Pomozes v nudzi....?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Pomozes v nudzi....?

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

husty dazd,auto odstavene na krajnici a sofer bezmocne rozklada ruky...Zena,ktora pri minuse bezmocne stoji pri defekte..Sofer v noci stoji pri nepojazdnom aute a chcel by odtiahnut...zastavite?ste ochotni ponuknut pomoc?Dokazete byt v tychto pripadoch ludsky?
Malakh
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 22.04.2010 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Malakh »

Minulý rok bolo, to asi deň pred štedrým dňom. Pred Turčekom smerom od Hornej štubňe v takej kľukatine, za tmy odstavene auto. Odťah mal už na ceste, ale v tých zakrutách bol celkom na rane. Ťahal som ho do Kremnice. Odvďačil sa mi viac než dosť , lebo ten dobrý pocit, že som mu pomohol....na nezaplatenie.
pedro83
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 09.08.2007 14:24
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro83 »

asdojkfpojdscĂ´lc
Naposledy upravil/-a pedro83 v 25.10.2010 19:50, upravené celkom 1 krát.
OCTAVIA COMBI 1,9 TDi 81 kW
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

pokial je biely/biela, na prehladom mieste, na okoli ani nohy - potom sa pristavim a cez pootvorene okno sa spytam co sa deje. Inak nie. Svet je zly.
matkoPO
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 10.08.2008 03:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matkoPO »

YxoYpsilono

tak ako píšeš, dnes ta mozu na križovatke ked je červena vykradnut nieto v noci niekomu zastavovat po tme mimo mesta... rad by som pomohol, verim že aj vela inych ale dneska človek nikdy nevie :porte:
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

1.husty dazd,auto odstavene na krajnici a sofer bezmocne rozklada ruky...NEZASTAVUJEM
2.Zena,ktora pri minuse bezmocne stoji pri defekte...ZASTAVIM
3.Sofer v noci stoji pri nepojazdnom aute a chcel by odtiahnut...NEZASTAVUJEM

su situacie,kedy clovek moze byt "ludsky" a zastavi...napr.cez den, zena pri aute, husta premavka, resp. v meste...vsade chodci, nikto nepomaha, tak preco nie????
...ale tma, jeden/dvaja... obcania na odlahlom mieste...no neviem, ci je niekto taky macher, ze bez obav zastavi...jedine s 9mm glockom pod pazuchou...:-)
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

akurat som zaviezol . .
Pumparku . . s koštian nad turcom (OMV)
zaviezol som ju domov do Lipovca ;)

ale som ja dobry chlapec :d :D :d :D
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Som hovädo, ale odkedy mi vpálil do kufra po roztiahnutí sused so žigulíkom, a vynadal mi, že som prudko brzdil, som si povedal nikdy, len keď sa jedná o moju manželku a deti!
S tou pomocou pri ceste fakt záleží na okolnosti, ale skôr nie ako áno. :4012:
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

LOCHNESS napísal:akurat som zaviezol . .
Pumparku . . s koštian nad turcom (OMV)
zaviezol som ju domov do Lipovca ;)

ale som ja dobry chlapec :d :D :d :D
ja si myslím že tá pumpárka bola určite nejaká kočka takže neviem neviem či to bol až tak šlachetný počin :3035:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

pokial by clovek daval znamenie ze potrebuje pomoc tak hej :2f93: , nestal na odlahlom mieste a musel by byt sam
Naposledy upravil/-a fester777 v 24.10.2010 21:19, upravené celkom 1 krát.
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

znojemsky napísal:
lakinooo napísal:Vážení,nevím, zda nakupujete v některém z hypermarketů, ale tohle vám může být užitečné. Chci vás varovat před něčím, co se mi stalo. Stal jsem se obětí chytrých podvodnic. Tohle se mi přihodilo v jednom hypermarketu a mohlo by se to stát i vám. Jak podvodnice pracují: Dvě hezké 18-leté dívky přijdou k autu, když dáváte nákup do kufru.
Začnou vám umývat sklo a jejich prsa doslova vypadávají z blůzky. Kdo by se nepodíval, že. Když jim poděkujete a nabídnete peníze za práci, řeknou "Ne" a požádají vás, zda byste je nezavezli k dalšímu hypermarketu.
Když souhlasíte, obě se posadí na zadní sedadlo. V průběhu cesty se začnou navzájem sexuálně dráždit. Pak jedna z nich přeleze na přední sedadlo a udělá vám to pusou,zatímco druhá vám ukradne peněženku. Mně ukradly pěněženku minulý týden v úterý, ve středu, dvakrát ve čtvrtek, pak v pátek,v sobotu a naposledy včera večer!!
Dobréé.Takže ponaučenie je také,že treba nosiť dve peňaženky.Jednu dobre ukryť pod koberec pod nohami a druhú s drobnou max 5 eurovou hotovosťou mať volne pohodenú. :d :D
fakt dobré kde to takhle funguje jedu se tam podívať
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

LOCHNESS napísal:akurat som zaviezol . .
Pumparku . . s koštian nad turcom (OMV)
zaviezol som ju domov do Lipovca
Aj si zostal na kávu? :d :D
doricka75
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 10.12.2008 18:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doricka75 »

Raz som na mojej kazdodannej pracovnej ceste nasiel na ceste zrazenu zansku bola cala krvava a v bazvadomi tak som jaj dal prvu pomoc a dal na kraj cesty kde som musel celit tomu abi ma nahodou kdosi nepresiel, ale nasli sa aj taky co zastavili a pomohli privolat zachranku. Verte ale cloveka to posilni ked vam pride po asi 3meciacoch stravenich v nemocnici podakovat .
Nitragal
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 22.09.2009 19:59
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nitragal »

Skutočne to záleží od okolností, počasia a pod. V tejto dobe aj dobrý človek má pochybnosti, či pomôcť. Doba je zlá a nikdy si nemôžeš byť istý, kto stojí pri ceste a čo chce. To najmenej čo sa ti môže stať sú rumunskí obchodní cestujúci. Ale na druhej strane keď by som videl pri ceste bezmocne stáť celú rodinu s deťmi, tak asi by som zastavil keby na blízku nič neni. No v dnešnej dobe existujú rôzne spoločnosti, ktoré v takýchto sytuáciach pomáhajú...
pedro83
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 09.08.2007 14:24
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro83 »

sdjfljsd
Naposledy upravil/-a pedro83 v 25.10.2010 19:51, upravené celkom 1 krát.
OCTAVIA COMBI 1,9 TDi 81 kW
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0903553004 a 53 neregistrovaných