Peugeot 807 - kurenie dym

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vanieldana
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 08.05.2013 19:43
Zdieľať na Facebook

Peugeot 807 - kurenie dym

Príspevok od používateľa vanieldana »

Zdravim
dnes mi spod auta zo strany spolujazdca mi dymilo auto bielym dymom. ked sa zaplo a islo kurenie - pridavne. ako by taam nieco horelo. mal niekto takyto problem s 807 peugeot, 2.2hdi, 94 kw, 2004 rocnik.
dakujem za prispevky , napady
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Bielym dymom zvykne dymiť zle zhorená nafta...
erikfrog
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

a staci ze mas prepalene sitko kolo zhavica v bufiku a uz to bude fajcit.
Napad a rada je jednoducha, alebo sa s tym zmier alebo je mozne bufik vybrat, rozobrat vymenit sitko + tesnenia, vycistit a namontovat naspat do auta.
Servisov na opravu nezavislych kureni je na SK aj dost.
milkoTT
Príspevky: 438
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Ano mas pravdu, servisov na nezavisle kurenia na SK je dost. Ale najst niekoho seriozneho je v dnesnej dobe velky problem. Tiež mam v aute prihrievač, prestal fungovat, volal som na jeden inzerat kde dotyčny opravuje nezavisle kurenia, povedal som mu chybove hlasenie z diagnostiky, pričom ako pričina može byt viacero faktorov od asi najlacnejsieho prepaleneho sitka, alebo možno aj vadna riadiaca jednotka prihrievača, načo mi povedal že vymena riadiacej jednotky bude stat okolo 400 Euro. No dakujem neprosim za takychto opravarov, ked tu riadiacu jednotku si dokažem kupit za trepnem približne 180 Euro a cely novy prihrievač za 350 Euro.
erikfrog
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Sharan? Spravis si aj sam :)
Inak ak chce niekto zo stredneho Slovenska kontakt dam tip na jednu firmu, super pristup, normalne ceny, zvyknem im nosit aj ja lebo tomuto sa nemam cas venovat.
milkoTT
Príspevky: 438
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Niečo velmi podobne sharanu :-), teraz to už nebudem riesit, v lete sa asi do toho pustim nech to je na zimu v poriadku, vymenim to sitko a uvidim ci bola chyba v nom alebo niečo ine.
vanieldana
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 08.05.2013 19:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vanieldana »

Dnes som bral auto do peugeot servisu. pocas cesty mi to uz nedymilo. V servise mi dali auto na diag, skoro hodinu kurili a nedymilo ani nehlasilo ziaden problem....záhada...bud mi v bufiku nieco upchalo, nahromadilo a naraz sa mi to s dymom vycistilo alebo neviem. zatial to uz neriesim....
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných