Peugeot 307 - spárovanie kľúča

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Peugeot 307 - spárovanie kľúča

Príspevok od používateľa mikysupra »

Peugeot 307, nešlo diaľkové na kľúči.Kupil som novú elektroniku do dvojtlacitkoveko kluca.Vlozil som ho k imobilizeru otočil kľúč stlačil tlačidlo zamknutia na 10 sec, vypol,počkal 5 sec a čudujme sa _centrál nejde a nejde ani naštartovat. neviete,či pomôže napojiť na počítač alebo ta elektronika na diaľkové je v čudu?
Diiik.pozdravujem
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

aha - diik
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Vsetko je jasne...
peter5
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 21.06.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter5 »

Velky pozor na nahravanie noveho kluca. Treba to zverit niekomu kto sa vtom 100% orientuje a prebera na seba zodpovednost za vzmiknute skody. Pisem z vlastnej skusenosti. Nasiel som pana kt mi vraj vie dokodovat novy kluc. Skoncilo to odtahom do peugeot servisu kde sa ho snazia 2 den prebudit lebo je komplet mrtve nejde absolutne nic ani len klakson.
peter5
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 21.06.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter5 »

Pri kupe noveho kluca mi bolo povedane ze dialkove bude fungovat az po sparovani nakodovani imobilizera v novom kluci.
koldo
expert: PSA
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 13.03.2006 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koldo »

nova elektronika DO sa musi zaroven prihlasovat s NOVYM cipom immo. musi sa to robit naraz,s kompletne poskladanym klucom.
prihlasuje sa novy immo cip,a nasledne potom sa synchronizuje DO.
dec superscan 3 full cz,vag com profi original,op com cz original,batronix,bdm,x-prog,..etc...fap off PSA
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

tak ja som mal stary imobilizer a novy plosak s elektronikou . Po skuske sparovania v aute som si umrtvil imobilizer. Pojdem teda do Peugeotu nech sa na to pozru. Mam este jeden kluc, ktory som u kamarata nakodoval cez pc , ale ten druhy(ktory mi prestal fungovat), je v cudu .Pri kodovani hlasil chybu .Plošak v čítačke fungoval, tak neviem.Asi ttreba novy imobilizer a novy plosak - ten nakodovat cez pc a ---mozno by to malo fungovat:-.
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

no som zhrozeny. Bol som v orig.servise Peugeot aby mi rozchodili centrál. Po hodine vyšiel technik a povedal , že mi zkapala BSI jednotka a že s autom neodídem. Nová stojí 500 ečiek a aj to už taká sa nevyrába, tak že nevedia čo ďalej a že sa mi zajtra ozvú. Myslel som , že spadnem na zem ,keď mi to oznámili. Vravím, doniesol som funkčné auto a teraz mám zaplatiť 500 ečiek, aby som ho mal v stave ako predtým? hm
diik za každý komentár , prípadne radu....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sú veci do kódovania ktorých sa nepustím aj napriek tomu že mám s čím a teoreticky by som to zvládol.Proste to nechám na človeka ktorý to urobí poslepačky a za dve minuty.Prílišná odvaha sa niekedy vymstí a takých umrtvení aut čo mi chceli majitelia priniesť by bolo ťažko popočítať.nikdy to neriešim,nech to rieši ten čo to denne robí x krát,to je istota,a ide to vždy.netreba byť lakomý
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

to oni asi sa budu chytať toho, že už táto BSI bola menená a nebola tam pre moje auto , ale pre 2 liter a nafťak. Tak mi to povedal technik. Ano mal som menenú a nestaral som sa aku tam dali , ale všetko hralo ako ma-- :41c2:
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

lakinooo. uvidim zajtra , čo mi oznámia:-(
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

Tak dnes mi volali,že rozbehali jeden kľúč samo bez dialkoveho za 30eur, no pán Boh zaplať aj za to.Vraj diaľkové nejde lebo je chybná BSI :38eb:
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Zohnat BSI jednotku nie je problem za haliere,klonovat takisto nie je probelm.Nechapem v com je zahada?V pokazenej BSi urcite nie je pokazeny Flash pamat,rozobrat,vycitat obsah na stole,alebo rovno prehodit do druheho,nakodujes,ak treba aj immo prisposobis a ides dalej.
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

tak ja tomu nerozumiem, len som im povedal,že ked vravia ,že mam tam BSi z nafťaka a 2 litru tak nech zoženu taky isty a nakoduju. Tak to už vahali, že ono možno len obal je z nafťaka 2 litra , ale vnutro je z 307 benzin , take ake tam ma byť:-) ale vraj to drži na vlasku- tak to je velky otaznik ???

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, LOCHNESS, pajtyi a 12 neregistrovaných