Pokuta bez dokazov

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomas8810
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:59
Zdieľať na Facebook

Pokuta bez dokazov

Príspevok od používateľa tomas8810 »

Caute chlapi včera okolo 23:00 som sa v BA vracal domov a kedze boli takmer prazdne cesty tak som namiesto 50-ky isiel chvilu aby som stihol zelenu cca 100km/h. Tu som bohuzial nestihol tak som zastal na krizovatke, nikde nebolo ziadne auto a asi po cca 30 sekundach statia na krizovatke vedla mna (vo vedlajsom pruhu) zastavili statni fizli a cez otvorene okno mi jeden z nich hovorí aby som zastavil na najblizsej krajnici za krizovatkou. Ked som zastavill, fizel si vypytal doklady od auta a moj vodicak a obciansky tak som mu ich dal a fizel ma upovedomil ze som prekrocil rýchlost cca o 50km/h. Nasledne som ho vyzval nech mi predlozi dokaz, ktory nastastie nemal, tak mu hovorim ze si niesom vedomy ziadneho priestupku. Potom chcel aby som mu podpisal nejake papiere, ani som ich nechytil do ruky a hned som mu povedal ze mu nic nepodpisem. Fizel my po chvili vratil vsetky doklady aj s vodicakom a povedal ze sa to bude riesit cez dopravy inspektorat a potom nasraty odisiel. Takato vec sa my v minulosti este nestala tak by som vas chcel poprosit o vase radi, nazory , pripadne vase skusenosti s podobnymi incidentami ako mam dalej postupovat aby som sa vyhol pokute, pripadne ju aspon minimalizoval a aky bude nasledovat postup police... velmi pekne dakujem
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

Jednoznacne si myslim, ze vytlacok s nameranou rychlostou by mal mat pokial ta namerali a urcite by ti ho aj ukazal...no tazko povedat co spravia alebo ta len slovne postrasili...kamarat kvoli takemuto niecomu bol v hlavnych spravach a vsetko sa dalo do poriadku...i ked chlapci robia dalej....su to svine....nevravim, ze stale a zakazdym, no v urcitych pripadoch je to tak....ja osobne nemam ziadne zle skusenosti s policajtami, prave naopak....ale urcite by som si z toho tazku hlavu nerobil...
Ja som len okoloidúci....
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

No sorry, 100km/h v meste... Je jedno či sú prázdne cesty. Človek nikdy nevie. V prvom rade by si sa mal porátať so svojim svedomím...
Policajti v takýchto prípadoch musia mať dôkaz (ak sa jedna o prekročenú rýchlosť) a buď rád, že ho nemali...
martincichy
Príspevky: 5459
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

keby mali viac filipa, tak to klasifikujú ako nebezpečný spôsob jazdy a máš smolu, tento priestupok nepotrebujú zdokumentovať kamerou.

Neviem, či platí, že policajt nie je povinný Ti ukázať dôkaz na mieste, ale až na priestupkovom konaní na DI, niekde v sme.sk som to čítal.
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

no ak nemali radar v aute a riadili sa podla rychlomeru v aute mozu sa ist past,bolo to len strasenie :40bd:
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

najviac ma vedia vytocit taki priondiati moralisti ako tu zvyknu reagovat, chlap sa pytal, ci z toho moze nieco mat (moja odpoved je nie, keby su sikovnejsi tak vytiahnu na teba povinnu vybavu alebo dake ine finty) nie ci isiel 100 v meste, asi kazdy podla svojich moznosti a schopnosti nie??? tak nereagujte na to na co sa clovek nepyta! ked sa nudite, tak su na to ine institucie.....
1soda
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 08.07.2005 06:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1soda »

nemozu ti nic,skusili a pustili ta ,ak si nic nepodpisal,si za vodou.

A 100ka v meste? co je natom divne? bezne jazdim 100 v meste ked su v noci prazdne cesty a pokial clovek nema stary favorit,stale ma pocit ze stoji.
1soda
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 08.07.2005 06:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1soda »

SopranoTony napísal:arogantný k...t ide po meste 100km/h a všetko je v poriadku ... dokonca príde na fórum, posťažovať sa čo to je za spôsoby, že si ho dovolil niekto zastaviť, veď keď sú prázdne cesty, môže ísť aj 250km/h. to je klasická slovenská povaha, rýchlo chodí ten, čo je pripravený a schopný niesť následky, či už finančné za pokutu, alebo následky na svedomí ak niekoho zabije ... čiže postup mal byť podľa neho taký, že ak nikto nie je na ceste tak mal prejsť aj na tú červenú ... ešte sa bude oháňať tým, že v Nemecku by sa mu také niečo nestalo,preto sem každý pred cestou na západ chodí po rady, aby náhodou nedostal v záp. európe pokutu... policajti mu mali jebnúť pokutu za hocičo, len z dôvodu, že sa na ceste správa ako Rasťo Ž.

aj tak má podľa mňa táto historka s realitou toľko spoločné, ako Dobšinského rozprávky ... pravdepodobne aj pokutu dostal, len to nemohol na fórum napísať, pretože by ho diskutujúci vysmiali, tak si realitu trošku upravil, aby vyzeral ako správny slovenský chlap
ty skus psychologa ,moc prezivas jednoduche veci.
bobpetnz
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 06.01.2009 22:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobpetnz »

tomas8810
V prvej rade jazdi tak ako máš, a vyhneš sa akýmkoľvek pokutám. Toto je najjednoduchší spôsob. A keď sa ešte zdokonalíš v pravopise, tak potom už nebudeš mať vôbec žiadnu chybu....
1soda
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 08.07.2005 06:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1soda »

hej hej,naj..bat niekomu kto ide 100 na prazdnej ceste....to ak niekoho zrazis,ci bude mat alkohol v krvi ,to uz rovno stinat hlavy priamo na ceste? ty mas trosku problem s komplexami chalan.


A skuste sa drzat toho co sa pytal,nie ho tu pochovat zato ze isiel na kusku 100kmh.Kazdy druhy kto ma nieco najazdene a ma normalne auto jazdi cez 100kmh v meste,ci uz vypadovky alebo hlavne tahy bez aut.Sa postavte barskde a cekujte .To by sme kazdeho mali zabit rovno asi ,ze? ...A ked nahodou naburaju,rovno rozstvrtit.
Naposledy upravil/-a 1soda v 08.05.2010 09:40, upravené celkom 1 krát.
1soda
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 08.07.2005 06:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1soda »

chlapce,ti zapojili net pred tyzdnom asi ako sledujem.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

musia mat dokaz a od teba podpisany flajster na mieste, nic z toho nemaju a mestskaci nemaju tusim ani radary.

nic ti nehrozi. Nic si nepodpisal, vyseru sa na teba. Nemaju ta ako riesit.



niezebysomtapochvalilzaturychlostvmeste...
Pindonr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.07.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pindonr »

Chlapi vy ho tu len dodr.avate ako by ste mu mali poradit. A ked uz sme pri tom, stale chodite po meste 50, mimo 90 a po dialnici 130?? nikdy ste netelefonovali ani nejazdili bez pasov ????
dragoo
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 08.06.2008 15:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragoo »

Prekrocenie o 50 je zavazny priestupok tusim, takze keby si je vedomy toho ze na teba nieco ma, bral by ti vodicak dokym to presetri DI...aspon pokial ja viem tak sa vodicaky beru, daju ti papier ze mozes jazdit a potom to riesi DI a vodicak ti bud vrati alebo aj nie

k tomu ako tu vsetci, najme tony soprano sa navaza...kdo nikdy nedobiehal zltu na semaforoch s plynom na podlahe nech hodi kamenom...ja to robim tiez bezne ked vidim ze by som stihal....tak a ukamenujte ma je mi jedno
dragoo
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 08.06.2008 15:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragoo »

SopranoTony napísal:
Pindonr napísal:Chlapi vy ho tu len dodr.avate ako by ste mu mali poradit. A ked uz sme pri tom, stale chodite po meste 50, mimo 90 a po dialnici 130?? nikdy ste netelefonovali ani nejazdili bez pasov ????
samozrejme, že každý poruší predpisy, ale dôležité je prijať zodpovednosť za konanie, aspoň dospelý, inteligentný človek by to mal vedieť...ten pán, ktorý založil túto trápnu tému očividne zodpovednosť prijať nevie
ale nikdo sa nepytal na to co ty odpovedas...ked chces mudrovat zaloz si inu temu kludne si ju nazvy dragoo a ty ostatny kkti lebo ja robim to iste...zaujmal by ma tvoj sposob soferovania, ci davas smerovky, uvolnujes lavy pruh, vzdy das prednost tak aby si neohrozil, pustis chodca na prechode...alebo sa iba startujes tu na portali kde si vylejes komplexy ktore si ziskal na cestach

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných