Peugeot 307 - zadny ostrekovac

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fredo3
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.01.2013 22:27
Zdieľať na Facebook

Peugeot 307 - zadny ostrekovac

Príspevok od používateľa fredo3 »

Caute mám taký problém.Kúpil som P307 a ked chcem pustiť vodu na zadné sklo tak ide na predné neviete čo s tým možno handicap je napojená zo zadného na predné ale to by fungovalo aj opačne ale nefunguje a este predné hmlovky sú tam lesku H1 žeby to bol problém a mám aj denne ale fungujú iba ked mám svetla vyplňte ale zase vzadu nejdú a ked dám parkovisku tak denne vypnutý treba ich iba dajak pripojiť na inú poistku poraďte ďakujem a pekné vianoce
marek86
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18.05.2007 15:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek86 »

V prvom rade, precitaj si po sebe čo si napísal.Z toho čo som porozumel...

1. Ostrekovace sú zapojené správne,máš chybu v packach ktormi ich zapinas.
2. Pri dennom svieteni je normálne,že nesvietia zadne svetla.
3.taktiež je normalne že po zapnuti normálnych svetiel,sa denne svietenie vypne
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To je nejaké lorem ipsum alebo to má dávať aj nejaký zmysel? :41c2:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Sodoma gomora Cecilko.... :300f:
Ty len pekne nič neprepájaj a na poistky nešahaj , podla popisu je s autom šecko na porádku , akurát majiteľ by potreboval kontrolu na OUNZ... :3906:
Ak som správne pochopil ostrekovač strieka opačne ? asi máš prehodené káble na motorčeku-čeradle....
marek86
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18.05.2007 15:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek86 »

Nie,kablami na motorceku to nebude,mal som niekedy rovnaký problém,že pri pootoceni pravej packy,namiesto striekania dozadu,to striekalo dopredu,a dopredu fungovalo normalne.
Bolo to packou,stačilo rozobrat, a opraviť,na peugeot forume je aj návod ako to opraviť,ale treba nato trochu viac odbornosti,človek ktorý sa zamýšľa nad tým prečo mu vypína denne svietenie pri normálnych svetlach by sa o svojpomocnu opravu/výmenu nemal ani pokúšať,lebo sa dá veľa veci pokaziť.čiže zanes niekomu,čo vie čo robí..... :3906:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Inak páčky na 307 sú +- rovnaké ako na 206 čo sa týka principiálnej funkcie, takže kapitola sama o sebe....Konštruktér sa vybláznil...Riešil som ich 2x smerovky a raz slimák...
fredo3
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.01.2013 22:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fredo3 »

Sorry a ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných