Peugeot 307 SW 1,6 HDI 66kw 2007 - nizky tlak oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cechpeter
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.02.2010 00:31
Zdieľať na Facebook

Peugeot 307 SW 1,6 HDI 66kw 2007 - nizky tlak oleja

Príspevok od používateľa cechpeter »

Mam problem s motorom vypisuje mi hlasku STOP nizky tlak oleja a od motor počut klepanie.Pred pol rokom som daval menit Turbo bola zlomena hriadelka asi tri mesiace na to odislo zase turbo ze bolo cervene to znamena ze bolo slabo mazané reklamaciu neuznali teraz toto mechanik povedal dodržal vsetko co mal cely postup vymeny aj so sitkom alebo kosom vo vani chcel by som poradit ci to to vsetko myslim to druhe turbo a teraz to klepanie nama na svedomí mechaník teraz ked som bol zanim daval auto na diagnostiku a žiadnu chybu mu neukazalo tak si teraz myslim ze je ..... a vobec sa autam nerozumie od vymeny turba som nabehal asi 10 000 km.Prosim o radu co mam robit dalej aby sa to opravilo aby som na to dohliadol popripade čo všetko sa ma vymeniť.
cechpeter
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.02.2010 00:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cechpeter »

A ak bude nizky alebo maly neviem aky ma byt tak potom co dalej
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

vymenit mechanika
marijko
Príspevky: 198
Dátum registrácie: 26.09.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marijko »

1,6 HDI má tuším dve vačky a medzi nimi reťaz - ak je vyťahaná, čo na 90 % je, napínak na reťaz je v krajnej polohe a olej stráca tlak cez tento napínak, dosť častý problém.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

tieto motory ked sa zakarbonuju, tak pomoze vymena motora alebo predaj auta ...
znamy problem tohto motora
daj to robit niekomu co presne pozna tieto motory, je zaskoleny a ma nielen v gatiach ale aj v hlave, mozno pozna uz nejaku fintu ale z dlhodobeho hladiska by som si tak nefandil
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných