Pokuta za LPG načierno

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

start88
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.03.2010 10:56
Zdieľať na Facebook

Pokuta za LPG načierno

Príspevok od používateľa start88 »

Prosim vas mate niekto skusenosti s tym ze by vas na slovensku chytili policajti a zistili by ze nemate plyn v TP ake su za to pokuty??? a ako sa zachovali?? mozu vam zobrat aj TP papiere a špz??

- Upravený názov témy
- attatlas
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

no neviem neviem . . .
ale papiere ti zoberu na 100%

papiere beru aj za ine veci :-)
nik666
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.08.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nik666 »

Ahoj mna raz chytily škodovkou zobrali tp a platil som 1500sk :-\ \bolo to pred5 rokmi .
jasan21
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 11.02.2007 23:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jasan21 »

je to nepovoleny zasah do vozidla teda beru doklady od auta
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

No problem to bude urcite, lebo to nieje sranda mat take nieco v aute...u nas to mal chalanisko vo felde a ho rozmetalo po okoli, ked auto j*blo...u nas pri Kauflande pred 3rokmi asi a vysetrovanim zistili ze to mal na cierno...
Ja som len okoloidúci....
Kubov9
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17.07.2009 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kubov9 »

To ma3xkopn: Nezalezi na tom ci to mas na cierno alebo nie, vzdy sa moze nieco stat. Akurat, ze ked to mas montovane legalne, tak si vlastne pravne kryty papiermi :2f93: Ale papiere nezabrania autu aby zhorelo :3020: Dostanes pokutu a zoberu ti technicak ked ta capnu. Pocul som vsak nieco take, ze sa da vybavit papier za par eur na rok. Nieco take ako vlastna montaz plynu ale neviem presne co to je tak nechcem zbytocne kecat. Kamos to vsak ma, to viem na sto percent. :4012:
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

no velmi zaujimave zisti toho kamosa kde to vybyvoval a za kolko urcite tu budu viaceri ktorych to zaujalo vratane mna. :41c2:
pepos11
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 15.03.2008 06:40
Zdieľať na Facebook

lpg

Príspevok od používateľa pepos11 »

vezmu ti tp,potom budes musiet si to vymontovat vonku,ist na obhliadku s autom a potom na policiu pre papiere..... tak si to daj radsej s papiermi....a mas pokoj
andy888
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 10.09.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy888 »

ma3xkopn napísal:No problem to bude urcite, lebo to nieje sranda mat take nieco v aute...u nas to mal chalanisko vo felde a ho rozmetalo po okoli, ked auto j*blo...u nas pri Kauflande pred 3rokmi asi a vysetrovanim zistili ze to mal na cierno...
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
No hlavne ze vies ze mal feldu :2f93: bola to LANCIA DELTA INTEGRALA 4X4 204PS a mal ju 3 dni aj s cestou zo Zvolena a nerozmetalo ho ..chalan zije do dnes a spolujazdec zomrel na miete na nasledky narazu (trafila ho fabia presne na spolujazdcove dvere) najprv to zacalo horiet v motorovom priestore a potom sa to prenieslo do zadu kde bol namontovany splynovac ktory vybuchol (chystal sa ho demontovat no bohuzial to nestihol)..vsetci boli uz davno von z auta..;)) tak tu nepis scifi, ze to niekoho rozmetalo prosim ta :3020:
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

andy888 napísal:
ma3xkopn napísal:No problem to bude urcite, lebo to nieje sranda mat take nieco v aute...u nas to mal chalanisko vo felde a ho rozmetalo po okoli, ked auto j*blo...u nas pri Kauflande pred 3rokmi asi a vysetrovanim zistili ze to mal na cierno...
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
No hlavne ze vies ze mal feldu :2f93: bola to LANCIA DELTA INTEGRALA 4X4 204PS a mal ju 3 dni aj s cestou zo Zvolena a nerozmetalo ho ..chalan zije do dnes a spolujazdec zomrel na miete na nasledky narazu (trafila ho fabia presne na spolujazdcove dvere) najprv to zacalo horiet v motorovom priestore a potom sa to prenieslo do zadu kde bol namontovany splynovac ktory vybuchol (chystal sa ho demontovat no bohuzial to nestihol)..vsetci boli uz davno von z auta..;)) tak tu nepis scifi, ze to niekoho rozmetalo prosim ta :3020:
Mal som namysli, ze rozmetalo plyn, len som to zle napisal...a to ake auta tam boli neviem,ale sa mi marilo nieco ze to bola felda...ale podstatne je, ze to tam bolo na cierno...
Ja som len okoloidúci....
lucifer633
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 03.12.2009 16:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucifer633 »

nekompromisne ti daju dole znacky z auta odoberu tp auto musis nechat na mieste pokuta 60eur potom vymontovat lpg na obhliadku a vratia papiere spat
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

a ak mas s tym problem tak ja ty vybavim legalizaciu . posli ss
caf
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

to čo tu pišete že nejake papiere je Povolenie na prestavbu jednotliveho vozidla a vybavuje sa to pred tym ako ides montovat LPG na Urade dopravy a zaplatis 20Eur kolok...je tam kopia technicaku, popis zariadenia aj s montazou(ze je to retrofitny system jediny schvaleny v SR pre indivindy prestavbu) a vlastna ziadost...oni ti potom vystavia povolenie s platnostou na dobu jedneho roka = legalne mas cas si to dat preskusat do ZA alebo BA kde je skusobna daju ti certifikat (zaplatis kolky 150Euro) a ides nazad na odbor dopravy daju rozhodnutie ze suhlasia a ides zapisat na ODI do TP a dalsie kolky 50Euro :) a mas to
Vincent666
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 17.07.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vincent666 »

Zoberu ti technicak a vysoka pokuta to bola .....Este predtym ako bolo euro bola pokuta okolo 20 000 SK=663 Eur.A ked sa stane nejaka nehoda na ceste a zisti sa ze si to mal na cierno tak ti daju zaplatit vsetky skody takze sa doseres z toho..Vozidlo nie je sposobile na prvevadzku na pozemnyc h komunikaciach..Fakt nechapem naco si to dava niekto montovat na cierno ked cena ako pri normalnej motazi spolu so zapisom do TP je skoro rovnaka ,o malo je to drahsie ale za tie problemy to urcite nestoji..
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

lumenos napísal:to čo tu pišete že nejake papiere je Povolenie na prestavbu jednotliveho vozidla a vybavuje sa to pred tym ako ides montovat LPG na Urade dopravy a zaplatis 20Eur kolok...je tam kopia technicaku, popis zariadenia aj s montazou(ze je to retrofitny system jediny schvaleny v SR pre indivindy prestavbu) a vlastna ziadost...oni ti potom vystavia povolenie s platnostou na dobu jedneho roka = legalne mas cas si to dat preskusat do ZA alebo BA kde je skusobna daju ti certifikat (zaplatis kolky 150Euro) a ides nazad na odbor dopravy daju rozhodnutie ze suhlasia a ides zapisat na ODI do TP a dalsie kolky 50Euro :) a mas to
velmi ale velmi presne s jednym rozdielom ze ak sa pozadovany typ nenachadza na zozname tak je cela procedura zbytocna . pomoct sa da iba vtedy ak sa jedna o dovoz a vsetko sa namontuje pred ko , stk a ek.
alebo a to je trocha zdlhavejsie , papierova vymena motora aj zo zapis do tp teda vymena na taky druh aby bol v zozname a potom akoze prestavba na LPG a cely vrchny odstavec.
pisem to tu preto lebo niektory mudry si mysli ze mi napise farbu auta a uz ho zaujima len za kolko mu vybavim zapis .

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných