Peugeot 206 2.0Hdi - imobilizer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wajdi
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 29.01.2009 21:14
Zdieľať na Facebook

Peugeot 206 2.0Hdi - imobilizer

Príspevok od používateľa wajdi »

Zdravím teraz poobede som prišiel domov na mojej 206tke, odstavil som auto ako vždy. No ked som chcel isť teraz podvečer preč tak som auto už nemohol natočiť, a nefungovalo mi ani centralne zamykanie, a na palubnom PC mi vypisalo ENGINE IMMOBILIZER FAUL... neviete mi niekto poradič čo s tym mám urobiť ??? alebo aspon čo znamena ta chyba ENGINE IMMOBILIZER FAUL ... Dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pravdepodobne sa pan francuz rozhodol ze z nicoho nic rozladi immobilizer. Skus druhym klucom ak mas od auta, a ak ani to nepomoze tak skusit diagnostikou nieco pospekulovat
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

Odpoj kontakt na baterii a potom ho daj naspat.Niekedy to pomoze. :2f93: :2f93:
gyula1
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:37
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot 206 2.0Hdi - imobilizer

Príspevok od používateľa gyula1 »

wajdi napísal:Zdravím teraz poobede som prišiel domov na mojej 206tke, odstavil som auto ako vždy. No ked som chcel isť teraz podvečer preč tak som auto už nemohol natočiť, a nefungovalo mi ani centralne zamykanie, a na palubnom PC mi vypisalo ENGINE IMMOBILIZER FAUL... neviete mi niekto poradič čo s tym mám urobiť ??? alebo aspon čo znamena ta chyba ENGINE IMMOBILIZER FAUL ... Dakujem
Mas Slabu Baterku. :-))))))))))
MAl som ten isty problem a to xybove hlasenie znamena ze baterka nema stavu a nevie rozpoznat imobilizer... :-) Takze Ziadne Obavy
gyula1
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:37
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot 206 2.0Hdi - imobilizer

Príspevok od používateľa gyula1 »

gyula1 napísal:
wajdi napísal:Zdravím teraz poobede som prišiel domov na mojej 206tke, odstavil som auto ako vždy. No ked som chcel isť teraz podvečer preč tak som auto už nemohol natočiť, a nefungovalo mi ani centralne zamykanie, a na palubnom PC mi vypisalo ENGINE IMMOBILIZER FAUL... neviete mi niekto poradič čo s tym mám urobiť ??? alebo aspon čo znamena ta chyba ENGINE IMMOBILIZER FAUL ... Dakujem
Mas Slabu Baterku. :-))))))))))
MAl som ten isty problem a to xybove hlasenie znamena ze baterka nema stavu a nevie rozpoznat imobilizer... :-) Takze Ziadne Obavy
Daj Vediet ci som mal pravdu.. Staci ked ho nastartujes cez kable Alebo ho roztiahni..
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

nie nemal si pravdu ...
wajdi
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 29.01.2009 21:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wajdi »

Tak že, Patko1, momentalne som chodil z nahradným klučom lebo original mám pokazený ...

SUV4
baterku som mal odpojenú X krat a vždy mi vypíše tu istu chybu, čiže tým to tiež nebude...

gyula1
Baterku mám nabitú na 100% :D tam bude iná chyba...
Cez káble som ešte štartovať neskúšal, ale dobrý nápad...

Diky všetkých ... ked pridem na chybu napíšem ... :) zajtra by mal prisť kamoš a napojiť ho na PC ... :)
judes
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 07.05.2009 21:43
Bydlisko: okr. N.Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa judes »

A čo tak baterka v kľúči, aj tú si už menil?
Alebo skús napísať sem.
http://www.peugeot-club.com/forum/forum ... php?fid=17
Peugeot 407 2.0 HDI sedan bez Fap.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a co mas na tom originale pokazene? neda sa vopchat do spinacky o skusit co to spravi?
wajdi
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 29.01.2009 21:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wajdi »

patko1 napísal:a co mas na tom originale pokazene? neda sa vopchat do spinacky o skusit co to spravi?
Na originalnom kluči su gombiky vypadnuté, a jeden vypínač na zamikanie tam chýba ... a baterka je v nom vybitá ...Ale kluč mi funguje lebo som na neho napojij tužkove baterky, aj vypínač som tam urobil, a išlo mi všetko ako má ... auto mam cca 5 dni, a použival som iba rezervny kluč ... ale z originalom išlo normalne naštartovať ...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no vidis a hned si sa kusok pohol dalej, daj si ten origo kluc do poriadku a ten nepodarok nahradny asi bude zly v nom immo, kukni na www.autokluce.sk chalani ti to porobia
wajdi
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 29.01.2009 21:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wajdi »

patko1 napísal:no vidis a hned si sa kusok pohol dalej, daj si ten origo kluc do poriadku a ten nepodarok nahradny asi bude zly v nom immo, kukni na www.autokluce.sk chalani ti to porobia
porobia, ale dosť daleko bývam od všetkých pobočiek kde ich maju ...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no tak prepac ze nepoznam nikoho kto by ti to prisiel spravit domov do obyvacky kym budes pozerat hockey. Mas dva kluce a oba na prd takze ty musis vediet
wajdi
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 29.01.2009 21:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wajdi »

patko1 napísal:no tak prepac ze nepoznam nikoho kto by ti to prisiel spravit domov do obyvacky kym budes pozerat hockey. Mas dva kluce a oba na prd takze ty musis vediet
ved dobre.... ja nič nehovorim ... dam to spraviť do Peugeota ...
judes
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 07.05.2009 21:43
Bydlisko: okr. N.Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa judes »

wajdi pozri do tohoto vlákna http://autoklicecz.cz/kategorie/228-peu ... 82977D307F
AK sa tam nachádza kľúč ako tvoj stačí objednať a potom ho je potrebné prihlásiť cez diagnostiku.
V Peugeote ten kľúč bude dosť drahý, ak som dobre pozeral tak 32,34€ + prihlásenie cez dia.
Peugeot 407 2.0 HDI sedan bez Fap.

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní