Peugeot 206 cc - sklápacia strecha

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

norbertok
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 25.08.2015 08:25
Zdieľať na Facebook

Peugeot 206 cc - sklápacia strecha

Príspevok od používateľa norbertok »

Nazdar

Mal by som taký problém. Na Peugeot 206cc pri sklápaní strechy sa mi zasekla strecha. Najprv sa spomalil a potom konec. Môže to byť kvôli hydraulickej kvapaline, alebo niečo iné? Kolko ma môže stáť oprava? Teraz máms sklopenú a chcel by som dať hore strechu, ale neviem otvoriť kufor po 15cm sa zasekne. uzamkne a drží, čo by to mohlo byť? Prosím pomôžte.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

v prvom rade skontroluj ci nemas nejaku prekazku v kufri lebo. Dalej ma ten mechanizmus ma kopu mikrospinacov ktore pokial neklapnu tak OFF
norbertok
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 25.08.2015 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbertok »

Patko1 diki za radu. Ani neviem ako, ale zazračním spôsobom. sa mi podarilo dat hore strechu a ked som skusil sklopit strechu elektricky vyzeralo, že to funguje. Ajked som to neskusil uplne. ide to ale s tažkostami. takze to asi bude slaby tlak, nie?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

to netusim ci tlak alebo nieco ine, Ono sa to aj nastavuje kadejako takze pogoogli na nete a urcite nieco najdes. Ak ti nieco odislo tak mam niekde taku strechu z buracky tak napis a za drobne ti to poslem
norbertok
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 25.08.2015 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbertok »

Ok, kuknem a keby niečo určite sa ti ozvem. a Diki
stefan00
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 29.06.2015 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefan00 »

no ako? prisiel si na to preco to robilo?
norbertok
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 25.08.2015 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbertok »

Nie, este ssom nč nenašiel čo by to mohlo spôsobovať :(
norbertok
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 25.08.2015 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbertok »

Ahoj, zase ja. Strecha sa zdvihne do polovice a tam sekne. Niekedy sa dostane aj dalej, ale koniec ten istý. stlačím gombík, začína sa otvarať strecha, no ide mu to tažko, pomaličky, traápi sa. Pozrel som hzdraulicky olej. Je tam toho dosť no je to špinavé strašne. Môžem poslať foto ako olej presne vyzerá. Napadlo ma vymenit olej v hydraulike, ale neviem aký tym oleja tam ide. Neviem aký je postup po výmene. A vlestne, či neni problém s s motorom ktorý otvára strechu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných