PodvodnĂ­k Bussinesman Lionel Skaciuk

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Na toto ti odpoviem celkom jednoducho...Pokial sa nenasla obet,ktora mu skutocne naletela,nebude stihany a urcite nie cez sud v SR a toboz nie sudy v Corvatsku...E-maily nie su dokazovym materialom a na jeho mieste budem tvrdit,ze si z ludi len strielam,aj ked to zavana podvodom....Sudy v Chorvatsku su velmi liberalne a urcite sa postavia za svojho krajana,nez by si mali precitat a pretlmocit protokol zo Slovenska....Balkanci su znami nielen svojou prefikanostou,ale aj vysokou korupciou a kontaktmi....Neviem,ci sa ti to oplaca,pretoze tieto sudy sa konaju niekolko rokov,musis zaplatit tlmocnikov,drahych advokatov znalych medinarodneho prava,nehovoriac o nakladoch na cestu,ktore ponesies za vlastne trovy....V SR,nemoze byt v ziadnom pripade sudeny...
marikosun
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 08.04.2006 23:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikosun »

ku skutku teda aspoň u mňa došlo v SR Nitra, nakoľko som sa o tom dozvedel v mieste bydliska, zajtra to v robote presondujem ale o pokus podvodu by mohlo ísť a keby sme sa pripojili všetci škoda sa spočítáva. Do Chorvátska ani inde ho nevidáme, súdiť ho budeme mi!!!!!!!!!!!!! Či???????????Ako ty vieš že to je albánec, chorvát alebo im podobný? čo keď je to slovák?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Posobil som v Chorvatsku podcas vojny a niekto tu uverejnil pasaz z e-mailu v tomto jazyku.Samozrejme,ze moze byt aj Albancom a tym je to este viac skomplikovanejsie,nakolko aj V Chorvatsku zije albanska mensina...Ale priezvisko je typicky Chorvatske....
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Vies kolko roznych e-mailov prichadza a odchadza so zamerom prespekulovaneho biznisu so zamerom zarobit,osmeknut,oklamat,ziskat,itd...?Polovica z nich su podvodnici a co sedia...?Pykaju...?A robia to vedome nielen velke firmy ale aj taki,ako je prave Stakciuk....treba ho ignorovat a to je vsetko...
marikosun
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 08.04.2006 23:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikosun »

mám síce dosť roboty jak profesionály :3020: ale aj tak vynaložím veľa úsilia, prostriedkov a kontaktov nato, aby som ho odhalil držte mi palce.
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

zlodeji sedia v parlamente, kradnu obcanovi z vrecka vo velkom i malom a vy sa vzrusujete nad nejakym smiesnym podvodnikom.
marikosun
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 08.04.2006 23:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikosun »

jak sa hovorí začneme od piky lol či?
pietro21111
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.09.2009 14:12
Zdieľať na Facebook

meno lionela skaciuka moze byt

Príspevok od používateľa pietro21111 »

ronie harold
via dante 16
milano

aj mna chcel o.j.e.b.k.a.t
pietro21111
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.09.2009 14:12
Zdieľať na Facebook

lionel skaciuk podvodnik

Príspevok od používateľa pietro21111 »

Ked vybera tie peniaze z Wester union adresa a meno musi sediet s obcianskym pokial nema falosny....buzerantko
kalamsro42
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 23.07.2006 22:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalamsro42 »

mne Lionel napisal tiez ja predavam Mondeo,ale viac sa nozval :3020:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: meno lionela skaciuka moze byt

Príspevok od používateľa petyy »

Už si uvedomte chlapci, to nieje jeden človek čo ta chcel odrbkať, je to organizácia ktorá posobí po celom svete. to nieje nápad nejakého týpka ktorý sa práve rozhodol ojebkať teba. ojebká toho, kto sa nechá a kto sa tým vobec zaoberá a kto vobec také maily otvára a číta... :40bd:
roman.janco@centrum.sk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.08.2009 13:50
Zdieľať na Facebook

Lionel Skačiuk

Príspevok od používateľa roman.janco@centrum.sk »

! P O Z O R !
Lionel Skačiuk má nové meno Otello Gondulfo a zase to skúša.
otellogondulfo@aol.com
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

ĎAKUJEM, hrozne veľmi moc ti ďakujem, že si necítil potrebu kvôli tomu zakladať novú tému ako iní „objavitelia”... :2f93:
pavolpalo
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2008 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavolpalo »

AJ TAKTO TO VYZERA :2f93: Chcel som vám povedat, že som bol v kancelárii Poste Italiane a poslal som platbu na vás.
Bolo tažké poslat peniaze, ale bol som konecne mohol urobit. Musel som na cestu do Ríma, aby sa posielat peniaze, pretože to je jediné miesto, z ktorého Poste Italiane môžete zaslat tento typ medzinárodné transakcie. Tam, agent ma informoval o tento nový spôsob posielania penazí, bezpecnejší spôsob, pretože všetky podvody, ktoré sa deje v poslednej dobe. Postup agentúry je to, že budem platit polovicu poplatkov a druhá polovica bude vyplatená do vás, pretože sa domnievajú, že je bezpecnejšie, že obe casti zaplatit tieto poplatky. Tiež mi povedal, že bude co najskôr zaplatit druhú polovicu poplatkov, Poste Italiane zástupca prinesie peniaze mám poslat, predstavujúce platby u vašich dverí, a tie budú musiet ukázat mu, nech si obciansky preukaz alebo váš pas a císlo transakcie a on sa nechat peniaze.
Som strašne lúto za to, že som sa snažil hladat iné spôsoby, ako posielat peniaze, pretože nie som schopný príst a zaplatit osobne hned (pretože niektoré cinnosti, ktoré potrebujú moju pozornost), ale tento postup Poste Italiane za medzinárodný prevod penazí je najbezpecnejšie a najspolahlivejšie som mohol nájst. Som vážne podnikatelov, a preto by som naozaj rád ludí okolo mna za spolahlivé.
Stací íst na najbližšie západnej kancelária únie alebo platit on-line na www.westernunion.com pomocou vašej kreditnej / debetná karta na dokoncenie procesu odoslanie poplatkov. Akonáhle bude dokoncený dajte mi prosím vediet, alebo e-mail na zástupcu Poste Italiane v Taliansku pre overenie.
Moje peniaze dosiahnu vašich dverí v maximálne 3 dni. Potom, co ste dostali peniaze, pochádzajúce zo mna, já 'll be waiting e-mail od Vás. Prídem na prvý holý vyzdvihnút auto a vrátit vám poplatky. Tiež by som chcel dokoncit papierovanie v rovnaký den.
Cakám na Vašu odpoved!
fenari
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.01.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fenari »

Už je v obehu nové meno : andreasheydes@aol.com
Po niekoľkodňovej komunikácii, kde som mu vysvetlil, ze sa spolupodieľať na poplatku vo výške 110 EUR cestou Western union nebudem, odpísal toto :
"Už som poslal peniaze. To je pre mňa nemožné použiť iný spôsob platby, pretože to je jediný systém, ktorý umožňuje bezpečné transakcie pre nás oboch. Akby som bol schopný prísť a dať tie peniaze, já bych se, ale drží mapodnikania v krajine, a chcem mať istotu, že mám auto, už pre zálohy. Nieje žiadny problém, nechápu to zle, akonáhle potvrdíte platbu s mojímagentom a obdržíte platbu, budem tam na prvé lietadlo, vyriešiť všetko."
Ako písali iní, detaily o aute ho nezaujímajú

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mhlavaty a 126 neregistrovaných