrebujeme profitovať, preto veci ktoré robíme nemeškajú a robíme robotu tak ako sa má.

Do 5 dní budú všetky maily a súkromné správy zodpovedané, bude konkretizovaný náš zámer, naše požaidavky a naše vízie.

Dakujem za pochopenie
ROTNSTEIN
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.06.2010 11:22
Zdieľať na Facebook

Perfektna ponuka

Príspevok od používateľa ROTNSTEIN »

Dobry deň. Mam važny zaujem o Vašu ponuku. Vlastnim dodavku Mercedes Sprinter dlhu 2.9TDI v pripade zaujmu kontaktujte ma mailom na rotnstein@azet.sk. Som z Trebišova. Dakujem.
robco63
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.05.2010 22:36
Zdieľať na Facebook

preprava dodavkou

Príspevok od používateľa robco63 »

dobry den,nasiel som vasu ponuku na prepravu dodavkou.ja mam citroen jumper s objemom skrine 12m3 a nosnostou 1400kg.ak je to este aktualne,tak ma prosim kontaktuje na robco63@azet.sk dakujem
davidko55
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.10.2011 08:36
Zdieľať na Facebook

rozvoz tovaru

Príspevok od používateľa davidko55 »

Dobrý den mal by som zaujem o prepravu aj po SK aj CZ kazdý den v tyzdni .Mám dodávku iveco daily 6 paletove ,15,5kubika objem ,nosnost 1500 kg .Možte ma kontaktovať na čisle 0902 857 228.dakujem
kamena9
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.11.2011 22:36
Zdieľať na Facebook

Re: PONUKA - Vodič s vlastnou dodávkou (SK, CZ)

Príspevok od používateľa kamena9 »

Vlado534 napísal:
hyipik napísal:Dobry den,

!!! Potreba vlastnej dodavky !!!

Ponukam pracu vodiča dodávky na rozvozy rôznych tovarov, väčšinou euro-palety, po celej SK, CZ. Môžete voziť denne alebo len 1 trasu za tyzden !!!, záleží na Vás a našej dohode. Vhodné aj pre vodičov ktorí nemajú náklad na spiatočnú cestu atd . . . vela možností. Viac info cez sukromnu správu.


Možná spolupráca od oktobra 2010.



Dobry den, je tato ponuka este aktualna?ak ano tak ma kontaktujte na tel 0911802917,dakujem
Dobrý vecer, mal by som záujem o bližšie informácie. Mám peguot boxer, som zivnostník a som v pohotovosti 24 hodin denne. Vprípade Vášho záujmu sa mi ozvite na tel. č. 0944 241 834
davidko55
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.10.2011 08:36
Zdieľať na Facebook

Re: PONUKA - Vodič s vlastnou dodávkou (SK, CZ)

Príspevok od používateľa davidko55 »

dobrý den ja by som mal zaujem keby sme sa dohodli na podmienkach ,mal by som zaujem aj o dlhodobu spolupracu zaujem ,mam auto,teda pracujem pre jedneho co ma auto : iveco daily 15.5kubika objem skrine,1400kg nosnosť, 5-6 paliet .Ak by mohlo byt take auto na to možte mi zavolať na 0902 857 228
stralis88
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.03.2013 18:20
Zdieľať na Facebook

Praca

Príspevok od používateľa stralis88 »

Dobrý deň, mal by som vážny záujem o Vašu ponuku práce, vlastním Citroem Jumper 2.0 HDi s hydraulickým čelom vzadu. Vopred ďakujem za skorú odpoveď. :D S pozdravom Milan. ( stralis88@azet.sk )
stralis88
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.03.2013 18:20
Zdieľať na Facebook

Praca

Príspevok od používateľa stralis88 »

Dobrý deň, mal by som vážny záujem o Vašu ponuku práce, vlastním Citroem Jumper 2.0 HDi s hydraulickým čelom vzadu. Vopred ďakujem za skorú odpoveď. :D S pozdravom Milan. ( stralis88@azet.sk )

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných