Pneumatiky 215/60 R16

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LPerina
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 18.08.2009 21:14
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa LPerina »

lubos zimovcak napísal: 03.04.2022 22:38 Jasne.
A ešte nezabudni na básničku, že + 7 stupňov a už musia byť zimné... :40bd:...

Co tak menej počúvať marketingove sra...ky a viac jazdiť??

Ked si myslíš, že na ľade Ti pomôžu zimné pneumatiky viac ako letné, mysli si to dalej...
Len aby si to prežil...
takže všetci ty inžinieri sú v podstate retardi a Sorosom platený záškodníci....omg....a preto je svet tam kde je - v hlbokom anále......
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

To si kde vyčítal??!
Kde to píšem??
Dakujem, keď mi to ukážeš.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa oco13 »

LPerina napísal: 04.04.2022 08:27 takže všetci ty inžinieri sú v podstate retardi a Sorosom platený záškodníci....omg....a preto je svet tam kde je - v hlbokom anále......
Inžinier je zamestnanec nejakej automobilky - čo by si robil ty ak by sa tvoj zamestnanec vyjadroval proti tebe? Ak by spôsobil firme zníženie zárobku???
Inžinieri, technici, manageri to dnes majú velmi ťažké - musia vytiahnuť so zákazníka peniaze tak aby on mal pocit že mu pomáhajú. :40bd: :40bd:
Svet je v anale preto, že ludia chú od neho ovela viac ako mu dávajú. Ak by sme vydržali jazdiť 1000rokov na autách ako bol Ford model T a rovnakých 1000rokov cestovať parnými železnicami - tak by sme v tej prdeli boli podstatne neskôr. Zabíja nás rýchlosť (aj života) a stres. :300f: :3dcline:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco ale ved ty to robis cely cas na fore a nejak si sa nepochvalil ze by ta volali na kobercek... a to si uz pomerne dost zamestnani vystriedal. A povinny smajlik nech to nevyzera utocne... :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa oco13 »

V práci mám vinikajúce výsledky , to že pixujem na tejto stranke má nejaká gruppa u prdele. A povolania som mal dve - technik v stavebníctve a technik v automotive. Za to že jedna firma za 5 rokov 8x zmení názov a majitelov kvoli daňovákom ja velmi neovplyvním. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa autolaik »

Vychadzal som len z toho co si pisal.. sedacky,plechy,plasty,zvaranie,lisovanie atd... ak je to ta ista pracovna agentura len vas prehadzuju hore dole tak to som nevedel. Nakoniec vlastne do toho mna je nic... islo len o to ze kecat na zamestnavatela sa velmi neoplati.... a uznaj ze ty tu najviac "otvaras oci" ako vsetko co sa vyraba je rovno z linky nekvalitny smejd.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa oco13 »

Sú ludia ktorí majú dve, tri zamestnania, rôzne brigády, jednorázové akcie - to vieš pri troch deťoch je každá koruna dobrá. A
sedacky,plechy,plasty,zvaranie,lisovanie
- je len jedno jediné blbé automotive. Okrem toho som tu už písal o oknách bez výstuh, bez ukotvenia, o baráku postavenom bez základov len na ipe položenej na hlinu. Atď, atď.... Ale ako inteligentný človek si si určite všimol čo majú tieto prúsery spoločné lol Nad všetkými zlými príhodami a problémami sa stále čnie jediné - LUDSKY FAKTOR Takže nie firmy sú zlé, nie výrobcovia to my LUDIA sme tí zlí. Na obidvoch stranách - jedna má nerealne nároky a druhá ju klame, aby to vyzeralo že tie nároky splňa.
No čo mýlim sa ??? lol či???
Edit: ako študent som masívne brigádoval v potravinárskom priemysle kým v NR ešte bol - a po mäsokombináte som bol dva roky vegetarian, v pekárňach som myslel, že umriem od hladu čo som pri každom chlebe videl potkana. :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, keby som nevidel stavať dom bez základov, iba na kope piesku - štrku - stavebného odpadu, ktorý iba zhutnili, N E U V E R I M... :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa oco13 »

Za všetkým zlým na tejto planéte je - ludský faktor - tak sa pekne postavte pred zrkadlo a dajte si facku - preventívne. :2f93:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco,padla tu zmienka o inžinieroch a podobne...

Takže ja, ako hlúpy zákazník :

Podľa múdrych inžinierov potrebujem head displej, lebo som pilot stíhačky, asi.

Keďže som chromy, musím mať prepínanie svetiel, že to páli na diaľnici kamionistom do očí..., jeppat ich,nie???

Keďže mam demenciu a nepamätám si si značky, musim mat aj čítanie znaciek...

Keďže som lenivý otočiť krk, musím mať v zrkadle aj výstrahu pred autom vzadu...

Keďže neviem, že v tuneli, či večer treba zapnúť svetlá, musí byť senzor..

Keďže som úplný dement, ktorý voľakedy prešiel na letných všetko v zime, podľa inžinierom som niečo robil nesprávne a musim mat zimné pneumatiky...

Nie 2-3 mm, ale minimálne 4!!!!, lebo ten poprasok, alebo sneh to asi vidia a nedovolili by mi cestu ďalej..

Nemôžem ubrať plyn v zákrutách ako voľakedy, ale musím ako Fitipaldi pod plným plynom prejsť za asistencie ESP, nemôžem prerušovane brzdiť, lebo mam predsa ABS, čo na tom, že to skutočny Fiti nikdy nepotreboval??


Keďže som retardddd, musím mať udržiavanie v pruhoch, nemám odhad vzdialenosti.., musím mať adaptívny tempomat...

Keďže mi je za ťažko otvoriť okno, musí byť klíma, rovnako, v zime potrebujem bufik, aby mi preboha, neodmrzli vajcia, keď je +5 stupňov..

Eeeeee
.., ešte stále si myslíte, že nás majú inžinieri za inteligentné bytosti, alebo iba za xxxxuujjov??
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale kdeže - všetky ale všetky tieto veci ty strašne chceš až ti riťka cvaká, pretože boli na Playstation, má ich Ferko aj Moricko od susedov, displejíček si mal na všetkých telefonoch od narodenia. A asistenta potrebuješ aj na kakanie do záchoda. Pretože ty si ZÁKAZNÍK.
Teda nie starý cct L.Z. ale 30 ročný manageris ktorý sice nerozozná kukuricu od žita, ale v počítači spraví tolko tabuliek, že jeho šefinko si cvrká od radosti.
Je to dostatočne pochopitelné? :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

lubos zimovcak napísal: 04.04.2022 15:11 Oco,padla tu zmienka o inžinieroch a podobne...

Takže ja, ako hlúpy zákazník :
Vyzeral si ako celkom rozumný človek, ale z tohto čo si napísal, to bude zjavne dosť inak. Napr. ako ten tebou spomínaný retardddd...
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Cicmanec, skús si teraz vybrať nejaké NOVÉ auto..., S normálnym motorom, s dobrou egronomiou, ľahkou obsluhou... :40bd: :3c90:

Okrem Toyoty Camry, aj to ešte s tým zapusteným displejom, možno niečo z Korey, tam zase rušivo pôsobia práve tie tablety, aj keď ovládanie je v poriadku, NEMÁŠ šancu si kúpiť niečo jednoduché na ovládanie funkcií, bez toho, aby si nemusel študovať manuál od auta...

Kto komu vlastne slúži??

A ešte k tomu ABS: V zime, keď je sneh, radšej chodím s nákladným autom bez neho, než s novším a ABS...

Staré, bez ABS , si nahrnie sneh, keď idem nejakým klesanim a musím brzdiť a vcelku sa dá pekne odhadnúť, kde zastaví.

S ABS, už- už, keď mám zastaviť, povolí a ide o kúsok ďalej. Opäť, už- už by som zastal, opäť povolí a zase nižšie... :40bd:

Takže áno, ABS je vynikajúci systém, ale prečo sa nedá jednoducho vypnúť, ako voľakedy v Audi 100?? Píšem to iba ako príklad.

A áno, skoro by som zabudol:. Bezkonkurenčne na používanie je.... Dacia. Lenže nemá dobré motory.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa smarik »

lubos zimovcak napísal: 03.04.2022 22:38 Jasne.
Ak a to nemáš nejazdi.

Ja mám cca 70 tis ročne na osobnom aute už 20 rok za sebou. Tvoje rady tu stoja akurát tak za fajku močky. Ak nemáš na údržbu auta, využívaj prostriedky verejnej dopravy.

PS: Naozaj zváž to pivo s "kamarátmi", keď že vy traja ste na tom mentálne rovnako.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pneumatiky 215/60 R16

Príspevok od používateľa oco13 »

Smarík - a ty hlavne nezabúdaj že s hocikým odtialto sa kedykolvek môžeš stretnúť na ceste. Nie každý tu dáva rady , niekto sem príde len vysloviť svoj názor.
A tí sprostí sú na ceste menej nebezpeční, pretože nikdy ti neuškodia naschvál. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní